Kategorie

Informacje

Słupki stalowe miejskie - Hydropolis

Zapraszamy do wrocławskiego Centrum nauki i wiedzy o wodzie - Hydropolis. Przed strefą wejściową do muzeum zamontowane zostały słupki miejskie dekoracyjne naszej produkcji :)
Czytaj dalej
Progi zwalniające - Port Lotniczy Wrocław

Jesteśmy dumni z owocnej współpracy z wrocławskim Portem Lotniczym. Przyczyniliśmy się m.in. do poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych w strefie wejściowej.
Czytaj dalej
Blokady parkingowe - dostawa i montaż

Dostawa i montaż blokad parkingowych: oznakowanie miejsc postojowych na terenie parkingu osiedla SUN HOUSE, w granicach strefy wjazdowej wrocławskiego portu lotniczego.
Czytaj dalej
Odbojnice stalowe i barierki techniczne - produkcja i montaż

Dla naszych klientów dokonujemy rzeczy niemożliwych! W 10 dni udało nam się wyprodukować i zamontować odbojnice stalowe i bariery techniczne wzmocnione przed korozja dodatkową warstwą cynku!
Czytaj dalej
Odbojnice przemysłowe - Nowy Tomyśl

Ponad 50 odbojnic stalowych i energochłonnych z tworzywa sztucznego dostarczyliśmy i zamontowaliśmy w hali producenta automatyki przemysłowej w Nowym Tomyślu.
Czytaj dalej
Odbojnice stalowe - zabezpieczenia konstrukcji i maszyn

Przedstawiamy Wam nasze ostatnie realizacje: produkcja, montaż odbojnic przemysłowych w zakładzie producenta gotowych dań mrożonych oraz producenta złączek elektrotechnicznych.
Czytaj dalej
Sponsor klubu i biegu WTS Sparta Wrocław

W 2018 r. sklep Dla-Przemyslu.pl został oficjalnym sponsorem klubu żużlowego WTS Sparta Wrocław.
Czytaj dalej
Certyfikat Trusted Shop

Po kilkumiesięcznym procesie wdrożeniowym udało nam się spełnić wszystkie warunki niezbędne do otrzymania europejskiego certyfikatu Trusted Shops.
Czytaj dalej
Słupki ze stali nierdzewnej z taśmą z nadrukiem

W salonach samochodowych Porsche oraz sklepach znanej marki branży RTV, AGD odnaleźć możecie nasze słupki i kasetki z taśmą.
Czytaj dalej
Dostawa i montaż luster nietłukących

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych zdjęć z grudniowego montażu luster przemysłowych (fabryka środków ochrony roślin).
Czytaj dalej
Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn