Kategorie

Listwy kablowe 

Jest 8 produktów.

Listwy kablowe wykonane z wytrzymałych materiałów skutecznie zabezpieczają przewody przed uszkodzeniem mechanicznym wynikającym z kontaktu z przemieszczającymi się pracownikami. Produkty tego typu stosuje się w halach przemysłowych, produkcyjnych czy magazynowych.

 • cena netto 165,00 zł
  Więcej

  Listwy gumowe zabezpieczają przewody, kable przed uszkodzeniami mechanicznymi. Gumowe maskownice zmniejszają ryzyko potknięcia się. Produkty dostępne są w kolorze czarnym. Model: jednokomorowy lub trzykomorowy.

 • cena netto 165,00 zł
  Więcej

  Listwy gumowe zabezpieczają przewody, kable przed uszkodzeniami mechanicznymi. Gumowe maskownice zmniejszają ryzyko potknięcia się. Produkty dostępne są w kolorze żółto-czarnym (safety). Model: jednokomorowy lub trzykomorowy.

 • cena netto 300,00 zł
  Więcej

  Listwy kablowe CablePro GP jednokomorowe zabezpieczają przewody przed uszkodzeniami mechanicznymi. Gumowe maskownice zmniejszają ryzyko potknięcia się. Produkty dostępne są w kolorze czarnym oraz żółto-czarnym (safety).

 • cena netto 325,00 zł
  Więcej

  Listwy kablowe CablePro Data dwukomorowe zabezpieczają przewody przed uszkodzeniami mechanicznymi. Gumowe maskownice zmniejszają ryzyko potknięcia się. Produkty dostępne są w kolorze czarnym.

 • cena netto 705,00 zł
  Więcej

  Listwy kablowe CablePro HD jednokomorowe zabezpieczają przewody przed uszkodzeniami mechanicznymi. Gumowe maskownice zmniejszają ryzyko potknięcia się. Produkty dostępne są w kolorze czarnym.

 • cena netto 1 495,00 zł
  Więcej

  Listwy kablowe CablePro HD dwukomorowe zabezpieczają przewody przed uszkodzeniami mechanicznymi. Gumowe maskownice zmniejszają ryzyko potknięcia się. Produkty dostępne są w kolorze czarnym.

 • cena netto 159,00 zł
  Więcej

  Mata kablowa Kable-Mat posiada zagłębienie, w którym umieszcza się przewody. Znajduje zastosowanie m.in. w budynkach biurowych, w halach przemysłowych. Mata skutecznie maskuje i zabezpiecza kable. Wymiar: 40x120 cm.

 • cena netto 159,00 zł
  Więcej

  Mata kablowa Kable-Mat Rubber Top posiada zagłębienie, w którym umieszcza się przewody. Osłona została wykonana z gumy nitrylowej, skutecznie maskuje i zabezpiecza kable. Wymiar: 40x120 cm.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Listwa kablowa – niezawodne zabezpieczenie przewodów

Listwa kablowa to element wykonany z wytrzymałej gumy. W przestrzeniach przemysłowych takich jak hale produkcyjne czy magazynowe znajdują się liczne instalacje wymagające okablowania. Zdarza się, że przewody muszą zostać umieszczone na podłodze, a w takim wypadku wymagają bezwzględnego zabezpieczenia listwą kablową. Dlaczego to takie ważne?

Listwy kablowe zabezpieczają przewody przed uszkodzeniem mechanicznym wynikającym na przykład z kontaktu z pracownikami przemieszczającymi się po hali, którzy mogliby naruszyć strukturę kabla. Gwarantuje to sprawne działanie instalacji. Drugą istotną kwestią jest bezpieczeństwo osób znajdujących się na danym terenie, które mogłyby doznać wypadku, napotykając na swojej drodze przeszkodę w postaci kabli. Listwa kablowa pozwala wyeliminować ryzyko takiego zdarzenia. Producenci zadbali również o to, aby zminimalizować możliwość potknięcia się o samą listwę. Wyposażenie hali przemysłowej w listwy kablowe stanowi więc jeden ze sposobów na przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP.

Wybierz wysokiej jakości listwy kablowe z oferty Dla-Przemyslu.pl

Oferujemy wysokiej jakości listwy kablowe wykonane z trwałej gumy. Produkty wykonane w kolorze czarnym lub czarno-żółtym są łatwo widoczne nawet z większej odległości. Elementy mają podłużne wycięcie na dole, dzięki czemu pozwalają szybko zabezpieczyć i schować kabel. Listwy nie wymagają specjalnego mocowania – ryflowany spód zwiększa ich przyczepność do podłoża.

W ofercie naszego sklepu znajdują się listwy gumowe jednokomorowe, dwukomorowe i trzykomorowe o różnych długościach, szerokościach i średnicach do wyboru. Wszystkie produkty zostały wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ czynników zewnętrznych. W naszej ofercie dostępne są także inne ochronne elementy wyposażenia hal przemysłowych takie jak progi zwalniające czy odbojnice przemysłowe.

Chcesz odpowiednio przygotować zakład przemysłowy, tak aby zapewnić bezpieczeństwo pracowników i sprzętu? Wybierz listwy kablowe i skutecznie zabezpiecz instalacje znajdujące się na terenie obiektu!

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn