Kategorie

Aktualności

Jak zorganizować przestrzeń osiedlową?

Na terenie osiedla miesza się ze sobą wiele stref. Część mieszkańców każdego dnia wyrusza samochodem do pracy, inni uwielbiają spacery w pobliżu domu, a najmłodsza grupa chętnie wybiera długie zabawy na świeżym powietrzu. Jak zorganizować przestrzeń osiedlową, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom i ułatwić im poruszanie się po wyznaczonych strefach? Tego dowiesz się z naszego poradnika.
Czytaj dalej
Strefy w magazynie – jak je zabezpieczyć?

Hale magazynowe składają się z przestrzeni przeznaczonych do realizacji wybranych procesów logistycznych. Aby procesy te mogły przebiegać sprawnie i bezpiecznie, konieczne jest wydzielenie danych stref oraz zabezpieczenie ich przed dostępem osób nieupoważnionych. Właściwe oznakowanie oraz odgrodzenie pozwala zapewnić nie tylko bezpieczeństwo ludzi, ale i towarów. Jak więc odpowiednio wydzielić strefy w magazynie?
Czytaj dalej
Jak zwiększyć bezpieczeństwo na parkingu zewnętrznym? Poradnik

Parkingi zewnętrzne stanowią obszary wzmożonego ruchu samochodów. Miejsca te mogą narażać uczestników ruchu na większe ryzyko kolizji zarówno z udziałem pojazdów, jak i pieszych. Aby unikać takich sytuacji, warto rozważyć dodatkowe możliwości, które pozwolą zwiększyć poziom bezpieczeństwa wszystkich osób i pojazdów przebywających na wyznaczonym terenie. Co możesz zrobić, aby zapewnić użytkownikom parkingu właściwą ochronę i bezpieczeństwo?
Czytaj dalej
Wygradzanie i znakowanie stref

Mobilne wygrodzenia umożliwiają szybkie zabezpieczenie i oznakowanie stref. W ofercie sklepu dostępne są m.in.: barierki harmonijkowe, pachołki drogowe wraz z dodatkowym asortymentem (nasadki, głowice taśmowe) oraz słupki odgradzające wyposażone w łańcuch lub taśmę.
Czytaj dalej
WTS Sparta Wrocław - sezon 2022

W sezonie żużlowym 2022 nasza firma po raz kolejny występowała w roli sponsora głównego drużyny Betard Sparta Wrocław. Sportowcy przez pół roku dostarczali nam wiele emocji, a mecze rozgrywane na wrocławskim Stadionie Olimpijskim cieszyły się największą frekwencją w PGE Ekstralidze. Ostatecznie drużyna Sparta Wrocław znalazła się na 5 pozycji w tabeli.
Czytaj dalej
Oznakowanie powierzchni poziomych w magazynie. O czym pamiętać?

Odpowiednie oznakowanie powierzchni poziomych w magazynie pełni rolę informacyjną oraz ostrzegającą przed możliwym zagrożeniem, dlatego jest niezbędne do zapewnienia właściwego poziomu bezpieczeństwa wszystkim osobom przebywającym na obszarze. Widoczne wydzielenie przestrzeni jest istotne zwłaszcza w miejscach niebezpiecznych lub takich, w których przecinają się tory ruchu pieszych i pojazdów. Jakie jeszcze strefy w magazynie wymagają oznakowania poziomego i jakie metody są w tym celu stosowane?
Czytaj dalej
Wygradzanie stref tymczasowych – praktyczny poradnik

Tymczasowe wygrodzenie strefy jest niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa oraz komfortu pracy w nietypowych sytuacjach, na przykład podczas imprez masowych, wydarzeń publicznych czy w trakcie prac technicznych prowadzonych w zakładach przemysłowych. Ogrodzenia do szybkiego montażu i demontażu pozwalają wydzielić obszar niedostępny dla osób nieupoważnionych. W jaki sposób wygradzać tymczasowe strefy?
Czytaj dalej
Jak odpowiednio zorganizować i zabezpieczyć parking?

Parking jest miejscem, w którym każdy uczestnik ruchu powinien zachowywać szczególną ostrożność. Każdego dnia wiele aut wykonuje tam manewry związane z zajmowaniem wyznaczonego miejsca czy cofaniem w celu opuszczenia terenu. Przestrzeń parkingowa powinna więc zostać zorganizowana w sposób, który zapewni bezpieczeństwo użytkownikom przebywającym na jego terenie, a także zabezpieczy pojazdy przed niepożądanymi usterkami mechanicznymi. Jakie rozwiązania warto wdrożyć, aby zminimalizować ryzyko wypadków?
Czytaj dalej
  • Akcja sprzątanie - otwarci na środowisko vol. III
  • Akcja sprzątanie - otwarci na środowisko vol. III
  • Akcja sprzątanie - otwarci na środowisko vol. III
  • Akcja sprzątanie - otwarci na środowisko vol. III
  • Akcja sprzątanie - otwarci na środowisko vol. III

Pod koniec maja reprezentacja naszego zespołu Dla-Przemyslu.pl wzięła udział w wydarzeniu "Akcja sprzątanie". To już trzecia edycja!
Czytaj dalej
Wygrodzenia miejskie – rodzaje i charakterystyka

Wygrodzeniami miejskimi nazywamy różnorodne elementy drogowej infrastruktury pełniące funkcję blokującą. Ich głównym zadaniem jest oddzielenie wyznaczonych obszarów przeznaczonych do danego typu użytkowania, na przykład chodników czy przystanków tramwajowych. Stosuje się je również w celu zabezpieczenia konkretnych terenów przed dostępem osób nieupoważnionych. Duża częstotliwość umiejscowienia tego typu barier sprawia, że równie ważna okazuje się funkcja dodatkowa, jaką jest dekoracyjne wykonanie metalowych konstrukcji. Jakie znamy rodzaje elementów wygrodzeń miejskich i czym się one charakteryzują?
Czytaj dalej
Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn