Kategorie

Odbojnice drewniane 

Jest 12 produktów.

W celu osłony maszyn, regałów, linii technologicznych, powierzchni roboczych oraz konstrukcji hal produkcyjnych i magazynowych warto sięgnąć po odbojnice drewniane. W naszym sklepie internetowym znajdują się artykuły dostosowane do potrzeb różnych branż. Wyróżniają się one bardzo dobrym wykonaniem, a także nadają się do użytku w każdym środowisku pracy. Do ich zalet należy również prosty montaż.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Odbojnice drewniane – ochrona ścian wewnętrznych

Towary dostępne na naszej stronie internetowej wykorzystuje się do zabezpieczenia elementów konstrukcji budynku. Odbojnice ścienne drewniane sprzedawane są razem ze stalowymi ramami przystosowanymi do bezpośredniego montażu. Belki służące do amortyzacji cechują się dużą wytrzymałością. Do ich produkcji użyto struganej i dobrze wysuszonej tarcicy sosnowej. Dodatkowo surowiec zabezpieczono odpowiednimi preparatami do impregnacji, dzięki czemu odbojnice ścienne drewniane nadają się do długoletniej eksploatacji.

Systemy mocujące, w których umieszcza się przęsła, wykonano ze stali. Konstrukcję pomalowano na żółto (zgodnie z paletą RAL 1023) – uchwyty są widoczne nawet z dużej odległości, co stanowi ogromne ułatwienie podczas realizacji codziennych obowiązków. Co więcej, elementy montażowe polakierowano metodą proszkową, przez co odbojnice ścienne drewniane cechują się gładką oraz błyszczącą fakturą, a ich kolory są żywe i nie blakną. Warto podkreślić także, że w trakcie nakładania zewnętrznej powłoki lakierniczej metodą „na sucho” nie stosuje się rozpuszczalników, dzięki czemu produkcja stalowych elementów nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne.

Odbojnica drewniana – alternatywa dla wygrodzeń z tworzywa sztucznego

Odbojnice drewniane znajdują zastosowanie także do wygrodzenia stref w halach produkcyjnych, logistycznych, magazynowych. Charakteryzują się modułową budową. Odbojnica drewniana posiada trzy typy mocowań:

  • uchwyt „C”zabezpiecza boki belki,

  • uchwyt „H”łączy dwa drewniane przęsła,

  • uchwyt „T” służy do przytwierdzenia artykułów pod kątem prostym.

Taka różnorodność pozwala na ułożenie ciągów zabezpieczeń w dowolnych konfiguracjach.

Aby odbojnica drewniana była dobrze dopasowana, należy dokładnie wymierzyć odgradzane elementy. W naszym asortymencie posiadamy przęsła o długości od 30 do 120 cm. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w niektórych sytuacjach istnieje potrzeba zastosowania nietypowych rozwiązań, dlatego oferujemy możliwość wykonania belek na indywidualne zamówienie – jako producent dysponujemy własnym zapleczem technicznym.

Odbojnice ścienne drewniane – estetyczne i funkcjonalne zabezpieczenie

Produkty dostępne w naszym portfolio cechują się efektowną stylistyką. Zastosowany surowiec posiada jednolitą i gładką strukturę, a jego estetyczny wygląd podkreślają naturalnie występujące sęki. Odbojnice ścienne drewniane odznaczają się również funkcjonalnością. Umieszczone w nich przęsła można wymienić w dowolnym momencie. Dzięki temu nawet, jeśli doszłoby do uszkodzenia zabezpieczenia, nie trzeba wstrzymywać lub ograniczać prac na terenie hali.

Zakładanie przęseł nie jest wymagające. Belkę wystarczy wsunąć w odpowiednie miejsce. Pojedyncze moduły ważą kilka kilogramów, dlatego można je umieścić ręcznie (bez użycia maszyn). Odbojnice drewniane odznaczają się doskonałą amortyzacją w przypadku uderzenia, a wysokogatunkowy surowiec cechuje się zwiększoną wytrzymałością, zapewniając doskonałą ochronę przed zniszczeniem – tym samym odbojnica drewniana stanowi najlepszy sposób na ochronę firmowego mienia.

Odbojnice drewniane – łatwy i szybki montaż

Do zalet artykułów należy także prosta obsługa. Elementy mocujące przykręca się do podłoża, a pomiędzy stopkami dwuteowników bądź ceowników umieszcza się przęsło. Odbojnice drewniane są do nabycia w zestawach, składających się z ram oraz belek. Kotwy montażowe M 12 x 100-140 mm należy dokupić oddzielnie – najlepiej sprawdzają się artykuły ze stali ocynkowanej o właściwościach antykorozyjnych. Odbojnica drewniana jest łatwa w instalacji. Jej założenie nie zajmuje dużo czasu, a do przytwierdzenia konstrukcji wystarczy użyć standardowych narzędzi.

Aby zapewnić kompleksową ochronę infrastruktury wewnętrznej i zewnętrznej, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Oferujemy różnorodne odbojnice przemysłowe, które sprawdzają się w wielu sytuacjach.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn