Kategorie

Informacje

W Galerii Wnętrz Domar zamontowano wyprodukowane przez nas stalowe, wiszące odboje. W budynku parkingu pojawiły się również ograniczniki parkingowe, osłony narożnika, elastyczne słupki FLEXI oraz ograniczniki skrajni.
Czytaj dalej
SPONSOR KLUBU I BIEGU WTS SPARTA WROCŁAW 2019

W sezonie 2019 r. sklep Dla-Przemyslu.pl kontynuuje współpracę z klubem żużlowym WTS Sparta Wrocław. Wypatrujcie naszych reklam przed biegiem nr 10, na murawie oraz na bandach stadionu.
Czytaj dalej

Ocynkowane blokady parkingowe zamykane na klucz górny od niedawna zabezpieczają miejsca postojowe znajdujące się przy Dolnośląskim Centrum Filmowym (DCF).
Czytaj dalej

Nasze słupki elastyczne oraz wygrodzenia łańcuchowe zabezpieczają strefy m.in. przed Stadionem Olimpijskim we Wrocławiu. Mobilne słupki biało-czerwone ustawione zostały w ciągu przy parkingu i wejściach na stadion. Słupki elastyczne umiejscowiono w granicach drogi pożarowej.
Czytaj dalej

Lokalizacja: Renoma, Pasaż Grunwaldzki. Nasze produkty (elementy zabezpieczenia ruchu drogowego) znajdują się m.in. na terenie parkingów znanych wrocławskich galerii handlowych. Na zdjęciach zaprezentowano stabilne, dociążone pachołki drogowe oraz próg zwalniający.
Czytaj dalej
Nowa lokalizacja ul. Jerzmanowska, Wrocław

W marcu 2019 r. Sklep Dla-Przemyslu.pl zmienił swoją siedzibę. W nowej lokalizacji biuro oraz magazyn położone są w jednej strefie przemysłowej. Klientów odbierających towar zapraszamy do naszej recepcji :)
Czytaj dalej
E-Gazele Biznesu - 9 miejsce w Polsce!

W 2018 r. sklep Dla-Przemyslu.pl otrzymał prestiżowy tytuł dynamicznie rozwijającej się firmy działającej w branży e-commerce - 9 miejsce w rankingu ogólnopolskim!
Czytaj dalej

Zapraszamy do wrocławskiego Centrum nauki i wiedzy o wodzie - Hydropolis. Przed strefą wejściową do muzeum zamontowane zostały słupki miejskie dekoracyjne naszej produkcji :)
Czytaj dalej

Jesteśmy dumni z owocnej współpracy z wrocławskim Portem Lotniczym. Przyczyniliśmy się m.in. do poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych w strefie wejściowej.
Czytaj dalej

Dostawa i montaż blokad parkingowych: oznakowanie miejsc postojowych na terenie parkingu osiedla SUN HOUSE, w granicach strefy wjazdowej wrocławskiego portu lotniczego.
Czytaj dalej
Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn