Kategorie

Informacje

Magazyn Dla-Przemyslu.pl

W naszym magazynie kompletujemy zamówienia i przygotowujemy je do wysyłki. Produkty dostępne we Wrocławiu wysyłamy do 24h!
Czytaj dalej
Gazele Biznesu 2022 i e-Gazele Biznesu 2022

Bardzo się cieszymy, że nasza firma kolejny raz została wyróżniona w konkursach Gazele Biznesu 2022 i e-Gazele Biznesu 2022! Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie. To daje nam bardzo dużą motywację i energię do działań w roku 2023.
Czytaj dalej
Do czego służą najazdy kablowe? Charakterystyka i zastosowanie

Wystające przewody stanowią zagrożenie zarówno dla bezpieczeństwa samej instalacji kablowej, jak i przemieszczających się w jej pobliżu przechodniów. Aby zabezpieczyć kable i uniknąć ryzyka wypadku lub zniszczenia instalacji, wykorzystuje się specjalnie zaprojektowane najazdy wykonane z wytrzymałych materiałów. Czym jest najazd kablowy i gdzie znajduje zastosowanie?
Czytaj dalej
Czym są i gdzie stosuje się odbojnice kauczukowe? Sprawdź!

Obiekty przemysłowe takie jak hale produkcyjne, magazyny czy znajdujące się w ich pobliżu parkingi muszą być przygotowane do panującego na obszarze, zwiększonego ruchu. Aby zminimalizować ryzyko mechanicznych uszkodzeń konstrukcji, warto wykorzystać odbojnice kauczukowe charakteryzujące się dobrymi właściwościami amortyzacyjnymi. Czym właściwie są odbojnice kauczukowe i gdzie znajdują zastosowanie?
Czytaj dalej
Produkcja Dla-Przemyslu.pl

Codziennie realizujemy dla naszych Klientów wiele zamówień i projektów. Nasz zakład produkcyjny z wielką starannością i dbałością o szczegóły przygotowuje m.in. stalowe wygrodzenia i konstrukcje, odbojnice przemysłowe, elementy małej architektury.
Czytaj dalej
Gdzie warto zamontować lustra drogowe i parkingowe?

Lustra drogowe nazywane także urządzeniami bezpieczeństwa ruchu drogowego ustawia się w miejscach o ograniczonej widoczności. Pozwalają one na poprawę oceny sytuacji poruszających się po drodze kierowców. Jakie są dostępne rodzaje luster drogowych? I co zrobić, aby zamontować tego typu lustro przy wjeździe do prywatnej posesji?
Czytaj dalej
Jak przystosować magazyn do potrzeb operatorów wózków widłowych?

Wózki widłowe w magazynie możemy spotkać właściwie na każdym kroku. Operatorzy przemieszczają się nimi po całym obszarze hali, transportując ładunki o dużych gabarytach. Kierowanie maszyną wymaga odpowiednich kwalifikacji oraz szczególnej uwagi. Jednak nawet najbardziej doświadczonym operatorom zdarzają się wypadki takie jak uderzenie w element konstrukcyjny czy szybkie hamowanie, gdy na drodze pojazdu nieoczekiwanie pojawia się pracownik. Aby uniknąć tego typu zdarzeń, należy przystosować magazyn do potrzeb operatorów wózków widłowych. Jak to zrobić?
Czytaj dalej
Wyposażenie, które musi znaleźć się w Twoim magazynie!

Funkcjonalność i bezpieczeństwo magazynu zależą przede wszystkim od prawidłowego przygotowania przestrzeni oraz wyposażenia jej w niezbędne elementy infrastruktury wewnętrznej odpowiedzialne za utrzymanie odpowiednich standardów. Wyposażenie magazynu w kluczowe zabezpieczenia pozwala realizować procesy w sposób zgodny z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, mając na uwadze zarówno bezpieczeństwo pracowników, jak i dóbr materialnych w postaci artykułów czy elementów konstrukcyjnych. Jakie wyposażenie powinno znaleźć się w każdym magazynie?
Czytaj dalej
Pomiar, produkcja, montaż - stalowe odbojnice przemysłowe

W hali magazynowej zakładu produkcyjnego, który zajmuje się wytwarzaniem chemii gospodarczej, nasi monterzy zamontowali odbojnice stalowe. Produkty umieszczono w taki sposób, aby jak najefektywniej zabezpieczyć regały, konstrukcję obiektu, dostęp do infrastruktury.
Czytaj dalej
Jak zorganizować przestrzeń osiedlową?

Na terenie osiedla miesza się ze sobą wiele stref. Część mieszkańców każdego dnia wyrusza samochodem do pracy, inni uwielbiają spacery w pobliżu domu, a najmłodsza grupa chętnie wybiera długie zabawy na świeżym powietrzu. Jak zorganizować przestrzeń osiedlową, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom i ułatwić im poruszanie się po wyznaczonych strefach? Tego dowiesz się z naszego poradnika.
Czytaj dalej
Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn