Kategorie

Słupki odgradzające z łańcuchem, taśmą i liną 

Słupki odgradzające to element przydatny niemalże w każdej firmie czy zakładzie pracy. Umożliwiają szybkie, tymczasowe wygrodzenie przestrzeni wyłączonej z ruchu lub obiektów, do których nie wolno podchodzić. Nasze produkty wyróżniają się łatwością użytkowania i niezawodnością w każdych warunkach. Jesteśmy przekonani, że dzięki szerokiej i zróżnicowanej ofercie, każdy klient znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb. Szukasz solidnych słupków odgradzających? Sprawdź naszą ofertę.

Funkcjonalne słupki wygradzające – różne modele

W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje słupków. Mamy modele wyposażone w łańcuchy, taśmy, a także skręcane lub plecione liny. Wszystkie nasze produkty zostały wyprodukowane z trwałych, sprawdzonych materiałów konstrukcyjnych. Słupki wygrodzeniowe powstają z solidnych tworzyw sztucznych oraz stali, część ich elementów jest pomalowana proszkowo, a część jest pokryta chromowaną powłoką.

Nasz asortyment jest trwały, wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne czy działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Słupek odgradzający można swobodnie transportować, a przy tym jest prosty w montażu i demontażu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zadbaliśmy nie tylko o funkcjonalność naszych produktów, ale także o aspekt estetyczny. Słupek wygrodzeniowy prezentuje się atrakcyjnie i nie zaburza swoim wyglądem żadnej zaaranżowanej przestrzeni.

Sprawdź i wybierz słupki odgradzające z oferty Dla-Przemyslu.pl

Zadbaliśmy o każdy szczegół naszej oferty, dlatego oprócz solidnych słupków odgradzających mamy w asortymencie dostępne również potrzebne akcesoria takie jak: obejmy, zatrzaski, uchwyty, głowice czy zapięcia. Dysponujemy słupkami przemysłowymi z tabliczkami informacyjnymi oraz artykułami, na których jest możliwość wydrukowania dowolnego projektu graficznego np. logo firmy. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. Z chęcią pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn