Kategorie

O Nas

Sklep Internetowy Dla-Przemyslu.pl założony został z myślą o łatwym i szybkim dostępie do szerokiej gamy produktów stanowiących wyposażenie i odpowiednie zabezpieczenie obiektów przemysłowych.

Sklep prowadzony jest przez firmę BHP Sikora. Biuro Handlowo Projektowe specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji elementów zabezpieczenia firm i budów. Jesteśmy partnerem handlowym firmy PPU Zdanowicz - producenta małej architektury działającej na polskim rynku od 1993 r.

Naszym Klientom oferujemy odbojnice i bariery ochronne będące nieodzownym wyposażeniem hal produkcyjnych i magazynowych. Stalowe, wykonane z tworzywa sztucznego lub kauczuku odboje przemysłowe stanowią zabezpieczenie elementów konstrukcyjnych obiektów, linii produkcyjnej oraz regałów magazynowych.

Nowością na rynku polskim są profile elastyczne wykonane z poliuretanowej pianki, które skutecznie niwelują mechaniczne uderzenia. Odbojniki zabezpieczają narożniki ścian, wystające elementy maszyn, krawędzie regałów oraz inne występy, ostrzegając o obniżonej wysokości stropu pomieszczenia, zmianie poziomu posadzki, występowaniu pionowych oraz poziomych wnęk.

Na naszej stronie internetowej odnajdziecie również Państwo lustra magazynowe i drogowe, które efektywnie poprawiają poziom bezpieczeństwa na terenie zakładów przemysłowych, we wnętrzach hal produkcyjnych i magazynowych, a także w miejscach kłopotliwych wyjazdów i skrzyżowań.

Słupki z taśmą charakteryzujące się estetycznym wyglądem i stabilną podstawą pozwalają w łatwy i szybki sposób wygrodzić czasowe strefy. Umieszczane są w granicach obiektów przemysłowych, w holach banków, hoteli, na terenie terminali lotniczych.

W dziale Wyposażenie placów budowy zamieszczone zostały produkty wykorzystywane przy pracach budowlanych - barierki nożycowe, harmonijkowe, kładki budowlane zapewniają odpowiednią ochronę i bezpieczeństwo pracownikom oraz uczestnikom ruchu.

Produkty znajdujące się w ofercie Sklepu Internetowego Dla-Przemyslu.pl wykonano z wysokiej jakości materiałów, objęte zostały wieloletnią gwarancją producenta.
 

e gazele.jpg      wts sponsor    trusted shops

BHP Sikora Wrocław

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn