Kategorie

Lustra sklepowe Jest 4 produktów.

Wśród specjalistycznych luster przemysłowych dostępnych w naszej ofercie znajdują się lustra sklepowe, które pozwalają na obserwację miejsc trudnodostępnych. Lustra sklepowe są montowane najczęściej w taki sposób, aby umożliwić skuteczną kontrolę stanowisk kasowych, alejek oraz przejść. Nasz asortyment obejmuje lustra akrylowe okrągłe, trójkątne oraz półkuliste, które umożliwiają kontrolę nawet 4 kierunków. W zależności od modelu, wyposażone są w uchwyt stalowy lub giętki, zapewniający szybki i prosty montaż. Każdy produkt charakteryzuje się nie tylko lekkością, ale i dużą wytrzymałością oraz wysoką odpornością na uderzenia.

 • Lustra sklepowe półkuliste wykonane zostały z wysokiej jakości akrylu (PLEXIGLAS® XT) odpornego na zarysowania oraz promieniowanie UV. Produkty wyróżniają się precyzją wykonania oraz niską ceną. W ofercie dostępne są lustra: 1/8, 1/4 oraz 1/2 kuli.

 • Lustra okrągłe akrylowe umożliwiają skuteczną obserwację i kontrolę stanowisk kasowych, alejek w obiektach usługowych. Sytuowane są w granicach sklepów, marketów, stacji benzynowych. Lustra posiadają giętki, łatwy w formowaniu uchwyt ścienny.

 • %
  119,00 zł

  119,00 zł cena netto 109,00 zł
  Obniżka!

  Lustra trójkątne akrylowe umożliwiają skuteczną obserwację i kontrolę stanowisk kasowych, alejek w obiektach usługowych. Sytuowane są w granicach sklepów, marketów, stacji benzynowych. Lustra posiadają giętki, łatwy w formowaniu uchwyt ścienny.

 • Lustra sklepowe nietłukące umożliwiają skuteczną obserwację i kontrolę stanowisk kasowych, alejek na terenie obiektów usługowych. Lustra jakości POLYMIR® dostarczane są z uchwytem ściennym. W ofercie dostępne są lustra sklepowe okrągłe lub prostokątne.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn