Kategorie

Bezpieczeństwo i ergonomia 

Praca w obiekcie przemysłowym wiąże się z zagrożeniami, które mogą mieć negatywny wpływ na komfort lub zdrowie przebywających w nim osób. Zabezpieczenia przemysłowe pozwalają zapewnić wyższy poziom bezpieczeństwa na obszarze, umożliwiają przestrzeganie przepisów związanych z BHP. Jakie zabezpieczenia w przemyśle warto stosować? W kategorii dot. ergonomii i bezpieczeństwa prezentujemy wiele rozwiązań i sprawdzonych produktów.

Zabezpieczenia w przemyśle – zminimalizuj ryzyko zagrożeń

Zabezpieczenia przemysłowe wykorzystuje się do minimalizacji negatywnego wpływu otoczenia na komfort pracowników. Przepisy obligują pracodawcę do zapewnienia środków koniecznych do udzielenia pierwszej pomocy w razie nagłego wypadku, dlatego apteczki pierwszej pomocy to obowiązkowe wyposażenie zakładu. Ich zawartość stanowią artykuły niezbędne do podstawowego opatrzenia ran takie jak plastry, chusty opatrunkowe, kompresy czy opatrunki. Apteczki przemysłowe dostępne w naszej ofercie są dedykowane dla zakładów pracy, biur lub innych instytucji. Produkty zawierają wyposażenie spełniające normy DIN 13157 PLUS oraz DIN 13164 PLUS, które posiada rozszerzony skład przeznaczony do miejsc o podwyższonym stopniu zagrożenia.

Kolejnym zabezpieczeniem stosowanym w przemyśle są maty podłogowe. Umieszcza się je wzdłuż alejek i ciągów komunikacyjnych, a także na niektórych stanowiskach pracy. Maty antypoślizgowe i antyzmęczeniowe poprawiają ergonomię oraz redukują uciążliwości związane ze zmęczeniem mięśni, kręgosłupa i stawów, które są wywołane długą pracą w pozycji stojącej. Maty mogą także zabezpieczać infrastrukturę, niwelując skutki przypadkowych uderzeń ciężkich przedmiotów o posadzkę.

Sorbenty to zabezpieczenia przemysłowe zapobiegające wyciekom szkodliwych substancji. Chłonne, niepalne, nietoksyczne produkty wykazują się właściwościami absorpcyjnymi i zapobiegają skażeniom, które wynikają z rozprzestrzeniania się wycieków oleju, smarów, produktów ropopochodnych, paliwa, rozpuszczalników, roztworów zasadowych lub innych cieczy. Artykuły dostępne w naszej ofercie są zgodne z rozporządzeniami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także posiadają atest PZH.

Wysokiej jakości zabezpieczenia przemysłowe

W naszej ofercie znajdują się zabezpieczenia przemysłowe w różnych rodzajach i wariantach. Stacjonarne apteczki ścienne są wyposażone w otwory montażowe umożliwiające przytwierdzenie ich do ściany. Poręczne apteczki przenośne pozwalają udzielić pierwszej pomocy bezpośrednio w miejscu, w którym znajduje się poszkodowany. Maty podłogowe są wykonane z trwałych tworzyw, m.in. poliamidu, gumy nitrylowej, nylonu lub pianki PVC. Produkty z gumowym spodem chronią przed przesuwaniem się maty po podłodze. Sorbenty o wysokiej lub niskiej gęstości są wydajne i skutecznie neutralizują punktowe oraz duże wycieki, minimalizując ryzyko dalszej emisji olejów, paliwa, rozpuszczalników i innych toksycznych środków, pozwalając na całkowite zatrzymanie szkodliwych substancji.

Wybierz zabezpieczenia przemysłowe z oferty Dla-Przemyslu.pl!

Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań dla obiektów przemysłowych. Wszystkie zabezpieczenia przemysłowe dostępne w naszej ofercie są wykonane z wysokiej klasy materiałów przeznaczonych do pracy w wymagającym środowisku, a także spełniają obowiązujące normy.

Szukasz produktów pozwalających zwiększyć poziom bezpieczeństwa w zakładzie? Sprawdź zabezpieczenia dostępne na naszej stronie internetowej! Oferujemy profesjonalne doradztwo i chętnie pomagamy naszym klientom w wyborze najlepszego rozwiązania.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn