Kategorie

Sorbenty sypkie 

Jest 6 produktów.

Sorbenty sypkie to granulaty stosowane do usuwania szkodliwych substancji. Granulaty skutecznie pochłaniają zanieczyszczone ciecze, eliminując ryzyko powstawania niebezpiecznych wycieków. Produkty znajdują powszechne zastosowanie w branży przemysłowej w miejscach wyposażonych w maszyny, urządzenia czy pojazdy mechaniczne.

 • cena netto 65,00 zł
  Więcej

  Sorbenty granulowane Multisorb wykorzystywane są do usuwania szkodliwych wycieków, zwalczają m.in. oleje, rozpuszczalniki, roztwory zasadowe. Sorbenty sypkie pochłaniają do 101% wody i 104% oleju napędowego. Granulacja: 0,6-3,4 mm.

 • cena netto 109,00 zł
  Więcej

  Sorbenty granulowane Classic Xtra wykorzystywane są do usuwania szkodliwych wycieków, zwalczają m.in. oleje, rozpuszczalniki, roztwory zasadowe. Sorbenty sypkie pochłaniają do 172% wody i 111% oleju napędowego. Granulacja: 0,3-0,6 mm.

 • cena netto 109,00 zł
  Więcej

  Sorbenty granulowane Superior Special wykorzystywane są do usuwania szkodliwych wycieków, zwalczają m.in. oleje, rozpuszczalniki, roztwory zasadowe. Sorbenty sypkie pochłaniają do 150% wody i oleju napędowego. Granulacja: 0,6-1,3 mm.

 • cena netto 605,00 zł
  Więcej

  Skrzynia na sorbenty sypkie o pojemności 110 l wykonana została z trwałego, odpornego na promieniowanie UV tworzywa sztucznego PE (polietylen). Pojemnik wykorzystywany jest również jako miejsce przechowywania soli lub piasku.

 • cena netto 875,00 zł
  Więcej

  Skrzynia mobilna na sorbenty sypkie o pojemności 75 l wykonana została z trwałego tworzywa sztucznego PE (polietylen). Pojemnik wykorzystywany jest również jako miejsce przechowywania soli lub piasku. Łatwość przenoszenia dzięki gumowym kółkom oraz wyprofilowanym uchwytom.

 • cena netto 1 119,00 zł
  Więcej

  Skrzynia na sorbenty sypkie o pojemności 200 l wykonana została z trwałego, odpornego na promieniowanie UV tworzywa sztucznego PE (polietylen). Pojemnik wykorzystywany jest również jako miejsce przechowywania soli lub piasku. Produkt przystosowany do transportu wózkiem widłowym.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Sorbent sypki – szybkie usunięcie wycieków

Sorbent sypki przyjmuje postać granulek o różnych wielkościach, charakteryzujących się zróżnicowaną pochłanialnością cieczy. Produkty wyróżniają się dużą wydajnością. Podczas absorpcji sorbent granulowany zmienia natężenie swojej barwy, a po całkowitym pochłonięciu substancji, wraca do wcześniejszego koloru, nie ulegając rozkładowi.

Sorbenty sypkie są wykorzystywane do usuwania szkodliwych wycieków z przemysłowych maszyn i urządzeń oraz pojazdów mechanicznych. W zależności od materiału, z którego zostały wykonane, zwalczają zanieczyszczone substancje płynne w postaci olejów, węglowodorów, rozpuszczalników, cieczy wodorozcieńczalnych, roztworów zasadowych o różnych stężeniach, a nawet rozcieńczonych oraz stężonych roztworów kwasowych. Mogą być stosowane zarówno na gładkich, jak i szorstkich powierzchniach. Produkty te są chętnie wykorzystywane między innymi w warsztatach samochodowych, na stacjach paliw, płytach lotniska oraz podczas prowadzenia robót drogowych.

Wybierz wydajne sorbenty sypkie z oferty Dla-Przemyslu.pl

W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów sorbentów o różnym stopniu pochłanialności. Sorbenty sypkie Multisorb wykonane z drobno zmielonego materiału (algitu) pochłaniają do 101% wody i 104% oleju napędowego. Sorbenty sypkie Classic Xtra wyprodukowano natomiast z ognioodpornego sepiolitu, dla którego zdolność pochłaniania wynosi 172% dla wody i 111% dla oleju napędowego. Sorbenty sypkie Superior Special wykonane są z ognioodpornego atapulgitu i charakteryzują się optymalną chłonnością dla każdej cieczy – w tym przypadku zdolność pochłaniania wynosi 150% zarówno dla wody, jak i oleju napędowego. Produkty cechują się wysoką wydajnością i spełniają obowiązujące normy, co potwierdzają atesty PZH.

Oprócz sypkich sorbentów warto również wyposażyć zakład w specjalne wanny wychwytowe pozwalające zabezpieczyć podłoże przed wyciekiem cieczy z beczek przemysłowych i pojemników.

Szukasz sprawdzonych i skutecznych środków pomagających ochronić teren przemysłowy przed niebezpiecznymi wyciekami? Postaw na wysoką jakość i wybierz sorbenty sypkie dostępne w naszej ofercie!

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn