Kategorie

Informacje

Wyznaczenie i wygrodzenie stref - słupki z łańcuchem

Słupki odgradzające pozwalają w łatwy i szybki sposób wyznaczyć strefy. Produkty pomagają wydzielić przestrzenie wyłączone z użytkowania, o ograniczonym dostępie. Słupki z łańcuchem znakują stanowiska pracy, pola odkładcze. Słupki wygrodzeniowe znajdują zastosowanie na terenie zakładów przemysłowych, hal magazynowych. Umieszczane są również w sklepach, hotelach, w obiektach sportowych (na basenach, stadionach). Słupki porządkują ruch w strefach przed stanowiskami kasowymi, przy kontuarach w recepcji.
Czytaj dalej
Jak zorganizować przestrzeń dla palaczy w firmie?

Jeszcze kilkanaście lat temu na pracodawcy ciążył obowiązek zapewnienia pracownikom miejsca, w którym mogliby swobodnie zapalić. Przestrzeń ta musiała spełniać szereg wytycznych dotyczących pomieszczeń higieniczno-sanitarnych. Wraz z wprowadzeniem ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych z 2010 roku obowiązek ten został zniesiony, a od 2011 roku palarnia nie jest już obiektem podlegającym surowym restrykcjom wynikających z przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Obecnie palarnia w miejscu pracy to efekt dobrej woli pracodawcy. Aby jednak zapewnić komfortowe warunki podwładnym, właściciele zakładów często decydują się na wyodrębnienie przestrzeni dla osób palących, organizując ją w taki sposób, aby jak najwięcej osób mogło z niej swobodnie korzystać.
Czytaj dalej
Plac budowy — jak powinno wyglądać oznakowanie terenu?

Plac budowy to z założenia miejsce niebezpieczne. Maszyny, materiały budowlane czy też odpady stanowią zagrożenie zarówno dla pracowników, jak i osób postronnych. Restrykcyjne przepisy BHP ściśle regulują sposób oznaczania takich przestrzeni. Jakie wymagania należy spełniać, aby plac budowy był oznaczony zgodnie z prawem? Jak uniknąć nieprzyjemności związanych ze złamaniem zasad BHP? I w jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo osobom przebywającym w pobliżu takiego terenu?
Czytaj dalej
Mamy złoto! Betard Sparta Wrocław nowym Drużynowym Mistrzem Polski 2021!

Mamy złoto! Betard Sparta Wrocław nowym Drużynowym Mistrzem Polski 2021!
Czytaj dalej
Zabezpieczenie przewodów - progi kablowe

15 sierpnia zakończył się 761. Jarmark Świętego Dominika. Na terenie gdańskiej starówki do ochrony przewodów wykorzystano progi kablowe z klapką. W tym roku zrealizowaliśmy kolejną dostawę osłon (ponad 200 szt. pomostów).
Czytaj dalej
Wyposażenie hal przemysłowych - odbojnice stalowe i drewniane

W halach magazynowych producenta mebli oraz w zakładzie wytwarzającym sprzęt gospodarstwa domowego zamontowano m.in. odbojnice stalowe, odbojnice drewniane oraz bramki paletowe.
Czytaj dalej
Rodzaje i zastosowanie odbojów stalowych

Żeby zabezpieczyć ciągi komunikacyjne, urządzenia lub infrastrukturę obiektu, warto zaopatrzyć się w odbojnice stalowe. Odpowiednio dobrane artykuły BHP znacząco zmniejszają ryzyko wypadków na terenie zakładów pracy. Czym kierować się przy wyborze właściwego asortymentu?
Czytaj dalej
Jak zwiększyć bezpieczeństwo w zakładzie? Zadbaj o odpowiednie oznakowanie hali

Nieszczęśliwe wypadki mogą się zdarzyć w każdej firmie. Co zrobić, aby zapewnić bezpieczne warunki pracy? O czym należy pamiętać, zarządzając zakładem?
Czytaj dalej
Oznakowanie powierzchni - znaczniki podłogowe 5s oraz taśmy oznaczeniowe

Znaczniki podłogowe 5s oraz taśmy oznaczeniowe poprawiają poziom bezpieczeństwa i funkcjonalność procesów w zakładach przemysłowych. Produkty sytuowane są również w obiektach usługowych, wyznaczają kierunek przemieszczania się, nakazują zachować bezpieczne odstępy w kolejce przed kasami.
Czytaj dalej
Rozwiązania dla palących - wiaty, kosze-popielnice

Na terenie zakładu przemysłowego wydzielono przestrzeń dla osób palących, zamontowano stalowo-szklane konstrukcje (wiaty dla palących, podpórki oraz kosze-popielnice).
Czytaj dalej
Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn