Kategorie

Aktualności

Gazele Biznesu 2023!

Z ogromną dumą i radością informujemy, że nasza firma została wyróżniona tytułem Gazele Biznesu 2023!
Czytaj dalej
Zmiana regulaminu sklepu Dla-Przemyslu.pl

W dniu 20.03.2024 r. zmianie ulegnie regulamin sklepu internetowego Dla-Przemyslu.pl.
Czytaj dalej
Przepisy obowiązujące przy zastosowaniu blokad parkingowych

Blokady parkingowe stanowią istotny element infrastruktury drogowej zapewniający skuteczną kontrolę miejsc parkingowych. Zastosowanie blokady parkingowej pozwala upewnić się, że z wybranego miejsca będzie mógł skorzystać wyłącznie uprawniony do tego kierowca. Jakie przepisy regulują ustawianie blokad parkingowych? Kto i kiedy może zamontować blokady na parkingu?
Czytaj dalej
Jak sprawdzić legalność znaku drogowego?

Znaki drogowe stanowią niezwykle ważne elementy infrastruktury drogowej. Określają one sposób, w jaki kierowca powinien zachowywać się na drodze, aby bezpiecznie dostać się do wybranego miejsca. Tylko legalnie umieszczone znaki dają taką gwarancję. Nieprawidłowo postawione znaki drogowe mogą wprowadzać chaos i stanowić zagrożenie dla zdrowia oraz życia. Jak sprawdzić, czy znak drogowy jest postawiony legalnie?
Czytaj dalej
Obiekty małej architektury – definicja i przykłady

Obiekty małej architektury, mimo swoich niepozornych rozmiarów, pełnią istotną rolę w kontekście praktycznego i przyjemnego użytkowania przestrzeni publicznej. Czym dokładnie jest mała architektura miejska, jakie elementy do niej zaliczamy i jaką pełnią rolę? Czy każdy obiekt o niewielkich gabarytach możemy nazwać małą architekturą? Przekonajmy się!
Czytaj dalej
Miejsca dla niepełnosprawnych – przepisy i wymagania

Wyznaczenie miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych jest ważne zarówno w celu odpowiedniego zagospodarowania przestrzeni parkingowej i ułatwienia przemieszczania się osobom o ograniczonej mobilności, jak i spełnienia obowiązujących przepisów. Jakie normy prawne regulują charakterystykę tych obszarów i na co zwrócić uwagę podczas przygotowywania miejsc parkingowych? Sprawdź nasz kompleksowy poradnik!
Czytaj dalej
Rodzaje i zastosowanie pachołków drogowych. Sprawdź, co musisz wiedzieć!

Pachołki drogowe stanowią istotny element infrastruktury drogowej. Zaliczamy je do urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego – oznacza to, że są stosowane w różnych sytuacjach w celu poprawy bezpieczeństwa na drodze. Słupki skutecznie pomagają także w organizacji przestrzeni. Czym są pachołki drogowe, jakie znajdują zastosowanie i jakie zasady obowiązują podczas ich ustawiania?
Czytaj dalej
Rodzaje progów zwalniających i obowiązujące przepisy

Progi zwalniające stanowią rodzaj barier drogowych będących obowiązkowym wyposażeniem infrastruktury miejskiej. Progi umożliwiają fizyczne odgrodzenie przestrzeni i zmuszają kierowców do znacznej redukcji prędkości w wyznaczonych miejscach, minimalizując ryzyko kolizji. Jakie wyróżniamy rodzaje progów zwalniających i co mówią na ten temat obowiązujące przepisy?
Czytaj dalej
Znaki w magazynie – jakie są potrzebne? Podpowiadamy!

Sprawny przebieg operacji logistycznych zależy w dużej mierze od płynnego ruchu towarów oraz pracowników. Starannie przygotowane znaki i oznaczenia w magazynie pozwalają zadbać o bezpieczeństwo ludzi, usprawnić przemieszczanie się po terenie zakładu, zwiększyć efektywność magazynu, a przede wszystkim spełnić obowiązujące przepisy. Jakie rodzaje oznaczeń warto zastosować i jaką pełnią one rolę?
Czytaj dalej
Jak zabezpieczenia pomagają zapobiegać wypadkom w zakładach przemysłowych?

Zakłady przemysłowe charakteryzują się dużą dynamiką działania – liczna kadra pracownicza, setki maszyn i urządzeń pracujących przez całą dobę oraz konieczność efektywnej realizacji procesów sprawiają, że łatwo zapomnieć na chwilę o kwestiach bezpieczeństwa. Aby zapobiec nieprzewidzianym wypadkom, obiekty przemysłowe wyposaża się w elementy ochronne. Jakie zabezpieczenia są kluczowe w przemyśle?
Czytaj dalej
Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn