Kategorie

Wanny wychwytowe i pojemniki Jest 5 produktów.

Wanny wychwytowe służą do zabezpieczania podłoża przed wyciekiem cieczy z beczek przemysłowych czy pojemników. Można je stosować także do dozowania i odmierzania płynów, bez obaw o zanieczyszczenie podłoża. Wanny wychwytowe dostępne są wraz z dodatkowymi akcesoriami w postaci kratownicy lub pokrywy. Wszystkie wanny zostały wykonane z wysokiej jakości polietylenu, który zapewnia odporność na szkodliwe substancje chemiczne. Wyroby charakteryzują się trwałością i wytrzymałością. Oferujemy wanny wychwytowe o różnych pojemnościach - od 20 do nawet 143 l. Dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdemu uda się dobrać wannę ociekową do konkretnych wymagań. W naszym asortymencie znajdują się także pojemniki na sorbenty sypkie.

  • Wanny ociekowe wykorzystywane są do zbierania, wychwytywania cieczy. Palety sytuowane są w miejscach składowania pojemników, beczek. Dostępne pojemności: 28, 39, 60, 87, 143 l. Wanny wychwytowe nie posiadają pokrywy, kratownicy.

  • Wanny ociekowe wykorzystywane są do zbierania, wychwytywania cieczy. Palety sytuowane są w miejscach składowania pojemników, beczek. Dostępne pojemności: 20, 30, 40, 60, 100 l. Wanny wychwytowe posiadają nieprzesuwne kratownice o dużej nośności.

  • Skrzynia na sorbenty sypkie o pojemności 110 l wykonana została z trwałego, odpornego na promieniowanie UV tworzywa sztucznego PE (polietylen). Pojemnik wykorzystywany jest również jako miejsce przechowywania soli lub piasku.

  • Skrzynia mobilna na sorbenty sypkie o pojemności 75 l wykonana została z trwałego tworzywa sztucznego PE (polietylen). Pojemnik wykorzystywany jest również jako miejsce przechowywania soli lub piasku. Łatwość przenoszenia dzięki gumowym kółkom oraz wyprofilowanym uchwytom.

  • Skrzynia na sorbenty sypkie o pojemności 200 l wykonana została z trwałego, odpornego na promieniowanie UV tworzywa sztucznego PE (polietylen). Pojemnik wykorzystywany jest również jako miejsce przechowywania soli lub piasku. Produkt przystosowany do transportu wózkiem widłowym.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn