Kategorie

Informacje

Produkcja i montaż - odbojnice stalowe, drewniane

W hali magazynowej zabezpieczona została infrastruktura, konstrukcja obiektu dzięki stalowym i drewnianym osłonom (odbojnice przemysłowe). W magazynie umieszczono m.in. odbojnice słupowe, odbojnice regałowe.
Czytaj dalej
Jak zabezpieczenia pomagają zapobiegać wypadkom w zakładach przemysłowych?

Zakłady przemysłowe charakteryzują się dużą dynamiką działania – liczna kadra pracownicza, setki maszyn i urządzeń pracujących przez całą dobę oraz konieczność efektywnej realizacji procesów sprawiają, że łatwo zapomnieć na chwilę o kwestiach bezpieczeństwa. Aby zapobiec nieprzewidzianym wypadkom, obiekty przemysłowe wyposaża się w elementy ochronne. Jakie zabezpieczenia są kluczowe w przemyśle?
Czytaj dalej
Jakie są rodzaje barier drogowych i jak można je wykorzystać w przestrzeni miejskiej?

Bariery drogowe stanowią nieodłączne wyposażenie infrastruktury miejskiej. Elementy służą do fizycznego odgradzania przestrzeni przeznaczonej dla pieszych uczestników ruchu oraz pojazdów, przyczyniając się tym samym do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze oraz minimalizowania ryzyka kolizji. Jakie wyróżniamy rodzaje barier drogowych?
Czytaj dalej
Zabezpieczenie przestrzeni miejskiej - bariery drogowe

Wzdłuż ulic R. Dmowskiego, Długiej, Starogroblowej i Popowickiej we Wrocławiu zamontowano ponad 400 przęseł barier miejskich. Bariery drogowe oddzielają jezdnie od ciągów pieszych, zabezpieczają chodniki, tworząc estetyczne, trwałe wygrodzenia.
Czytaj dalej
Betard Sparta Wrocław - pierwszy mecz sezonu na Stadionie Olimpijskim

Drużyna Betard Sparta Wrocław powraca na Stadion Olimpijski i wygrywa z Fogo Unią Leszno 52:38!
Czytaj dalej
Magazyn Dla-Przemyslu.pl

W naszym magazynie kompletujemy zamówienia i przygotowujemy je do wysyłki. Produkty dostępne we Wrocławiu wysyłamy do 24h!
Czytaj dalej
Gazele Biznesu 2022 i e-Gazele Biznesu 2022

Bardzo się cieszymy, że nasza firma kolejny raz została wyróżniona w konkursach Gazele Biznesu 2022 i e-Gazele Biznesu 2022! Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie. To daje nam bardzo dużą motywację i energię do działań w roku 2023.
Czytaj dalej
Do czego służą najazdy kablowe? Charakterystyka i zastosowanie

Wystające przewody stanowią zagrożenie zarówno dla bezpieczeństwa samej instalacji kablowej, jak i przemieszczających się w jej pobliżu przechodniów. Aby zabezpieczyć kable i uniknąć ryzyka wypadku lub zniszczenia instalacji, wykorzystuje się specjalnie zaprojektowane najazdy wykonane z wytrzymałych materiałów. Czym jest najazd kablowy i gdzie znajduje zastosowanie?
Czytaj dalej
Czym są i gdzie stosuje się odbojnice kauczukowe? Sprawdź!

Obiekty przemysłowe takie jak hale produkcyjne, magazyny czy znajdujące się w ich pobliżu parkingi muszą być przygotowane do panującego na obszarze, zwiększonego ruchu. Aby zminimalizować ryzyko mechanicznych uszkodzeń konstrukcji, warto wykorzystać odbojnice kauczukowe charakteryzujące się dobrymi właściwościami amortyzacyjnymi. Czym właściwie są odbojnice kauczukowe i gdzie znajdują zastosowanie?
Czytaj dalej
Produkcja Dla-Przemyslu.pl

Codziennie realizujemy dla naszych Klientów wiele zamówień i projektów. Nasz zakład produkcyjny z wielką starannością i dbałością o szczegóły przygotowuje m.in. stalowe wygrodzenia i konstrukcje, odbojnice przemysłowe, elementy małej architektury.
Czytaj dalej
Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn