Kategorie

Oznakowanie powierzchni – farby i maszyny do malowania pasów 

Malowarki przemysłowe precyzyjne znakują powierzchnie hal magazynowych i produkcyjnych. Wykorzystywane są do malowania pasów rozgraniczających miejsca postojowe. Maszyny do malowania linii są łatwe w obsłudze i czyszczeniu. Wózki wyposażone zostały w szerokie koła, które gwarantują odpowiednią jakość malowania na gładkich posadzkach oraz na niestabilnym podłożu.

Dostępne są trzy modele malowarek z linii M-Markers: laska, maszyna oraz malowarka do malowania pasów. Laska do malowania linii M-Markers wykorzystuje aerozole znakujące dostępne w kolorach fluorescencyjnych i tradycyjnych. Produkt obsługiwany jest ręcznie. Idealny do zastosowania w granicach małopowierzchniowych obiektów (oznakowanie powierzchni sprzedażowej i zapleczy sklepów).

Maszyny i wózki do malowania poziomych oznaczeń stosowane są wraz z farbami z tej samej linii M-Markers. Maszyna wyznacza pasy o stałej szerokości 80 mm. Malowarka 4-kołowa pozwala na uzyskanie linii od 40 do 120 mm. Malowarka przemysłowa M-Markers podczas malowania może wykorzystywać dwa dozowniki z farbą. System podwójnego znakowania powierzchni to gwarancja trwałości i intensywności koloru.

Wózek Perfekt Striper z linii Traffic posiada wyjmowany pistolet, który umożliwia malowanie powierzchni pionowych, oznakowanie punktowe i liniowe w miejscach trudno dostępnych. Maszyna do malowania Traffic wykorzystywana jest na terenie zakładów przemysłowych, w granicach parkingów terenowych i wielopoziomowych oraz garaży podziemnych.

Malowarki przemysłowe wyznaczają granice miejsc postojowych, ciągów komunikacyjnych oraz stref składowania towarów. Malowarki liniowe posiadają boczne uchwyty, które służą zamocowaniu dozowników z farbą. Przełożenie aerozolu umożliwia tworzenie pasów na posadzkach wzdłuż regałów magazynowych, maszyn i urządzeń linii produkcyjnej, ścian i słupów.

Farby M-Markers i Traffic są trwałe i wydajne. 1 pojemnik farby do maszyn i wózków umożliwia namalowanie 50-100 mb linii (długość w zależności od doboru szerokości pasa). W celu zwiększenia ochrony powierzchni i zachowania odpowiedniej czystości należy zastosować lakier utrwalający wraz z malowarką przemysłową Traffic.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn