Kategorie

Informacje

  • Akcja sprzątanie - otwarci na środowisko vol. III
  • Akcja sprzątanie - otwarci na środowisko vol. III
  • Akcja sprzątanie - otwarci na środowisko vol. III
  • Akcja sprzątanie - otwarci na środowisko vol. III
  • Akcja sprzątanie - otwarci na środowisko vol. III

Pod koniec maja reprezentacja naszego zespołu Dla-Przemyslu.pl wzięła udział w wydarzeniu "Akcja sprzątanie". To już trzecia edycja!
Czytaj dalej
Zabezpieczenie i wyposażenie sklepów, magazynów, parkingów

Odbojnice przemysłowe, słupki odgradzające oraz ogrodzenia tymczasowe to nieodzowne elementy wyposażenia sklepów, magazynów, parkingów i hal przemysłowych.
Czytaj dalej
Wygrodzenia miejskie – rodzaje i charakterystyka

Wygrodzeniami miejskimi nazywamy różnorodne elementy drogowej infrastruktury pełniące funkcję blokującą. Ich głównym zadaniem jest oddzielenie wyznaczonych obszarów przeznaczonych do danego typu użytkowania, na przykład chodników czy przystanków tramwajowych. Stosuje się je również w celu zabezpieczenia konkretnych terenów przed dostępem osób nieupoważnionych. Duża częstotliwość umiejscowienia tego typu barier sprawia, że równie ważna okazuje się funkcja dodatkowa, jaką jest dekoracyjne wykonanie metalowych konstrukcji. Jakie znamy rodzaje elementów wygrodzeń miejskich i czym się one charakteryzują?
Czytaj dalej
Jak zabezpieczyć regały w magazynie? Poradnik

Regały w magazynie – choć należą do stabilnych i wytrzymałych konstrukcji – mogą stanowić zagrożenie. Dzieje się tak przeważnie, gdy przepisy BHP nie są należycie przestrzegane. Ale nawet jeśli wszystkie normy prawne zostają spełnione, można wdrożyć ulepszenia, które zwiększą poziom bezpieczeństwa. Jakich rozwiązań warto użyć, aby zabezpieczyć regały w magazynie?
Czytaj dalej
Bezpieczeństwo w magazynie – właściwa organizacja przestrzeni

Przestrzeń magazynowa jest szczególnie narażona na zagrożenia związane ze składowaniem oraz transportem produktów na inne obszary. Zapewnienie bezpieczeństwa pracowników i towarów to jedna z kluczowych kwestii, za którą odpowiedzialny jest zarząd zakładu. Jest on zobowiązany do stworzenia oraz stałego nadzorowania przestrzegania zasad dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Co należy zrobić, aby zagwarantować oczekiwany poziom bezpieczeństwa pracy w magazynie? I w jaki sposób można go jeszcze bardziej podnieść?
Czytaj dalej
Gazele Biznesu - Dla-Przemyslu.pl

W 2021 r. udało nam się uzyskać wyróżnienie w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm, tym razem znaleźliśmy się w gronie Gazel Biznesu.
Czytaj dalej
Oznakowanie dróg ewakuacyjnych – poradnik

Właściciel lub zarządca obiektu ma obowiązek zapewnić wszystkim osobom znajdującym się na jego terenie możliwość bezpiecznego i sprawnego opuszczenia budynku w przypadku wystąpienia zagrożenia. Jeśli chodzi o ochronę życia ludzkiego, przepisy prawne są nieubłagane. I choć – na szczęście – obecny poziom stosowanych zabezpieczeń przeciwpożarowych sprawia, że zagrożenie to pojawia się stosunkowo rzadko, to dopełnienie wszelkich formalności, w tym kontrola prawidłowości oznakowania dróg ewakuacyjnych, jest sprawdzane podczas regularnych audytów. Za niedotrzymanie obowiązujących przepisów grozi odpowiedzialność finansowa, a nawet karna. Jak oznaczyć teren zakładu, aby uchronić się przed konsekwencjami i zapewnić bezpieczeństwo osobom przebywającym na jego obszarze?
Czytaj dalej
Metoda 5S w hali produkcyjnej i magazynowej – sposób na porządek w zakładzie

Przestrzeganie porządku w zakładzie pracy wpływa pozytywnie na wizerunek firmy, kwestie bezpieczeństwa oraz wydajność pracowników. To z pozoru proste zadanie okazuje się jednak być jednocześnie jednym z najtrudniej egzekwowalnych. Można tłumaczyć to lenistwem czy też brakiem umiejętności, jednak zamiast szukania wymówek, warto skupić się na sposobie zmiany takiego stanu rzeczy. Standaryzacja kwestii porządkowych znacznie ułatwia pracę zwłaszcza w miejscach, w których znajdują się setki czy tysiące stanowisk. Dlatego też większość firm wdraża procedurę znaną jako 5S. Czym jest ta metoda i dlaczego warto jak najszybciej wprowadzić ją w życie?
Czytaj dalej
Choinka Dobroci 2021

Najlepsze życzenia od całego zespołu Dla-Przemyslu.pl! W tym roku również przyłączyliśmy się do akcji wspomagającej podopiecznych placówek Towarzystwa Brata Alberta we Wrocławiu. Warto pomagać!
Czytaj dalej
Produkcja i montaż - odbojnice stalowe

Żółto-czarne odbojnice stalowe to trwałe i niezawodne osłony. W zakładzie przetwórstwa spożywczego umieszczone zostały m.in. bariery techniczne, odbojnice regałowe. Niektóre modele wyposażono dodatkowo w otwory oraz bortnice.
Czytaj dalej
Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn