Kategorie

Progi zwalniające 

Bezpieczeństwo na parkingach, drogach dojazdowych lub osiedlowych to niezwykle istotna kwestia. W celu ograniczenia nieprzewidzianych sytuacji warto zamontować progi zwalniające. To przyczyni się do zmniejszania prędkości przez prowadzących pojazdy i zminimalizuje ryzyko wypadków lub kolizji.

Próg zwalniający – znajdź właściwy model

Wybór akcesoriów drogowych powinien być starannie przemyślany. W naszym asortymencie znajdziesz progi zwalniające o różnych wymiarach, co umożliwia dopasowanie odpowiedniego produktu. Ograniczniki wyróżniają się staranną konstrukcją – ich kształt oraz doskonale wyprofilowane krawędzie pozwalają kierującym na komfortowy przejazd. Na uwagę zasługuje wyrazista kolorystyka z odblaskowymi elementami. To sprawia, że próg zwalniający jest bardzo dobrze widoczny nie tylko w czasie dnia, ale także po zmroku.

Do zalet akcesoriów należy również solidne wykonanie. Próg zwalniający wytworzono ze specjalnej mieszanki gumowej o dużej odporności oraz masy chemoutwardzalnej przystosowanej do oznakowania poziomego. Dzięki temu progi zwalniające charakteryzują się wysoką trwałością i sprawdzają się w niekorzystnych warunkach pogodowych, a także znajdują zastosowanie w strefach narażonych na obciążenia środkami transportu o dużych gabarytach. Ponadto, produkty są odporne na działanie chlorku sodu, który jest wykorzystywany zimą do rozpuszczania zalegającego na drogach śniegu. Co więcej, towary dostępne w naszym portfolio, spełniają wysokie standardy narzucone przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów (IBDiM). Są też zgodne z rozporządzaniami Ministra Infrastruktury (Dz.U. 2003 nr 220 poz. 2181).

Progi zwalniające, które oferujemy, instaluje się bezpośrednio do podłoża (przy użyciu dedykowanych kołków rozporowych), co wpływa na ich stabilność. Montaż części jest stosunkowo prosty, ponieważ nie ma potrzeby dodatkowego przygotowywania nawierzchni. Do nabycia są gotowe komplety lub pojedyncze moduły do zestawienia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. Do artykułów można dodatkowo zakupić ogranicznik parkingowy, aby wydzielić stanowiska postojowe. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn