Kategorie

Słupki odgradzające z łańcuchem, taśmą i liną 

Słupki odgradzające z tworzywa sztucznego znajdują zastosowanie na terenie zakładów przemysłowych. Słupki łańcuchowe to idealne rozwiązanie służące wyznaczeniu tymczasowych stref na zewnątrz i wewnątrz hal produkcyjnych i magazynowych. Słupki łańcuchowe wygradzają obszar składowania, przeładunku towarów, linie produkcyjne, miejsca remontu, napraw maszyn i urządzeń. Sytuowane są również w granicach parkingów, placów budowy, zabezpieczają i informują o prowadzeniu wykopów i innych robót ziemnych.

Słupki ostrzegawcze biało-czerwone i żółto-czarne posiadają masywne podstawy, które gwarantują odpowiednią stabilność na każdym podłożu. Mobilne słupki łączone są łańcuchami o długościach: 2; 2,5 i 5 m. Słupki magazynowe sprzedawane są w zestawach lub pojedynczo.

Bogata oferta słupków taśmowych zaprezentowana została w podkategorii Słupki odgradzające z taśmą. Zabezpieczające słupki taśmowe wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów (słupki odgradzające stalowe, słupki z tworzywa sztucznego). Wygrodzenia wyposażone zostały w taśmy: 2,3; 3,65; 4 i 9 m. Słupki magazynowe z taśmą sytuowane są na obszarze zakładów przemysłowych. Zabezpieczenia posiadają dociążane stopy, tuby wyróżniają się intensywnymi kolorami.

Do tymczasowego wygrodzenia stref na terenie placów budowy, parkingów polecany jest w szczególności słupek przemysłowy Skipper. We wnętrzach biurowych, usługowych (restauracja, kino, hotel) idealnie sprawdzą się słupki ze stali nierdzewnej szczotkowanej LUX. Stalowe zabezpieczenia taśmowe to precyzja wykonania i wieloletnia gwarancja użytkowania.

Taśmy dostępne są w wielu różnorodnych kolorach (pełne barwy lub pasy). W przypadku indywidualnego projektu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Istnieje również możliwość umieszczenia na głowicy słupków ramek informacyjnych.

Mechanizm kasety słupków taśmowych Tensator® testowany jest do ponad 250 tys. cykli. Słupki wygradzające z taśmą to gwarancja jakości i trwałości na wiele lat. Mechanizm wyposażony został w blokadę chroniącą przed nagłym wypięciem taśmy oraz w system jej spowalniania.

Słupki wygradzające stalowe z liną wyróżniają się eleganckim, niezwykle estetycznym wyglądem. Słupki linowe sytuowane są w najbardziej wymagających wnętrzach – w restauracjach, w granicach terminali lotniczych, holach banków, siedzib firm, budynków użyteczności publicznej (urzędów, muzeów, itp.)

Uzupełnienie oferty stanowią kasetki taśmowe (kasety z taśmą Tensator®). Kasetki z taśmą przykręcane są do ściany lub montowane za pomocą magnetycznych zaczepów do regałów, stalowych słupów. Kasetki magazynowe posiadają długości taśm: 2,3; 3,5; 3,65; 4; 4,5; 7,7 oraz 9 m.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn