Kategorie

Kasety ścienne i magnetyczne z taśmą 

Jest 38 produktów.

Kaseta ścienna z taśmą to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy, aby czasowo odgrodzić obszar wyłączony z ruchu. W naszej ofercie dostępne są kasety z taśmą o różnych szerokościach, długościach i kolorach, aby każdy klient mógł znaleźć produkt dopasowany do swoich potrzeb. Szukasz solidnych i niezawodnych kaset z taśmą odgradzającą? Sprawdź nasz asortyment.

 • cena netto 280,00 zł
  Więcej

  Kasetki taśmowe REGA mocowane są do ściany poprzez przykręcenie. Zaczepy taśm mocuje się do uchwytu ściennego znajdującego się w zestawie lub przypina do głowicy słupka ze stali nierdzewnej szczotkowanej LUX. Długość taśmy: 4 m.

 • cena netto 355,00 zł
  Więcej

  Kasetki taśmowe REGA mocowane są do stalowych powierzchni regałów magazynowych, słupów konstrukcyjnych hal przemysłowych. Kasetki posiadają taśmy biało-czerwone lub żółto-czarne o długości 4 m.

 • cena netto 209,00 zł
  Więcej

  Kasety przemysłowe ścienne posiadają obudowę z tworzywa sztucznego. Wyróżniają się intensywną kolorystyką. Kolor taśmy: żółto-czarny lub biało-czerwony, długość: 5,0 m.

 • cena netto 299,00 zł
  Więcej

  Kasety przemysłowe ścienne posiadają obudowę z tworzywa sztucznego. Wyróżniają się intensywną kolorystyką. Kolor taśmy: żółto-czarny lub biało-czerwony, długość: 9,0 m.

 • cena netto 299,00 zł
  Więcej

  Kasety magnetyczne posiadają obudowę z tworzywa sztucznego. Wyróżniają się intensywną kolorystyką. Kolor taśmy: żółto-czarny lub biało-czerwony, długość: 5,0 m.

 • cena netto 389,00 zł
  Więcej

  Kasety magnetyczne posiadają obudowę z tworzywa sztucznego. Wyróżniają się intensywną kolorystyką. Kolor taśmy: żółto-czarny lub biało-czerwony, długość: 9,0 m.

 • cena netto 209,00 zł
  Więcej

  Kasety ścienne posiadają czarną obudowę, która została wykonana z tworzywa sztucznego. Kolor taśmy: żółto-czarny lub biało-czerwony, długość: 5,0 m.

 • cena netto 299,00 zł
  Więcej

  Kasety ścienne posiadają czarną obudowę, która została wykonana z tworzywa sztucznego. Kolor taśmy: żółto-czarny lub biało-czerwony, długość: 9,0 m.

 • cena netto 299,00 zł
  Więcej

  Kasety magnetyczne posiadają czarną obudowę, która została wykonana z tworzywa sztucznego. Kolor taśmy: żółto-czarny lub biało-czerwony, długość: 5,0 m.

 • cena netto 389,00 zł
  Więcej

  Kasety magnetyczne posiadają czarną obudowę, która została wykonana z tworzywa sztucznego. Kolor taśmy: żółto-czarny lub biało-czerwony, długość: 9,0 m.

 • cena netto 315,00 zł
  Więcej

  Kasetki taśmowe MINI mocowane są bezpośrednio do ściany poprzez przykręcenie. Taśmy przypina się do głowicy słupka (modele Tensator® z taśmą  2,3 i 3,65 m) lub zaczepia za pomocą dodatkowych uchwytów. Długości taśmy: 2,3 lub 3,65 m.

 • cena netto 299,00 zł
  Więcej

  Kasety taśmowe MIDI mogą być stałe (mocowane do ściany, regałów, słupów) lub mobilne (oferta kasety magnetyczne MIDI z taśmą). Taśmy przypina się do głowicy słupka (modele Tensator® z taśmą  2,3 i 3,65 m) lub zaczepia za pomocą uchwytów. Długości taśmy: 4,6 m.

 • cena netto 559,00 zł
  Więcej

  Kasety taśmowe MAXI mogą być stałe (mocowane do ściany, regałów, słupów) lub mobilne (oferta kasety magnetyczne MAXI z taśmą). Taśmy przypina się do głowicy słupka (modele Tensator® z taśmą  2,3 i 3,65 m) lub zaczepia za pomocą uchwytów. Długości taśmy: 7,7 lub 9 m.

 • cena netto 435,00 zł
  Więcej

  Kasety taśmowe MIDI mogą być mobilne (magnetyczne) lub stałe (oferta kasety ścienne MIDI z taśmą). Taśmy przypina się do głowicy słupka (modele Tensator® z taśmą  2,3 i 3,65 m) lub zaczepia za pomocą uchwytów. Długości taśmy: 4,6 m.

 • cena netto 695,00 zł
  Więcej

  Kasety taśmowe MAXI mogą być mobilne (magnetyczne) lub stałe (oferta kasety ścienne MAXI z taśmą). Taśmy przypina się do głowicy słupka (modele Tensator® z taśmą  2,3 i 3,65 m) lub zaczepia za pomocą uchwytów. Długości taśmy: 7,7 lub 9 m.

 • cena netto 429,00 zł
  Więcej

  Kasetki stałe z taśmą Skipper montowane są poprzez przykręcenie do ściany. Taśmy przypinane są do uchwytu ściennego lub innej głowicy Skipper zastosowanej razem ze słupkami stalowymi, przemysłowymi lub pachołkami drogowymi (75 cm lub 100 cm). Dostępne są również kasety Skipper mobilne (kasety magnetyczne Skipper z taśmą 9 m).

 • cena netto 479,00 zł
  Więcej

  Kasetki magnetyczne z taśmą Skipper mocowane są do stalowych powierzchni regałów magazynowych, słupów konstrukcyjnych hal przemysłowych. Kasetki posiadają taśmy biało-czerwone lub żółto-czarne o długości 9 m. Dostępne są również głowice Skipper ścienne.

 • Kasetki stałe z taśmą odblaskową Skipper montowane są poprzez przykręcenie do ściany. Taśmy należy przypiąć do uchwytu ściennego lub innej głowicy marki Skipper. Dostępne są również kasety mobilne (kasety magnetyczne Skipper z taśmą 9 m odblaskową).

 • cena netto 518,00 zł
  Więcej

  Kasetki magnetyczne z taśmą odblaskową Skipper przymocowuje się do stalowych powierzchni regałów magazynowych, słupów hal przemysłowych. Dostępne są również kasety stałe (kasety ścienne Skipper z taśmą 9 m odblaskową).

 • cena netto 429,00 zł
  Więcej

  Kasetki stałe z taśmą Skipper montowane są poprzez przykręcenie do ściany. Taśmy żółto-czarne należy przypiąć do uchwytu ściennego lub innej głowicy marki Skipper. Dostępne są również kasety mobilne (kasety magnetyczne Skipper żółte z taśmą 9 m).

 • Kasetki magnetyczne z taśmą Skipper montowane są do stalowych powierzchni. Taśmy żółto-czarne należy przypiąć do uchwytu, który znajduje się w zestawie. Dostępne są również kasety stałe (kasety ścienne Skipper żółte z taśmą 9 m).

 • cena netto 250,00 zł
  Więcej

  Głowica angielskiej marki Skipper wyposażona została w taśmę ostrzegawczą biało-czerwoną lub żółto-czarną o długości 9 m. Kasetka taśmowa Skipper stosowana jest w zestawie wraz z uchwytami imadłowymi, z przyssawką lub z uchwytami magnetycznymi z linką.

 • cena netto 305,00 zł
  Więcej

  Kasetki wygrodzeniowe REGA z taśmą PRZEJŚCIE ZABRONIONE mocowane są do ściany poprzez przykręcenie. Zaczepy taśm należy przypiąć do uchwytu ściennego, który znajduje się w zestawie.

 • cena netto 385,00 zł
  Więcej

  Kasetki magnetyczne REGA z taśmą PRZEJŚCIE ZABRONIONE mocowane są do stalowych powierzchni regałów magazynowych, słupów konstrukcyjnych hal przemysłowych. Obudowa kasetki REGA wykonana została ze stali, posiada taśmę z dwustronnym napisem (sposób wykonania: metoda sitodruku).

 • cena netto 189,00 zł
  Więcej

  Lampki LED nakładane są na głowicę Skipper z taśmą 9,0 m. Nasadki posiadają czujnik zmierzchu, wyposażone zostały w taśmy odblaskowe. Lampki Skipper zasilane są za pomocą baterii. Tryby świecenia: miganie lub światło stałe.

 • cena netto 152,00 zł
  Więcej

  Ramki informacyjne nakładane są na głowice Skipper z taśmą 9,0 m. Produkty posiadają powierzchnię ekspozycyjną A4. Ramka Skipper w kształcie litery U wykonana została z tworzywa sztucznego. Obramowanie posiada poliwęglanową, podwójną szybkę.

 • cena netto 39,00 zł
  Więcej

  Zapięcia montowane są do pionowych powierzchni poprzez przykręcenie. Mocowania ścienne umożliwiają przypięcie zaczepów taśm głowic Skipper.

 • cena netto 55,00 zł
  Więcej

  Zapięcia montowane są do stalowych powierzchni za pomocą magnesów. Mocowania magnetyczne umożliwiają przypięcie zaczepów taśm głowic Skipper.

 • cena netto 130,00 zł
  Więcej

  Mocowanie ścienne wykorzystywane jest z głowicą Skipper oraz uchwytem do taśmy (produkty tworzą kasetkę ścienną). Mocowanie posiada 2 otwory montażowe, które znajdują się w tylnej ściance.

 • cena netto 164,00 zł
  Więcej

  Mocowanie magnetyczne wykorzystywane jest z głowicą Skipper oraz uchwytem do taśmy (produkty tworzą kasetkę magnetyczną). Mocowanie posiada magnes o średnicy Ø6,5 cm, który znajduje się na tylnej ściance.

Pokazuje 1 - 30 z 38 elementów

Kasety ścienne i magnetyczne z taśmą odgradzającą

Wszystkie kasety ścienne z taśmą dostępne w naszym sklepie zostały wyprodukowane z trwałych materiałów, dzięki czemu będą służyć niezawodną pracą przez bardzo długi czas. Używanie naszych kaset jest proste i wygodne. To rozwiązanie sprawdzi się w różnego rodzaju zakładach przemysłowych czy miejscach użyteczności publicznej. Wszędzie tam, gdzie trzeba odgrodzić przestrzeń wyłączoną z ruchu.

W naszej ofercie dostępne są kasety montowane bezpośrednio do ściany lub wyposażone w mocowanie magnetyczne do powierzchni metalowych bez konieczności wiercenia otworów. Kaseta ścienna z taśmą odgradzającą zajmuje niewiele miejsca. Na jej montaż wystarczą dwa niewielkie obszary na powierzchni pionowej, dlatego jest to najlepsze rozwiązanie w miejscach, gdzie nie ma możliwości zastosowania słupków wolnostojących.

Wybierz kasetki z taśmą ostrzegawczą z oferty Dla-Przemyslu.pl

Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie, a jednocześnie szukasz wygodnego i niezawodnego rozwiązania, wybierz nasze kasety ścienne z taśmą, które są przeznaczone do wieloletniej eksploatacji w każdych warunkach. W ofercie mamy wszystko, czego potrzebujesz. Znajdź kasety o określonej długości, w konkretnym kolorze i sposobie montażu. Jeżeli potrzebujesz pomocy w znalezieniu najlepszego rozwiązania lub masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn