Kategorie

Aktualności

Wyznaczenie i wygrodzenie stref - słupki z łańcuchem

Słupki odgradzające pozwalają w łatwy i szybki sposób wyznaczyć strefy. Produkty pomagają wydzielić przestrzenie wyłączone z użytkowania, o ograniczonym dostępie. Słupki z łańcuchem znakują stanowiska pracy, pola odkładcze. Słupki wygrodzeniowe znajdują zastosowanie na terenie zakładów przemysłowych, hal magazynowych. Umieszczane są również w sklepach, hotelach, w obiektach sportowych (na basenach, stadionach). Słupki porządkują ruch w strefach przed stanowiskami kasowymi, przy kontuarach w recepcji.
Czytaj dalej
Jak zorganizować przestrzeń dla palaczy w firmie?

Jeszcze kilkanaście lat temu na pracodawcy ciążył obowiązek zapewnienia pracownikom miejsca, w którym mogliby swobodnie zapalić. Przestrzeń ta musiała spełniać szereg wytycznych dotyczących pomieszczeń higieniczno-sanitarnych. Wraz z wprowadzeniem ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych z 2010 roku obowiązek ten został zniesiony, a od 2011 roku palarnia nie jest już obiektem podlegającym surowym restrykcjom wynikających z przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Obecnie palarnia w miejscu pracy to efekt dobrej woli pracodawcy. Aby jednak zapewnić komfortowe warunki podwładnym, właściciele zakładów często decydują się na wyodrębnienie przestrzeni dla osób palących, organizując ją w taki sposób, aby jak najwięcej osób mogło z niej swobodnie korzystać.
Czytaj dalej
Plac budowy — jak powinno wyglądać oznakowanie terenu?

Plac budowy to z założenia miejsce niebezpieczne. Maszyny, materiały budowlane czy też odpady stanowią zagrożenie zarówno dla pracowników, jak i osób postronnych. Restrykcyjne przepisy BHP ściśle regulują sposób oznaczania takich przestrzeni. Jakie wymagania należy spełniać, aby plac budowy był oznaczony zgodnie z prawem? Jak uniknąć nieprzyjemności związanych ze złamaniem zasad BHP? I w jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo osobom przebywającym w pobliżu takiego terenu?
Czytaj dalej
Mamy złoto! Betard Sparta Wrocław nowym Drużynowym Mistrzem Polski 2021!

Mamy złoto! Betard Sparta Wrocław nowym Drużynowym Mistrzem Polski 2021!
Czytaj dalej
Rodzaje i zastosowanie odbojów stalowych

Żeby zabezpieczyć ciągi komunikacyjne, urządzenia lub infrastrukturę obiektu, warto zaopatrzyć się w odbojnice stalowe. Odpowiednio dobrane artykuły BHP znacząco zmniejszają ryzyko wypadków na terenie zakładów pracy. Czym kierować się przy wyborze właściwego asortymentu?
Czytaj dalej
Jak zwiększyć bezpieczeństwo w zakładzie? Zadbaj o odpowiednie oznakowanie hali

Nieszczęśliwe wypadki mogą się zdarzyć w każdej firmie. Co zrobić, aby zapewnić bezpieczne warunki pracy? O czym należy pamiętać, zarządzając zakładem?
Czytaj dalej
Oznakowanie powierzchni - znaczniki podłogowe 5s oraz taśmy oznaczeniowe

Znaczniki podłogowe 5s oraz taśmy oznaczeniowe poprawiają poziom bezpieczeństwa i funkcjonalność procesów w zakładach przemysłowych. Produkty sytuowane są również w obiektach usługowych, wyznaczają kierunek przemieszczania się, nakazują zachować bezpieczne odstępy w kolejce przed kasami.
Czytaj dalej
Cel stosowania przemysłowych mat podłogowych

Maty podłogowe stanowią istotny element wyposażenia zakładów przemysłowych, obiektów handlowych oraz biurowców. Do ich podstawowych funkcji zaliczana jest ochrona dostępnej infrastruktury przed uszkodzeniami. Produkty posiadają także inne właściwości, a ich wybór powinien być dostosowany do charakteru i specyfiki branży.
Czytaj dalej
Jak dobrać matę antyzmęczeniową?

W celu zwiększenia wygody personelu i poprawy wydajności pracy warto zainwestować w maty antyzmęczeniowe. Produkty te doskonale zabezpieczają przed niedogodnościami związanymi z wykonywaniem codziennych obowiązków. Na co zwracać uwagę, decydując się na ich zakup?
Czytaj dalej
Dla-Przemyslu pozostaje Sponsorem Głównym

Dla-Przemyslu pozostaje Sponsorem Głównym drużyny Betard Sparta Wrocław. Z dumą wspieramy wrocławski żużel! :)
Czytaj dalej
Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn