Kategorie

Gabloty i powierzchnie ekspozycyjne 

Nieocenione jest widoczne i atrakcyjne wyeksponowanie materiałów informacyjnych, plakatów reklamowych, certyfikatów, dyplomów czy planów ewakuacyjnych budynków. Nasze gabloty ekspozycyjne umożliwią efektowne zaprezentowanie ważnych materiałów. Jeżeli nie chcesz, aby istotne informacje zostały niezauważone, sprawdź naszą atrakcyjną oraz szeroką ofertę.

Przeszklone gabloty ekspozycyjne – wybierz idealny model

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, tak skonstruowaliśmy ofertę, aby każdy znalazł w niej asortyment, który w odpowiedni sposób pomoże zaprezentować wybrane materiały. Niezależnie od tego, ile i jak duże elementy chcesz wyeksponować, nasze gabloty sprawdzą się w każdej sytuacji. Wszystkie produkty zostały wykonane z trwałych, sprawdzonych tworzyw konstrukcyjnych, dzięki czemu będą niezawodnie służyć przez bardzo długi czas bez widocznych śladów użytkowania.

Nasze szklane gabloty ekspozycyjne są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Mają korkowe lub magnetyczne spody, wykonane z blachy ocynkowanej ogniowo, które są lakierowane na biało. Jeżeli zależy Ci na jeszcze lepszej ekspozycji materiałów informacyjnych lub reklamowych, możesz wybrać gablotę wyposażoną opcjonalnie w zestaw oświetleniowy LED. Gablota ekspozycyjna z serii Reference oraz ECO 100 wyróżnia się prostą, nowoczesną formą, a gablota ekspozycyjna przeszklona z serii Media ma szeroką ramę, która rzuca się w oczy i obok której nie można przejść obojętnie.

Pozostałe powierzchnie do prezentacji i ekspozycji materiałów

W naszej ofercie dostępny jest także szereg innych produktów, które pomogą Ci zaprezentować różnego typu materiały firmowe. Jeżeli nie szukasz standardowej gabloty ekspozycyjnej, możesz wybrać korkowe lub magnetyczne tablice prezentacyjne, ramki zatrzaskowe czy powierzchnie ekspozycyjne. Do mniejszych broszur informacyjnych lub reklamowych z powodzeniem wystarczą ramki (w wersji na stojaku lub montowane na ścianie) lub stojaki reklamowe. Jeżeli jednak chcesz wyeksponować ich większą ilość lub materiały o dużej powierzchni bez wiercenia w ścianach, sprawdzą się w tym celu metalowe, solidne powierzchnie reklamowe. Zapewniają one dodatkowe miejsce ekspozycyjne wewnątrz pomieszczeń.

Gabloty ekspozycyjne – sprawdź i wybierz ofertę Dla-Przemyslu.pl

Chcesz w różnorodny sposób wyeksponować materiały informacyjne lub reklamowe w swojej firmie lub miejscu użyteczności publicznej? W naszym sklepie znajdziesz gabloty ekspozycyjne, tablice, ramki i siatki ekspozycyjne, które w atrakcyjny sposób uwidocznią elementy informacyjne niezależnie od ich ilości i wielkości. Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego rozwiązania lub masz pytania, skontaktuj się z nami.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn