Kategorie

Pachołki drogowe odgradzające z taśmą i łańcuchem

Jest 38 produktów.

W celu wyodrębnienia przestrzeni w halach magazynowych, na placach budowy, parkingach, strefach przeładunkowych, czy terminalach lotniczych stosuje się specjalne pachołki z taśmą lub łańcuchem. Artykuły są używane również do zabezpieczenia miejsc, w których prowadzone są roboty drogowe, prace naprawcze.

 • %
  191,00 zł

  191,00 zł cena netto 185,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Nakładka Tensacone posiada taśmę ostrzegawczą biało-czerwoną lub żółto-czarną o długości 3,65 m. Wykonana została z trwałego polietylenu odpornego na trudne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Głowica taśmowa Tensacone stosowana jest w zestawie wraz z pachołkami drogowymi (75 cm lub 100 cm).

 • cena netto 260,00 zł
  Więcej

  Głowica angielskiej marki Skipper posiada taśmę ostrzegawczą biało-czerwoną lub żółto-czarną o długości 9 m. Wykonana została z trwałego materiału odpornego na promieniowanie UV oraz trudne warunki atmosferyczne. Głowica taśmowa Skipper stosowana jest w zestawie wraz ze słupkami stalowymi, przemysłowymi lub pachołkami drogowymi (75 cm lub 100 cm).

 • Głowica angielskiej marki Skipper posiada taśmę odblaskową, biało-czerwoną o długości 9 m. Wykonana została z trwałego materiału odpornego na promieniowanie UV oraz trudne warunki atmosferyczne. Głowica taśmowa Skipper stosowana jest w zestawie wraz ze słupkami stalowymi, przemysłowymi lub pachołkami drogowymi.

 • cena netto 3,20 zł
  Więcej

  Łańcuch plastikowy biało-czerwony posiada dwie grubości dwukolorowych ogniw: Ø6 i Ø8 mm. Łańcuch wygrodzeniowy z tworzywa sztucznego sprzedawany jest w opakowaniach, rolkach 25 m lub dostarczany w odcinkach metrowych (dowolna długość nieprzekraczająca 25 m).

 • %
  8,00 zł

  8,00 zł cena netto 7,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Pierścień na pachołek wyposażony został w dwa uchwyty umożliwiające zaczepienie łańcucha z tworzywa sztucznego. Uniwersalna nasadka stosowana jest z każdym modelem pachołka drogowego, który znajduje się w ofercie sklepu.

 • cena netto 32,00 zł
  Więcej

  Nasadka na pachołek wyposażona została w uchwyt umożliwiający zaczepienie łańcucha z tworzywa sztucznego. Uniwersalna nakładka stosowana jest z każdym modelem pachołka drogowego, który znajduje się w ofercie sklepu.

 • cena netto 88,00 zł
  Więcej

  Pachołki drogowe wyposażone zostały w nakładkę z tworzywa sztucznego umożliwiającą przymocowanie do wyprofilowanego uchwytu ogniw łańcucha. Wysokość pachołka 75 cm, łańcuch biało-czerwony docinany do dowolnej długości. Proponowany zestaw: pachołek drogowy z nasadką + 3,0 m łańcucha.

 • cena netto 117,00 zł
  Więcej

  Pachołki drogowe wyposażone zostały w nakładkę z tworzywa sztucznego umożliwiającą przymocowanie do wyprofilowanego uchwytu ogniw łańcucha. Wysokość pachołka 100 cm, łańcuch biało-czerwony docinany do dowolnej długości. Proponowany zestaw: pachołek drogowy z nasadką + 3,0 m łańcucha.

 • Pachołki z głowicą Tensacone (Topper) marki Tensator skutecznie zabezpieczają i wygradzają place budowy, miejsca prowadzenia robót drogowych, tymczasowe strefy na terenie zakładów przemysłowych i portów lotniczych. Wysokość pachołka: 75 cm, długość taśmy: 3,65 m.

 • cena netto 270,00 zł
  Więcej

  Pachołki z głowicą Tensacone (Topper) marki Tensator skutecznie zabezpieczają i wygradzają place budowy, miejsca prowadzenia robót drogowych, tymczasowe strefy na terenie zakładów przemysłowych i portów lotniczych. Wysokość pachołka: 100 cm, długość taśmy: 3,65 m.

 • Pachołki drogowe z głowicą Skipper to idealne rozwiązanie umożliwiające wygrodzenie tymczasowych stref na terenie zakładów przemysłowych, placów budowy, terminali lotniczych. Wysokość pachołka: 75 cm, długość taśmy: 9 m.

 • Pachołki drogowe z głowicą Skipper to idealne rozwiązanie umożliwiające wygrodzenie tymczasowych stref na terenie zakładów przemysłowych, placów budowy, terminali lotniczych. Wysokość pachołka: 100 cm, długość taśmy: 9 m.

 • Pachołki drogowe z głowicą Skipper z taśmą odblaskową umożliwiają wygrodzenie tymczasowych stref m.in. na terenie zakładów przemysłowych, placów budowy, terminali lotniczych oraz parkingów. Wysokość pachołka: 75 cm, długość odblaskowej taśmy: 9 m.

 • Pachołki drogowe z głowicą Skipper z taśmą odblaskową umożliwiają wygrodzenie tymczasowych stref m.in. na terenie zakładów przemysłowych, placów budowy, terminali lotniczych oraz parkingów. Wysokość pachołka: 100 cm, długość odblaskowej taśmy: 9 m.

 • cena netto 310,00 zł
  Więcej

  Pachołki drogowe żółto-czarne z głowicą Skipper wykorzystywane są do wygrodzenia tymczasowych stref na terenie zakładów przemysłowych, placów budowy, parkingów. Wysokość pachołka: 75 cm, długość taśmy: 9 m, kolor: żółto-czarny lub biało-zielony.

 • cena netto 310,00 zł
  Więcej

  Pachołki drogowe biało-czarne z głowicą Skipper wykorzystywane są do wygrodzenia tymczasowych stref na terenie zakładów przemysłowych, placów budowy, parkingów. Wysokość pachołka: 75 cm, długość taśmy: 9 m, kolor: żółto-czarny.

 • cena netto 50,00 zł
  Więcej

  Pachołek drogowy wykonano z trwałego, barwionego tworzywa sztucznego. Wyposażony został w pasy folii odblaskowej, posiada dociążoną, gumową podstawę. Wysokość pachołka: 75 cm, kolor: biało-czarny.

 • cena netto 50,00 zł
  Więcej

  Pachołek drogowy wykonano z trwałego, barwionego tworzywa sztucznego. Wyposażony został w pasy folii odblaskowej, posiada dociążoną, gumową podstawę. Wysokość pachołka: 75 cm, kolor: żółto-czarny.

 • %
  42,00 zł

  42,00 zł cena netto 37,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Pachołek drogowy wykonano z trwałego, barwionego tworzywa sztucznego. Wyposażony został w pasy folii odblaskowej, posiada dociążoną gumową podstawę. Wysokość pachołka: 46 cm.

 • %
  42,00 zł

  42,00 zł cena netto 39,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Pachołki drogowe odblaskowe wykonano z trwałego tworzywa sztucznego. Pachołek wyposażony został w dwa pasy folii odblaskowej. Wysokość: 50 cm.

 • cena netto 56,00 zł
  Więcej

  Pachołek drogowy wykonano z trwałego, barwionego tworzywa sztucznego. Wyposażony został w dwa pasy odblaskowe, posiada dociążoną gumową podstawę. Pachołki sprzedawane są jako pojedyncze elementy wygrodzeniowe lub w zestawie z głowicami taśmowymi (Skipper, Tensacone) i nasadką z łańcuchem z tworzywa sztucznego. Wysokość pachołka: 75 cm.

 • cena netto 85,00 zł
  Więcej

  Pachołek drogowy wykonano z trwałego, barwionego tworzywa sztucznego. Wyposażony został w dwa pasy odblaskowe, posiada dociążoną gumową podstawę. Pachołki sprzedawane są jako pojedyncze elementy wygrodzeniowe lub w zestawie z głowicami taśmowymi (Skipper, Tensacone) i nasadką z łańcuchem z tworzywa sztucznego. Wysokość pachołka: 100 cm.

 • %
  17,00 zł

  17,00 zł cena netto 15,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Pachołki drogowe żółto-czarne wykonano z fluorescencyjnego tworzywa sztucznego, produkty wyróżnia intensywna kolorystyka. Wysokość: 30 cm.

 • %
  60,00 zł

  60,00 zł cena netto 55,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Przenośny pachołek parkingowy wykonano z trwałego PVC. Znaki graficzne, które umieszczone zostały na trzech pochyłych bokach, skutecznie informują o zakazie postoju. Wysokość: 50 cm.

 • %
  19,00 zł

  19,00 zł cena netto 15,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Pachołek drogowy SCV wykonano z fluorescencyjnego tworzywa sztucznego. Zastosowanie: wygrodzenie tymczasowych stref na terenie zakładów, parkingów, oznakowanie miejsc, w których prowadzone są roboty drogowe. Wysokość: 30 cm.

 • %
  29,00 zł

  29,00 zł cena netto 25,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Pachołek drogowy SCV wykonano z fluorescencyjnego tworzywa sztucznego. Zastosowanie: wygrodzenie tymczasowych stref na terenie zakładów, parkingów, oznakowanie miejsc, w których prowadzone są roboty drogowe. Wysokość: 50 cm.

 • cena netto 22,00 zł
  Więcej

  Pachołki drogowe wykonano z fluorescencyjnego tworzywa sztucznego PE, produkty wyróżnia intensywna kolorystyka. Pachołek wyposażony został dodatkowo w pas białej folii. Wysokość: 34 cm.

 • cena netto 18,00 zł
  Więcej

  Pachołek drogowy U-23D wykonano z fluorescencyjnego tworzywa sztucznego. Wyposażony został w dwa malowane, białe pasy. Wysokość: 30 cm.

 • %
  36,50 zł

  36,50 zł cena netto 30,00 zł
  Więcej

  Pachołek drogowy U-23C wykonano z fluorescencyjnego tworzywa sztucznego. Wyposażony został w dwa malowane, białe pasy. Wysokość: 50 cm.

 • cena netto 70,00 zł
  Więcej

  Pachołek drogowy U-23B wykonano z fluorescencyjnego tworzywa sztucznego. Wyposażony został w dwa malowane, białe pasy. Wysokość: 75 cm.

Pokazuje 1 - 30 z 38 elementów

Pachołki drogowe

Towary dostępne w naszym asortymencie cechują się niezwykłą wytrzymałością. Do ich wytworzenia zastosowano wysokogatunkowe tworzywa sztuczne. Pachołki drogowe sprawdzają się w trudnych warunkach atmosferycznych – nie pękają, nie tracą barw w wyniku działania promieniowania UV. Charakteryzują się intensywną kolorystyką. Widać je nie tylko w ciągu dnia, ale też po zmierzchu. Ponadto, możesz zaopatrzyć się w modele z folią odblaskową, która jest zauważalna z dużej odległości. Pachołki drogowe mają różną wysokość i wagę, dzięki czemu łatwo je dopasować do specyfiki pracy i warunków otoczenia. Pachołki odgradzające dostępne w naszym sklepie są zgodne z obowiązującymi normami prawnymi, dlatego nadają się do stosowania na drogach publicznych.

Pachołki drogowe – szeroki wybór zapewniający bezpieczeństwo na drodze

Oferowane przez nas pachołki drogowe posiadają wymiary oraz kolorystykę korespondującą z zaleceniami opisanymi w Obwieszczeniu Ministra Infrastruktury (Dz.U.2019.2311). Kupując odpowiednie pachołki drogowe, należy zwrócić uwagę na wytyczne przedstawione przez ustawodawcę. Dotyczy to szczególnie pory, w jakiej planuje się używać tych elementów. Jeśli pachołki drogowe będą ustawiane od zmierzchu do świtu, trzeba wybierać produkty z białymi, odblaskowymi pasami. Dodatkowo pachołki drogowe zlokalizowane na początku oraz na końcu szeregu powinny posiadać światło ostrzegawcze.

Pachołki odgradzające

Tego rodzaju pachołki skutecznie wydzielają przestrzeń na zewnątrz oraz wewnątrz obiektów przemysłowych. Do ich zalet zalicza się solidna podstawa wykonana z gumy. To sprawia, że pachołki odgradzające odznaczają się stabilnością i nie przesuwają się. W naszej ofercie możesz zdecydować się na modele biało-czerwone albo żółto-czarne. Wyposażono je w głowice z taśmą ostrzegawczą lub obejmy przystosowane do zamocowania łańcuchów z tworzywa sztucznego. Nasadki sprzedaje się w zestawach, ale możesz je także zamówić oddzielnie.

Pachołki odgradzające – organizacja i bezpieczeństwo

Niskie pachołki odgradzające cechują się niewielką wagą, co pozwala na ich szybkie rozstawienie. Z tego powodu modele nadają się do stosowania w nagłych i niespodziewanych sytuacjach. Pachołki odgradzające wykorzystuje się m.in. w celu oddzielenia zamkniętych pasów ruchu lub zabezpieczenia niebezpiecznych obszarów w zakładach produkcyjnych. Towary są łatwe w przechowywaniu – pachołki odgradzające nakłada się na siebie, dzięki czemu zajmują one niewiele miejsca. To umożliwia optymalizację dostępnej przestrzeni.

Pachołki z taśmą i z łańcuchem

Egzemplarze, które proponujemy, charakteryzują się praktycznymi rozwiązaniami. Pachołki z taśmą posiadają zabezpieczenia spowalniające zwijanie poliestrowego materiału oraz blokady uniemożliwiające nagłe wypięcie. Są wytrzymałe – mechanizm kasety poddaje się testom obejmującym przeszło 250 tys. cykli. Z kolei modele przeznaczone do montażu łańcuchów wyposażono w starannie wyprofilowane uchwyty.

Zachęcamy do wyboru produktów. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn