Kategorie

Profile narożnikowe elastyczne

Jest 10 produktów.

Elastyczne profile do narożników pełnią funkcje ostrzegawczo-ochronne i poprawiają bezpieczeństwo w każdym miejscu pracy. Dzięki nim możliwe jest oznakowanie wystających elementów maszyn i urządzeń, krawędzi, narożników, zmiany wysokości nawierzchni lub stropu czy wnęk. W naszej ofercie znajdziesz profile elastyczne narożne w różnych kształtach. Sprawdź i zadbaj o bezpieczną przestrzeń w swojej firmie.

Profile elastyczne - ochrona naroznikow

 • cena netto 85,00 zł
  Więcej

  Profile Ø40 mm wykonane zostały z trwałej pianki PU. Do zastosowania na zewnątrz oraz wewnątrz obiektów. Wyposażone w silny akrylowy klej o przyczepności 21 N/25 mm. Odporne na temperatury od -40°C do +100°C. Szybki i łatwy montaż. Dostępne długości: 1 lub 5 m.

 • cena netto 180,00 zł
  Więcej

  Profile Ø60 mm wykonane zostały z trwałej pianki PU. Do zastosowania na zewnątrz oraz wewnątrz obiektów. Wyposażone w silny akrylowy klej o przyczepności 21 N/25 mm. Odporne na temperatury od -40°C do +100°C. Szybki i łatwy montaż. Dostępne długości: 1 lub 3 m.

 • Profile 41x36 mm wykonane zostały z trwałej pianki PU. Do zastosowania na zewnątrz oraz wewnątrz obiektów. Wyposażone w silny akrylowy klej o przyczepności 21 N/25 mm. Odporne na temperatury od -40°C do +100°C. Szybki i łatwy montaż. Dostępne długości: 1 lub 5 m.

 • cena netto 80,00 zł
  Więcej

  Profile 26x26 mm wykonane zostały z trwałej pianki PU. Do zastosowania na zewnątrz oraz wewnątrz obiektów. Wyposażone w silny akrylowy klej o przyczepności 21N/25mm. Odporne na temperatury od -40°C do +100°C. Szybki i łatwy montaż. Dostępne długości: 1 lub 5 m.

 • cena netto 109,00 zł
  Więcej

  Profile 47x47 mm wykonane zostały z trwałej pianki PU. Do zastosowania na zewnątrz oraz wewnątrz obiektów. Wyposażone w silny akrylowy klej o przyczepności 21 N/25 mm. Odporne na temperatury od -40°C do +100°C. Szybki i łatwy montaż. Dostępne długości: 1 lub 5 m.

 • cena netto 150,00 zł
  Więcej

  Profile 63x63 mm wykonane zostały z trwałej pianki PU. Do zastosowania na zewnątrz oraz wewnątrz obiektów. Wyposażone w silny akrylowy klej o przyczepności 21 N/25 mm. Odporne na temperatury od -40°C do +100°C. Szybki i łatwy montaż. Dostępna długość: 1 m.

 • cena netto 109,00 zł
  Więcej

  Profile uchylne 26x14 mm wykonane zostały z trwałej pianki PU. Wyposażone w silny akrylowy klej o przyczepności 21 N/25 mm. Szybki i łatwy montaż. Dostępne długości: 1 lub 5 m. Zabezpieczenie o regulowanym kącie rozwarcia:  0°-160°.

 • cena netto 169,00 zł
  Więcej

  Profile uchylne 55x55 mm wykonane zostały z trwałej pianki PU. Wyposażone w silny akrylowy klej o przyczepności 21 N/25 mm. Szybki i łatwy montaż. Dostępna długość: 1 m. Zabezpieczenie o regulowanym kącie rozwarcia:  0°-160°.

 • cena netto 235,00 zł
  Więcej

  Profile odblaskowe 63x63 mm wykonano z trwałej pianki PU. Elastyczne zabezpieczenia wyposażone zostały w akrylowy klej o przyczepności 21 N/25 mm. Odbojnice ochronne odporne są na temperatury od -40°C do +100°C. Szybki i łatwy montaż. Dostępna długość: 1 m.

 • cena netto 235,00 zł
  Więcej

  Profile odblaskowe Ø60 mm wykonano z trwałej pianki PU. Elastyczne zabezpieczenia wyposażone zostały w akrylowy klej o przyczepności 21 N/25 mm. Odbojnice ochronne odporne są na temperatury od -40°C do +100°C. Szybki i łatwy montaż. Dostępna długość: 1 m.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Profile elastyczne do narożników – zabezpieczenie i ochrona

Profil narożnikowy elastyczny to produkt wykonany ze sprawdzonych, trwałych materiałów. Środek profilu wyprodukowany jest z pianki poliuretanowej podatnej na odkształcenia, dzięki której możliwe jest zniwelowanie mechanicznych uderzeń. Wierzchnia warstwa została wykonana z malowanej powłoki nieścieralnej, która jest nie tylko odporna na działanie niskich i wysokich temperatur, ale także na promieniowanie UV oraz wilgoć.

Dzięki takim właściwościom nasze profile mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Sprawdzą się więc w halach produkcyjnych, magazynach, parkingach i innych przestrzeniach. Cały nasz asortyment spełnia wszystkie wymagane normy BHP i jest zgodny z obowiązującymi dyrektywami.

Wybierz profil narożnikowy elastyczny z oferty Dla-Przemyslu.pl

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, zadbaliśmy o zróżnicowaną ofertę profili elastycznych do narożników. W naszym sklepie dostępne są produkty w różnych kształtach i rozmiarach, również o regulowanych kątach rozwarcia. Każdy profil jest prosty w montażu, dzięki taśmom z klejem akrylowym o wysokiej wytrzymałości i odporności na zrywanie. Klej jest dodatkowo odporny na niekorzystne działanie światła i starzenie.

Elastyczne profile narożnikowe dzięki swojej wyrazistej kolorystyce są bardzo dobrze widoczne nawet z dalekich odległości. W naszej ofercie dostępne są standardowe profile ostrzegawczo-ochronne oraz profile elastyczne odblaskowe, które idealnie sprawdzą się w miejscach użytkowanych po zmroku bądź w przestrzeniach o ograniczonym dostępie do światła. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości przy składaniu zamówienia zachęcamy do kontaktu.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn