Kategorie

Profile ochronne PI 

Jest 17 produktów.

Do grona produktów stworzonych z myślą o ostrzeganiu przed niebezpieczeństwem należą profile ochronne ProtectIn. Ponieważ są one dostępne w różnych wymiarach i kształtach, mają szerokie zastosowanie – wykorzystuje się je na parkingach, w instytucjach użyteczności publicznej, hotelach, magazynach czy zakładach produkcyjnych. Poznaj naszą ofertę, zamów profile ochronne i stwórz bezpieczną przestrzeń – zminimalizuj ryzyko wypadku.

 • %
  52,00 zł

  52,00 zł cena netto 42,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-1 (30x33 mm) o długości 1 m wykonane zostały z gąbki elastycznej. Profile ochronne zabezpieczono trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne laminatem.

 • %
  52,00 zł

  52,00 zł cena netto 42,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-2 (30 x 43 mm) o długości 1 m wykonane zostały z gąbki elastycznej. Profile ochronne zabezpieczono trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne laminatem.

 • %
  52,00 zł

  52,00 zł cena netto 42,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-3 (20x30x20 mm) o długości 1 m wykonane zostały z gąbki elastycznej. Profile ochronne zabezpieczono trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne laminatem.

 • %
  52,00 zł

  52,00 zł cena netto 42,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-4 (33 x 10 mm) o długości 1 m wykonane zostały z gąbki elastycznej. Profile ochronne zabezpieczono trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne laminatem.

 • %
  65,00 zł

  65,00 zł cena netto 55,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-1L (75x75 mm) o długości 1 m wykonane zostały z miękkiej pianki. Profile ochronne zabezpieczono odpornym na uszkodzenia mechaniczne żółto-czarnym laminatem.

 • %
  65,00 zł

  65,00 zł cena netto 50,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-4M (70 x 10 mm) o długości 1 m wykonane zostały z gąbki elastycznej. Profile ochronne zabezpieczono trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne laminatem.

 • %
  75,00 zł

  75,00 zł cena netto 65,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-4L (200 x 10 mm) o długości 1 m wykonane zostały z gąbki elastycznej. Profile ochronne zabezpieczono trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne laminatem.

 • %
  59,00 zł

  59,00 zł cena netto 49,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-0 (średnica zew. Ø50 mm) o długości 1 m wykonane zostały z miękkiej pianki. Profile ochronne zabezpieczono odpornym na uszkodzenia mechaniczne żółto-czarnym laminatem.

 • %
  49,00 zł

  49,00 zł cena netto 39,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-0C (kształt litery C, promień 25 mm) o długości 1 m wykonane zostały z miękkiej pianki. Profile ochronne zabezpieczono odpornym na uszkodzenia mechaniczne żółto-czarnym laminatem.

 • %
  55,00 zł

  55,00 zł cena netto 45,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-1 (30x33 mm) o długości 1 m wykonane zostały z gąbki elastycznej. Profile ochronne zabezpieczono trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne laminatem. Kolor: czarny.

 • %
  55,00 zł

  55,00 zł cena netto 45,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-2 (30 x 43 mm) o długości 1 m wykonane zostały z gąbki elastycznej. Profile ochronne zabezpieczono trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne laminatem. Kolor: czarny.

 • %
  55,00 zł

  55,00 zł cena netto 45,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-3 (20x30x20 mm) o długości 1 m wykonane zostały z gąbki elastycznej. Profile ochronne zabezpieczono trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne laminatem. Kolor: czarny.

 • %
  55,00 zł

  55,00 zł cena netto 45,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Profile ostrzegawcze PI-4 (33 x 10 mm) o długości 1 m wykonane zostały z gąbki elastycznej. Profile ochronne zabezpieczono trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne laminatem. Kolor: czarny.

 • cena netto 55,00 zł
  Więcej

  Profile fotoluminescencyjne PI-1 (30x33 mm) o długości 1 m wykonane zostały z miękkiej pianki. Profile ostrzegawcze zabezpieczono trwałym, świecącym w ciemności laminatem.

 • cena netto 55,00 zł
  Więcej

  Profile fotoluminescencyjne PI-2 (30 x 43 mm) o długości 1 m wykonane zostały z miękkiej pianki. Profile ostrzegawcze zabezpieczono trwałym, świecącym w ciemności laminatem.

 • cena netto 55,00 zł
  Więcej

  Profile fotoluminescencyjne PI-3 (20x30x20 mm) o długości 1 m wykonane zostały z miękkiej pianki. Profile ostrzegawcze zabezpieczono trwałym, świecącym w ciemności laminatem.

 • cena netto 55,00 zł
  Więcej

  Profile fotoluminescencyjne PI-4 (33 x 10 mm) o długości 1 m wykonane zostały z miękkiej pianki. Profile ostrzegawcze zabezpieczono trwałym, świecącym w ciemności laminatem.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Profil ochronny – skuteczne zabezpieczenie i oznakowanie

Profile ochronne ProtectIn mogą zostać wykorzystane do ostrzegania przed różnymi niebezpieczeństwami. Profil ochronny można zastosować, aby zwrócić uwagę użytkowników budynku m.in. na obniżony strop czy nadproże. W firmach, zwłaszcza produkcyjnych i magazynach, profil ochronny wykorzystuje się do zabezpieczenia ostrych krawędzi i wystających elementów maszyn. Sprzedawane przez nas produkty stosuje się również we wnękach i miejscach niebezpiecznych.

Każdy profil ochronny ProtectIn został wykonany z miękkiej pianki, która jednocześnie jest niepodatna na odkształcenia. Dzięki temu profile pełnią funkcję nie tylko ostrzegawczą, ale także ochronną. Dzięki nim można zabezpieczyć przed uszkodzeniami np. różnego rodzaju urządzenia czy konstrukcje. Aby produkt był odporny na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne i zmienną temperaturę, został pokryty specjalnym laminatem. Łatwy montaż i odporność na zerwanie zapewnia wyposażenie profili w pasy taśmy samoprzylepnej z klejem kauczukowym. Profile ochronne ProtectIn mogą być stosowane na różnych powierzchniach – drewnianych, metalowych czy o chropowatym wykończeniu.

Wysokiej jakości profile ochronne w ofercie Dla-Przemyslu.pl

Aby profile ochronne zapewniały skuteczną ochronę i prawidłowo ostrzegały, muszą być dobrze widoczne. W zależności od docelowego miejsca montażu proponujemy profile o różnym wykończeniu:

 • profil ochronny pokryty laminatem w kolorze czarnym – to produkt o uniwersalnym zastosowaniu,
 • profil ochronny z warstwą żółto-czarną – żółty laminat, na którym naniesione zostały czarne pasy to podstawowy typ oznakowania ostrzegawczego, który charakteryzuje się wysoką widocznością,
 • profil ochronny z laminatem fotoluminescencyjnym – ten produkt jest widoczny po zmroku lub w warunkach braku oświetlenia.

Miejsca potencjalnie niebezpieczne mogą mieć różne kształty i wymiary. Stąd też profile ochronne są produkowane w różnych wersjach. Modele oferowane przez nas są dostępne w następujących wariantach: płaskie, narożne, okrągłe, prostokątne. Różnią się one także wymiarami – na naszej stronie znajdują się profile ochronne, które z łatwością można dopasować do zabezpieczanego elementu.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn