Kategorie

Informacje

Oznakowanie dróg ewakuacyjnych – poradnik

Właściciel lub zarządca obiektu ma obowiązek zapewnić wszystkim osobom znajdującym się na jego terenie możliwość bezpiecznego i sprawnego opuszczenia budynku w przypadku wystąpienia zagrożenia. Jeśli chodzi o ochronę życia ludzkiego, przepisy prawne są nieubłagane. I choć – na szczęście – obecny poziom stosowanych zabezpieczeń przeciwpożarowych sprawia, że zagrożenie to pojawia się stosunkowo rzadko, to dopełnienie wszelkich formalności, w tym kontrola prawidłowości oznakowania dróg ewakuacyjnych, jest sprawdzane podczas regularnych audytów. Za niedotrzymanie obowiązujących przepisów grozi odpowiedzialność finansowa, a nawet karna. Jak oznaczyć teren zakładu, aby uchronić się przed konsekwencjami i zapewnić bezpieczeństwo osobom przebywającym na jego obszarze?
Czytaj dalej
Metoda 5S w hali produkcyjnej i magazynowej – sposób na porządek w zakładzie

Przestrzeganie porządku w zakładzie pracy wpływa pozytywnie na wizerunek firmy, kwestie bezpieczeństwa oraz wydajność pracowników. To z pozoru proste zadanie okazuje się jednak być jednocześnie jednym z najtrudniej egzekwowalnych. Można tłumaczyć to lenistwem czy też brakiem umiejętności, jednak zamiast szukania wymówek, warto skupić się na sposobie zmiany takiego stanu rzeczy. Standaryzacja kwestii porządkowych znacznie ułatwia pracę zwłaszcza w miejscach, w których znajdują się setki czy tysiące stanowisk. Dlatego też większość firm wdraża procedurę znaną jako 5S. Czym jest ta metoda i dlaczego warto jak najszybciej wprowadzić ją w życie?
Czytaj dalej
Choinka Dobroci 2021

Najlepsze życzenia od całego zespołu Dla-Przemyslu.pl! W tym roku również przyłączyliśmy się do akcji wspomagającej podopiecznych placówek Towarzystwa Brata Alberta we Wrocławiu. Warto pomagać!
Czytaj dalej
Produkcja i montaż - odbojnice stalowe

Żółto-czarne odbojnice stalowe to trwałe i niezawodne osłony. W zakładzie przetwórstwa spożywczego umieszczone zostały m.in. bariery techniczne, odbojnice regałowe. Niektóre modele wyposażono dodatkowo w otwory oraz bortnice.
Czytaj dalej
® Zastrzeżenie znaku towarowego - Dla-Przemyslu.pl

® Zastrzeżenie znaku towarowego - Dla-Przemyslu.pl to nazwa strony internetowej oraz marka, którą budujemy z wielką pasją, energią i motywacją od 2016 r. Miło nam poinformować, że nasze logo objęto ochroną (udzielono prawa ochronnego przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej).
Czytaj dalej
Zabezpieczenie hali - odbojnice stalowe, drewniane, elementy małej architektury

Na terenie centrum logistycznego zamontowano odbojnice przemysłowe. Osłony chronią infrastrukturę obiektów, ich konstrukcję. Zastosowano odbojnice stalowe, drewniane, w strefie wejściowej umieszczone zostały wiaty.
Czytaj dalej
Urządzenia bezpieczeństwa ruchu - pachołki drogowe

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. (z późn. zm.) w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego (...) pachołki wykorzystywane są m.in. do zabezpieczenia robót prowadzonych w pasie drogowym. Produkty wygradzają strefy, znakują miejsca, umieszczane są na drogach, parkingach, w zakładach przemysłowych.
Czytaj dalej
Zabezpieczenie automatów - odbojnice słupowe

Odbojnice słupowe wygradzają i zabezpieczają strefy użytkowane przez pieszych oraz rowerzystów. Produkty osłaniają automaty na terenie parkingów, w przestrzeni miejskiej.
Czytaj dalej
Wyznaczenie i wygrodzenie stref - słupki z łańcuchem

Słupki odgradzające pozwalają w łatwy i szybki sposób wyznaczyć strefy. Produkty pomagają wydzielić przestrzenie wyłączone z użytkowania, o ograniczonym dostępie. Słupki z łańcuchem znakują stanowiska pracy, pola odkładcze. Słupki wygrodzeniowe znajdują zastosowanie na terenie zakładów przemysłowych, hal magazynowych. Umieszczane są również w sklepach, hotelach, w obiektach sportowych (na basenach, stadionach). Słupki porządkują ruch w strefach przed stanowiskami kasowymi, przy kontuarach w recepcji.
Czytaj dalej
Jak zorganizować przestrzeń dla palaczy w firmie?

Jeszcze kilkanaście lat temu na pracodawcy ciążył obowiązek zapewnienia pracownikom miejsca, w którym mogliby swobodnie zapalić. Przestrzeń ta musiała spełniać szereg wytycznych dotyczących pomieszczeń higieniczno-sanitarnych. Wraz z wprowadzeniem ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych z 2010 roku obowiązek ten został zniesiony, a od 2011 roku palarnia nie jest już obiektem podlegającym surowym restrykcjom wynikających z przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Obecnie palarnia w miejscu pracy to efekt dobrej woli pracodawcy. Aby jednak zapewnić komfortowe warunki podwładnym, właściciele zakładów często decydują się na wyodrębnienie przestrzeni dla osób palących, organizując ją w taki sposób, aby jak najwięcej osób mogło z niej swobodnie korzystać.
Czytaj dalej
Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn