Kategorie

Lustra sklepowe

Jest 6 produktów.

Odpowiednio dobrane lustra sklepowe pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo na wybranym obszarze. Ułatwiają obserwację otoczenia, stanowią doskonałe uzupełnienie monitoringu – umożliwiają podjęcie natychmiastowej reakcji, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Planujesz zakup luster przemysłowych? Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu. Sprawdź dostępne modele i zadbaj o lepszą ochronę w swojej firmie!

 • cena netto 109,00 zł
  Więcej

  Lustra sklepowe okrągłe umożliwiają obserwację i kontrolę stanowisk kasowych, alejek w obiektach usługowych. Sytuowane są w granicach sklepów, marketów, stacji benzynowych, na terenie zakładów przemysłowych. Lustra nietłukące posiadają giętki uchwyt ścienny.

 • %
  125,00 zł

  125,00 zł cena netto 115,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Lustra sklepowe trójkątne umożliwiają obserwację i kontrolę stanowisk kasowych, alejek w obiektach usługowych. Sytuowane są w granicach sklepów, marketów, stacji benzynowych, na terenie zakładów przemysłowych. Lustra nietłukące posiadają giętki uchwyt ścienny.

 • %
  225,00 zł

  225,00 zł cena netto 205,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Lustra sklepowe prostokątne umożliwiają obserwację i kontrolę stanowisk kasowych, alejek w obiektach usługowych. Sytuowane są w granicach sklepów, marketów, stacji benzynowych, na terenie zakładów przemysłowych. Lustra nietłukące posiadają giętki uchwyt ścienny.

 • cena netto 165,00 zł
  Więcej

  Lustra sklepowe nietłukące umożliwiają skuteczną obserwację i kontrolę stanowisk kasowych, alejek na terenie obiektów usługowych. Lustra jakości POLYMIR® dostarczane są z uchwytem ściennym. W ofercie dostępne są lustra sklepowe okrągłe lub prostokątne.

 • cena netto 95,00 zł
  Więcej

  Lustra sklepowe półkuliste wyprodukowano z wysokiej jakości akrylu (PLEXIGLAS® XT). Materiał jest odporny na zarysowania oraz promieniowanie UV. Lustra kontrolne wyróżniają się precyzją wykonania. W ofercie dostępne są modele: 1/8, 1/4 i 1/2 kuli.

 • cena netto 224,00 zł
  Więcej

  Lustra sklepowe półkuliste wyprodukowano z wysokiej jakości akrylu (PLEXIGLAS® XT). Materiał jest odporny na zarysowania oraz promieniowanie UV. Dostępny model: 1/2 kuli z mocowaniem (stalowe łańcuszki i oczka).

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Lustra sklepowe – antykradzieżowe, obserwacyjne

Właściciele punktów handlowych są odpowiedzialni za zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom oraz osobom przebywającym na terenie sklepu. Lustro sklepowe pozwala z jednego miejsca obserwować duży obszar, co znacznie zwiększa poziom bezpośredniej kontroli nad otoczeniem. Dostępne w naszej ofercie lustra antykradzieżowe przyjmują różne formy. Do wyboru są obiekty płaskie o różnych kształtach i wymiarach, a także lustra sklepowe wypukłe. Półkuliste formy sprawdzają się w przypadku konieczności obserwacji przestrzeni w dwóch, trzech lub czterech kierunkach.

Najpopularniejsze lustra obserwacyjne przyjmują kształt okręgu, trójkąta lub prostokąta. Przy ich wyborze dobrze jest kierować się własnymi potrzebami oraz tym, który model produktu będzie najlepiej spełniał swoją rolę w danym miejscu. Jeśli obiekt nie został zabezpieczony dodatkową formą monitoringu, warto wybrać większe lustra i umieścić je w newralgicznych miejscach. Nie oznacza to jednak, że posiadając w pomieszczeniu kamery, można zrezygnować z luster – wręcz przeciwnie. Pozwalają one na prowadzenie subtelnej obserwacji, często niewidocznej dla klientów. Jednocześnie umożliwiają podjęcie natychmiastowej reakcji w przypadku sytuacji kryzysowej.

Lustra antykradzieżowe są często montowane przy punktach kasowych lub w miejscach szczególnie narażonych na rabunek takich jak półki z drobną elektroniką czy biżuterią.

Lustra sklepowe – wybierz z oferty Dla-Przemyslu.pl

W naszej ofercie znajdziesz lustra przemysłowe przeznaczone do montażu w sklepach czy punktach usługowych. Produkty mają różne kształty i wymiary, dzięki czemu mogą zostać umieszczone zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i wielkich halach. Lustra sklepowe zostały wykonane z trwałych materiałów, co znacznie zmniejsza ryzyko stłuczenia.

W swojej ofercie mamy również inne artykuły ochronne przydatne w branży przemysłowej, w tym lustra magazynowe, bariery odgradzające, słupki, progi i wiele innych. Szukasz sposobu na zabezpieczenie swojego obiektu? Już teraz sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn