Kategorie

Informacje

Odbojnice stalowe i drewniane - bramka paletowa, zabezpieczenie magazynu

Wyposażenie hali magazynowej producenta mebli - projekt, produkcja oraz montaż. W zakładzie zamontowano odbojnice stalowe oraz drewniane, na antresoli pojawiła się bramka paletowa (poprawa bezpieczeństwa pracy, usprawnienie procesu transportowego).
Czytaj dalej
Stojaki reklamowe z ramkami zatrzaskowymi oraz słupki wygrodzeniowe z taśmą

Do oddziałów banku Citi handlowy dostarczyliśmy zestawy słupków wygrodzeniowych oraz wyprodukowane przez nas stojaki reklamowe z ramkami zatrzaskowymi. Artykuły odnajdziecie na stronie naszego sklepu.
Czytaj dalej
E-Gazele Biznesu 2020

Po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie laureatów rankingu e-Gazele Biznesu - najdynamiczniej rozwijające się firmy z branży e-commerce. Jesteśmy przekonani, że to wyróżnienie pozwoli nam poszerzać e-wiedzę i uwolni energię niezbędną do dalszych działań :)
Czytaj dalej
Słupki drogowe - słupki blokujące stalowe i elastyczne

Słupki drogowe rozdzielają ciągi komunikacyjne - chodniki, alejki spacerowe, drogi rowerowe oraz jezdnie. To skuteczne zabezpieczenie przed niedozwolonym parkowaniem.
Czytaj dalej
Oznakowanie ciągów komunikacyjnych, dróg na placu zakładowym

Za bezpieczeństwo na terenie zakładu odpowiada pracodawca. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki i Społecznej „pracodawca jest obowiązany zapewnić na terenie zakładu pracy wykonane i oznakowane, zgodnie z Polskimi Normami i właściwymi przepisami, drogi komunikacyjne i transportowe, zwane dalej „drogami”, drogi dla pieszych, zwane dalej „przejściami", i dojazdy pożarowe” (Dz.U.2003.169.1650).
Czytaj dalej
Rodzaje i dobór sorbentów

Wycieki niebezpiecznych substancji zdarzają się nawet w najlepiej zorganizowanych zakładach. Żeby szybko pozbyć się zanieczyszczeń przemysłowych, najlepiej sięgnąć po sorbenty, czyli materiały odznaczające się porowatą strukturą, które zbierają szkodliwe ciecze. Stosuje się je w wielu branżach, jednak aby produkty charakteryzowały się skutecznością, muszą być odpowiednio dobrane. Na co zwrócić uwagę, decydując się na ich zakup?
Czytaj dalej
Pomagamy! Świąteczna zbiórka dla schroniska, akcja Choinka Dobroci

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Grudzień to czas refleksji, rodzinnych spotkań i odpoczynku. To również magiczny miesiąc, w którym organizowane są akcje charytatywne.
Czytaj dalej
Czym skutecznie usunąć wycieki przemysłowe?

Na osobach prowadzących magazyny lub hale przemysłowe ciąży ogromna odpowiedzialność. Zgodnie z Prawem ochrony środowiska: „Każdy, kto zamierza prowadzić lub prowadzi zakład o zwiększonym ryzyku, lub o dużym ryzyku, jest obowiązany do zapewnienia, aby zakład ten był zaprojektowany, wykonany, prowadzony i likwidowany w sposób zapobiegający awariom przemysłowym i ograniczający ich skutki dla ludzi oraz środowiska” (ust. z 27 kwietnia 2001, Dz.U. 2020 poz. 1219).
Czytaj dalej
Dostawa i montaż - progi zwalniające, znaki drogowe, tablice kierujące

Przedstawiamy nasze najnowsze realizacje - dostawa oraz montaż elementów BRD. W ofercie sklepu pojawiły się produkty drogowe, m.in. progi zwalniające wyspowe, tablice kierujące Leitboy oraz znaki drogowe.
Czytaj dalej
Wyposażenie parkingu - stalowe odbojnice odblaskowe, separatory, znaki drogowe, profile piankowe

Pomiar, projekt, produkcja oraz montaż w 2 tygodnie. W zawrotnym tempie udało nam się wyposażyć parking w niezbędne zabezpieczenia (ok. 100 szt. odbojnic stalowych, separatory łańcuchowe, znaki drogowe, profile piankowe).
Czytaj dalej
Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn