Kategorie

Słupki odgradzające z łańcuchem, taśmą i liną 

Słupki przemysłowe stanowią bardzo ważny element wspomagający codzienną pracę. Znajdują zastosowanie w wielu branżach, a ich wybór powinien być starannie przemyślany. Nasza oferta charakteryzuje się różnorodnością. Produkty zostały wykonane z rozmaitych materiałów, m.in. tworzyw sztucznych, czy stali nierdzewnej. Poszczególne elementy pomalowano proszkowo, z kolei część egzemplarzy pokryto chromowaną powłoką. Posiadamy modele wyposażone w łańcuchy, taśmy, a także skręcane lub plecione liny. Wśród naszych propozycji znajdziesz również zestawy zawierające niezbędne akcesoria, w tym obejmy, zapięcia, zatrzaski, głowice, uchwyty.

Modele, które proponujemy, wyróżniają się swobodą w transporcie i łatwością montażu. Nasi Klienci często decydują się na słupki przemysłowe przystosowane do wbijania w ziemię, które wykorzystuje się m.in. na placach budowy lub parkingach terenowych. Osoby szukające asortymentu łączącego w sobie mobilność oraz stabilną konstrukcję sięgają po egzemplarze wykonane ze stali z zamontowanymi kółkami.

Do ciekawych rozwiązań dostępnych w naszej ofercie, zaliczają się ponadto modele z taśmą. Cechują się one efektownym wyglądem i funkcjonalnością. Do ich atutów należą dodatkowe zabezpieczenia, takie jak blokada zapobiegająca wypięciu łącznika, mechanizm spowalniający zwijanie lub system utrzymujący odpowiednie naprężenia paska.

Staramy się, aby nasze zasoby były funkcjonalne i dostosowane do potrzeb inwestorów, dlatego uzupełniliśmy ofertę o słupki przemysłowe z tabliczkami informacyjnymi. Możesz również zaopatrzyć się w artykuły, na których drukujemy dowolny projekt graficzny, np. logo firmy – takie rozwiązanie sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku marki. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio produktowym.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn