Kategorie

O Nas

Sklep Internetowy Dla-Przemyslu.pl założony został z myślą o łatwym i szybkim dostępie do szerokiej gamy produktów stanowiących wyposażenie i odpowiednie zabezpieczenie obiektów przemysłowych.

Sklep prowadzony jest przez firmę BHP Sikora. Biuro Handlowo Projektowe specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji elementów zabezpieczenia firm i budów. Jesteśmy partnerem handlowym firmy PPU Zdanowicz - producenta małej architektury działającej na polskim rynku od 1993 r.

Naszym Klientom oferujemy odbojnice i bariery ochronne będące nieodzownym wyposażeniem hal produkcyjnych i magazynowych. Stalowe, wykonane z tworzywa sztucznego lub kauczuku odboje przemysłowe stanowią zabezpieczenie elementów konstrukcyjnych obiektów, linii produkcyjnej oraz regałów magazynowych.

Nowością na rynku polskim są profile elastyczne wykonane z poliuretanowej pianki, które skutecznie niwelują mechaniczne uderzenia. Odbojniki zabezpieczają narożniki ścian, wystające elementy maszyn, krawędzie regałów oraz inne występy, ostrzegając o obniżonej wysokości stropu pomieszczenia, zmianie poziomu posadzki, występowaniu pionowych oraz poziomych wnęk.

Na naszej stronie internetowej odnajdziecie również Państwo lustra magazynowe i drogowe, które efektywnie poprawiają poziom bezpieczeństwa na terenie zakładów przemysłowych, we wnętrzach hal produkcyjnych i magazynowych, a także w miejscach kłopotliwych wyjazdów i skrzyżowań.

Słupki z taśmą charakteryzujące się estetycznym wyglądem i stabilną podstawą pozwalają w łatwy i szybki sposób wygrodzić czasowe strefy. Umieszczane są w granicach obiektów przemysłowych, w holach banków, hoteli, na terenie terminali lotniczych.

W dziale Wyposażenie placów budowy zamieszczone zostały produkty wykorzystywane przy pracach budowlanych - barierki nożycowe, harmonijkowe, kładki budowlane zapewniają odpowiednią ochronę i bezpieczeństwo pracownikom oraz uczestnikom ruchu.

Produkty znajdujące się w ofercie Sklepu Internetowego Dla-Przemyslu.pl wykonano z wysokiej jakości materiałów, objęte zostały wieloletnią gwarancją producenta.
 

BHP Sikora Wrocław     trusted shops     wts sponsor

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn