Kategorie

Malowarki do pasów i linii – farby

Malowarki przemysłowe precyzyjnie znakują powierzchnie hal magazynowych i produkcyjnych. Wykorzystywane są m.in. do malowania pasów rozgraniczających miejsca postojowe. Maszyny do malowania linii są łatwe w obsłudze i czyszczeniu. Wózki wyposażone zostały w szerokie koła, które gwarantują odpowiednią jakość malowania na gładkich posadzkach oraz na niestabilnym podłożu.

Maszyny do malowania pasów i linii – precyzyjne oznakowanie powierzchni

W linii M-Markers dostępne są trzy modele malowarek: laska, maszyna oraz malowarka do malowania pasów. Laska do malowania linii M-Markers wykorzystuje aerozole znakujące dostępne w kolorach fluorescencyjnych i tradycyjnych. Produkt obsługiwany jest ręcznie. Idealny do zastosowania w granicach małopowierzchniowych obiektów lub w warunkach zewnętrznych.

Maszyny i wózki do malowania poziomych oznaczeń stosowane są wraz z farbami z tej samej linii M-Markers. Maszyna wyznacza pasy o stałej szerokości 80 mm. Malowarka 4-kołowa pozwala na uzyskanie linii od 40 do 120 mm. Malowarka przemysłowa M-Markers podczas malowania może wykorzystywać dwa dozowniki z farbą. System podwójnego znakowania powierzchni to gwarancja trwałości i intensywności koloru.

W linii Traffic proponujemy wózek Perfekt Striper, który posiada wyjmowany pistolet umożliwiający malowanie powierzchni pionowych, oznakowanie punktowe i liniowe w miejscach trudno dostępnych. Maszyna do malowania Traffic wykorzystywana jest na terenie zakładów przemysłowych, w granicach parkingów terenowych i wielopoziomowych oraz garaży podziemnych.

Farby i malowarki do oznakowania poziomego – hal, garaży, parkingów

Malowarki przemysłowe wyznaczają granice miejsc postojowych, ciągów komunikacyjnych oraz stref składowania towarów. Malowarki liniowe posiadają boczne uchwyty, które służą zamocowaniu dozowników z farbą. Przełożenie aerozolu ułatwia tworzenie pasów na posadzkach wzdłuż regałów magazynowych, maszyn i urządzeń linii produkcyjnej, ścian i słupów.

Farby M-Markers i Traffic są trwałe i wydajne. 1 pojemnik farby do maszyn i wózków umożliwia namalowanie 50-100 mb linii (długość w zależności od doboru szerokości pasa oraz chłonności podłoża). W celu zwiększenia ochrony powierzchni i zachowania odpowiedniej czystości należy zastosować lakier utrwalający wraz z malowarką przemysłową Traffic.

Szeroki asortyment farb i malowarek przemysłowych – Dla-Przemyslu.pl

Sprawdź ofertę malowarek do pasów i linii, dedykowanych farb i innych specjalistycznych akcesoriów do oznakowania poziomego obiektów różnego typu. Postaw na trwałe i sprawdzone rozwiązania. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa. Zapewniamy kompleksową obsługę.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn