Kategorie

Aktualności

Cel stosowania przemysłowych mat podłogowych

Maty podłogowe stanowią istotny element wyposażenia zakładów przemysłowych, obiektów handlowych oraz biurowców. Do ich podstawowych funkcji zaliczana jest ochrona dostępnej infrastruktury przed uszkodzeniami. Produkty posiadają także inne właściwości, a ich wybór powinien być dostosowany do charakteru i specyfiki branży.
Czytaj dalej
Jak dobrać matę antyzmęczeniową?

W celu zwiększenia wygody personelu i poprawy wydajności pracy warto zainwestować w maty antyzmęczeniowe. Produkty te doskonale zabezpieczają przed niedogodnościami związanymi z wykonywaniem codziennych obowiązków. Na co zwracać uwagę, decydując się na ich zakup?
Czytaj dalej
Dla-Przemyslu pozostaje Sponsorem Głównym

Dla-Przemyslu pozostaje Sponsorem Głównym drużyny Betard Sparta Wrocław. Z dumą wspieramy wrocławski żużel! :)
Czytaj dalej
Zabezpieczenie miejsca parkingowego - ograniczniki parkingowe i narożniki ochronne

Parkingi podziemne, garaże wielokondygnacyjne oraz prywatne miejsca postojowe - każdy z nich ma jedną wspólną cechę, służy czasowemu pozostawieniu środka komunikacji. W jaki sposób odpowiednio zabezpieczyć miejsce parkingowe? Jaki model odbojnicy wybrać?
Czytaj dalej
Zastosowanie ochrony odbojowej — poznaj energochłonne odbojnice

Według badań przeprowadzonych przez GUS w 2019 roku odnotowano ponad 80 tysięcy wypadków przy pracy, w których ucierpiał człowiek.
Czytaj dalej
E-Gazele Biznesu 2020

Po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie laureatów rankingu e-Gazele Biznesu - najdynamiczniej rozwijające się firmy z branży e-commerce. Jesteśmy przekonani, że to wyróżnienie pozwoli nam poszerzać e-wiedzę i uwolni energię niezbędną do dalszych działań :)
Czytaj dalej
Oznakowanie ciągów komunikacyjnych, dróg na placu zakładowym

Za bezpieczeństwo na terenie zakładu odpowiada pracodawca. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki i Społecznej „pracodawca jest obowiązany zapewnić na terenie zakładu pracy wykonane i oznakowane, zgodnie z Polskimi Normami i właściwymi przepisami, drogi komunikacyjne i transportowe, zwane dalej „drogami”, drogi dla pieszych, zwane dalej „przejściami", i dojazdy pożarowe” (Dz.U.2003.169.1650).
Czytaj dalej
Rodzaje i dobór sorbentów

Wycieki niebezpiecznych substancji zdarzają się nawet w najlepiej zorganizowanych zakładach. Żeby szybko pozbyć się zanieczyszczeń przemysłowych, najlepiej sięgnąć po sorbenty, czyli materiały odznaczające się porowatą strukturą, które zbierają szkodliwe ciecze. Stosuje się je w wielu branżach, jednak aby produkty charakteryzowały się skutecznością, muszą być odpowiednio dobrane. Na co zwrócić uwagę, decydując się na ich zakup?
Czytaj dalej
Pomagamy! Świąteczna zbiórka dla schroniska, akcja Choinka Dobroci

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Grudzień to czas refleksji, rodzinnych spotkań i odpoczynku. To również magiczny miesiąc, w którym organizowane są akcje charytatywne.
Czytaj dalej
Czym skutecznie usunąć wycieki przemysłowe?

Na osobach prowadzących magazyny lub hale przemysłowe ciąży ogromna odpowiedzialność. Zgodnie z Prawem ochrony środowiska: „Każdy, kto zamierza prowadzić lub prowadzi zakład o zwiększonym ryzyku, lub o dużym ryzyku, jest obowiązany do zapewnienia, aby zakład ten był zaprojektowany, wykonany, prowadzony i likwidowany w sposób zapobiegający awariom przemysłowym i ograniczający ich skutki dla ludzi oraz środowiska” (ust. z 27 kwietnia 2001, Dz.U. 2020 poz. 1219).
Czytaj dalej
Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn