Kategorie

Lustra sklepowe

Jest 5 produktów.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo Klientów oraz pracowników, a także kontrolować przepływ towarów, warto zainwestować w lustra sklepowe. Produkty te chronią przed kradzieżami, a także pozwalają ograniczyć do minimum wszelkie nieprzewidziane sytuacje. Oferujemy szeroki wybór artykułów specjalistycznych przeznaczonych do stosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów.

 • cena netto 109,00 zł
  Więcej

  Lustra sklepowe okrągłe umożliwiają obserwację i kontrolę stanowisk kasowych, alejek w obiektach usługowych. Sytuowane są w granicach sklepów, marketów, stacji benzynowych, na terenie zakładów przemysłowych. Lustra nietłukące posiadają giętki uchwyt ścienny.

 • %
  119,00 zł

  119,00 zł cena netto 109,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Lustra sklepowe trójkątne umożliwiają obserwację i kontrolę stanowisk kasowych, alejek w obiektach usługowych. Sytuowane są w granicach sklepów, marketów, stacji benzynowych, na terenie zakładów przemysłowych. Lustra nietłukące posiadają giętki uchwyt ścienny.

 • %
  239,00 zł

  239,00 zł cena netto 219,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Lustra sklepowe prostokątne umożliwiają obserwację i kontrolę stanowisk kasowych, alejek w obiektach usługowych. Sytuowane są w granicach sklepów, marketów, stacji benzynowych, na terenie zakładów przemysłowych. Lustra nietłukące posiadają giętki uchwyt ścienny.

 • cena netto 129,00 zł
  Więcej

  Lustra sklepowe nietłukące umożliwiają skuteczną obserwację i kontrolę stanowisk kasowych, alejek na terenie obiektów usługowych. Lustra jakości POLYMIR® dostarczane są z uchwytem ściennym. W ofercie dostępne są lustra sklepowe okrągłe lub prostokątne.

 • cena netto 95,00 zł
  Więcej

  Lustra sklepowe półkuliste wyprodukowano z wysokiej jakości akrylu (PLEXIGLAS® XT). Materiał jest odporny na zarysowania oraz promieniowanie UV. Lustra kontrolne wyróżniają się precyzją wykonania. W ofercie dostępne są modele: 1/8, 1/4 i 1/2 kuli.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Lustra sklepowe… i wszystko pod kontrolą!

W portfolio naszych produktów znajdziesz wyroby dostosowane do potrzeb wielu branż. Posiadamy modele przeznaczone do punktów usługowych jak np. markety, stacje benzynowe. Oferujemy też lustra przemysłowe, umożliwiające śledzenie trudno dostępnych przestrzeni. Możesz również zaopatrzyć się w egzemplarze ułatwiające nadzorowanie do 4 kierunków jednocześnie. Towary, które proponujemy, odznaczają się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz związane z warunkami atmosferycznymi. Wykonano je z materiałów odpornych na odkształcanie i korozję. Do wyboru są różne kształty (półkuliste, okrągłe, trójkątne) oraz stopnie wypukłości.

Do zalet produktów zalicza się niewielka waga, co ułatwia montaż. Żeby zainstalować lustra sklepowe, nie trzeba dysponować specjalistycznymi urządzeniami. W zestawach umieszczono uchwyty (giętkie albo ze stali) nadające się do przytwierdzenia na ścianie czy regale. Ponadto, artykuły wyposażono w mechanizm pozwalający na zmianę kąta nachylenia w celu dokładniejszych obserwacji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn