Kategorie

Znaki bezpieczeństwa 

Znaki bezpieczeństwa są znormalizowane przez przepisy krajowe oraz międzynarodowe. Tabliczki informują o miejscach ważnych z punktu widzenia bezpieczeństwa osób przebywających na obszarze – wskazują kierunek do najbliższego wyjścia ewakuacyjnego, sposób otwierania drzwi ewakuacyjnych lub dostęp do środków ochrony przeciwpożarowej. Sprawdź naszą ofertę znaków bezpieczeństwa!

Szeroki wybór znaków bezpieczeństwa

Znaki bezpieczeństwa dostępne w naszej ofercie dzielą się na kilka kategorii. Znaki ewakuacyjne wg PN-92/N-01256/02 oraz PN-EN ISO 7010:2012 przyjmują formę rozpoznawalnych tabliczek z zielono-białymi piktogramami. Wszystkie produkty mają właściwości fotoluminescencyjne, dzięki czemu są widoczne również w ciemności i ułatwiają osobom przebywającym na obszarze szybkie znalezienie wyjścia w czasie ewakuacji. Znaki ewakuacyjne mają na celu wskazanie najbliższej możliwej drogi ucieczki z obiektu, mogą także informować o pozostałych środkach związanych z ochroną takich jak dostęp do opieki medycznej, defibrylatora, noszy, wody pitnej i wielu innych.

Znaki ochrony przeciwpożarowej wg PN-92/N-01256/01 oraz PN-EN ISO 7010:2012 przyjmują formę kwadratowych tabliczek z czerwono-białymi piktogramami. Podobnie jak znaki ewakuacyjne, znaki ochrony przeciwpożarowej mają właściwości fotoluminescencyjne – w przypadku awarii zasilania i braku światła dobrze widoczne tabliczki umożliwiają użycie podstawowych środków przeciwpożarowych na terenie obiektu. Ten rodzaj znaków może informować między innymi o obecności gaśnicy, hydrantu lub telefonu alarmowania pożarowego. Znaki PN-EN ISO 7010:2012 obejmują także charakterystyczne znaki ostrzegawcze przyjmujące kształt trójkąta z żółtym tłem i czarnym piktogramem, informującym o niebezpieczeństwie, które wynika z obecności materiałów łatwopalnych, utleniających i wybuchowych.

Wysokiej jakości znaki bezpieczeństwa w ofercie Dla-Przemyslu.pl!

Znaki bezpieczeństwa prezentowane w naszej ofercie zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami. Produkty są dostępne w różnych formatach, dzięki czemu istnieje możliwość dobrania doskonale widocznego rozwiązania, które gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa dla danego obiektu. W naszej ofercie znajdują się także inne produkty skutecznie wpływające na ochronę użytkowników przestrzeni oraz infrastruktury takie jak znaki bhp i taśmy oznaczeniowe. Postaw na funkcjonalność, bezpieczeństwo, wybierz wysokiej klasy znaki bezpieczeństwa przeznaczone dla obiektów!

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn