Kategorie

Lustra bezpieczeństwa 

Lustra ochronne wykorzystywane są w miejscach, gdzie istnieje konieczność zapewnienia dobrej widoczności, a jednocześnie występują przeszkody, które mogą utrudnić bezpieczne poruszanie się po terenie. Najczęściej znajdują one zastosowanie w zakładach przemysłowych, na drogach, parkingach. W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy lustra bezpieczeństwa wykonane z wytrzymałych materiałów i użytkowane w wymagającym środowisku.

Lustra bezpieczeństwa – wiele możliwości zastosowania

Wszystkie lustra bezpieczeństwa dostępne w naszej ofercie charakteryzują się starannie przemyślaną konstrukcją, a do ich produkcji użyto wytrzymałych materiałów odpornych na warunki otoczenia takie jak wilgoć, opady atmosferyczne, porywisty wiatr, promienie UV, zmienne temperatury, działanie środków chemicznych czy też uszkodzenia mechaniczne. Produkty wytwarzane są z akrylu, poliwęglanu lub stali nierdzewnej. Znajdują zastosowanie we wnętrzu obiektów, w zadaszonych strefach oraz w warunkach zewnętrznych (lustra drogowe). Funkcjonalne lustra ochronne umieszczane są w zakładach przemysłowych, halach i magazynach, gdzie pracownicy przemieszczają się na różne sposoby: pieszo, wózkami widłowymi lub samochodami ciężarowymi w strefach dostaw i załadunku towaru. Na stronie naszego sklepu dostępne są również lustra drogowe spełniające rygorystyczne normy prawne.

Przemysłowe i drogowe lustra bezpieczeństwa

W naszej ofercie znajdują się lustra bezpieczeństwa podzielone na dwie kategorie: lustra przemysłowe oraz lustra drogowe. Lustra przemysłowe umożliwiają obserwację ruchu na terenie hal, magazynów, sklepów, zakładów produkcyjnych, punktów przeładunkowych lub garaży podziemnych. Najbardziej funkcjonalne modele ułatwiają jednoczesną obserwację nawet do czterech kierunków jednocześnie. Lustra podnoszą poziom bezpieczeństwa, dzięki nim uczestnicy ruchu mogą swobodnie przemieszczać się po obszarze.

Lustra drogowe spełniają rygorystyczne normy określone przepisami. Normy dla luster znajdujących się w pasach dróg publicznych określa Rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach. Wszystkie produkty powinny mieć biało-czerwoną ramę zwiększającą widoczność, a długość boków lub średnica powinny zostać dobrane przy uwzględnieniu odległości obserwacji kątowej.

Produkcja luster drogowych jest objęta ścisłą kontrolą, mającą na celu zapewnienie odpowiedniej jakości warstwy optycznej. Czujniki optyczne weryfikują jakość promienia wypukłości, zapewniając obraz bez zniekształceń. Lustra drogowe wykonano z trwałego akrylu lub ze stali nierdzewnej. Modele odporne na szron i parę gwarantują doskonałą widoczność nawet w najtrudniejszych warunkach drogowych.

Wybierz funkcjonalne lustra bezpieczeństwa z oferty Dla-Przemyslu.pl!

Oferujemy szeroką gamę luster ochronnych przeznaczonych m.in. dla zakładów przemysłowych, obiektów usługowych, parkingów terenowych i dróg publicznych. Lustra bezpieczeństwa mogą być mocowane do ściany, słupka lub poprzez wykorzystanie stalowych łańcuszków. W naszym asortymencie znajdują się modele uniwersalne oraz zaprojektowane do konkretnych zastosowań. Produkty stanowią praktyczne wsparcie w organizacji przestrzeni, ułatwiają przestrzeganie procedur.

Wybierając lustro, należy wziąć pod uwagę rodzaj monitorowanej przestrzeni, wymagania prawne oraz funkcjonalność, która przełoży się na najwyższy stopień ochrony uczestników ruchu. Nie jesteś pewien, który model warto wybrać? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania!

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn