Kategorie

Gabloty i powierzchnie ekspozycyjne 

Gabloty, ramki zatrzaskowe i stalowe okratowania pozwalają na ekspozycję materiałów informacyjnych, plakatów reklamowych, certyfikatów oraz planów ewakuacyjnych budynków. W zależności od doboru materiału, jego trwałości i odporności na zmienne warunki atmosferyczne i różnice temperatur-produkty sytuowane są na zewnątrz lub wewnątrz pomieszczeń. Gabloty przeznaczone do użytkowania wewnątrz obiektów mocowane są do ściany lub ustawianie na pięcioramiennym stojaku, gabloty zewnętrzne montowane są na powierzchniach pionowych (elewacjach budynków, pełnym ogrodzeniu) lub umiejscawiane na słupkach. W ofercie sklepu Dla-przemyslu.pl dostępne są produkty o powierzchniach ekspozycyjnych od 2 do 16 kartek A4.

Gabloty wewnętrzne posiadają spody korkowe lub magnetyczne wykonane z blachy ocynkowanej ogniowo lakierowanej na biało. W celu lepszej ekspozycji wnętrza gabloty o spodzie magnetycznym wyposażone zostały opcjonalnie w zestaw oświetleniowy LED. Gabloty Reference wyróżniają się prostą, nowoczesną formą. Gabloty wewnętrzne Media charakteryzują się unikalną szeroką ramą przykuwającą wzrok i uwagę. Gabloty Innova innowacyjnym sposobem otwierania-produkty nie posiadają ramy i zamka, otwierane są poprzez naciśnięcie drzwiczek w ich środkowej części. Oszklenie gablot wewnętrznych wykonano z akrylu odpornego na zarysowania i zniekształcenia lub z trwałego Plexichocs®.

Gabloty zewnętrzne są odporne na zużycie i intensywne użytkowanie. Wyposażone zostały w zintegrowany zawias, który podczas wielokrotnego otwierania i zamykania nie odkształca się. Oszklenie gablot Tradition i Classique wykonano z Plexichocs®. Ramy produktów posiadają uszczelnienia elastomerowe, przez otwory skutecznie odparowywana jest wilgoć. Podstawowy produkt posiada ramę aluminiową anodowaną srebrną.

Ramki zatrzaskowe  wyróżniają się niską ceną. Ramki posiadają ramę aluminiową anodowaną srebrną, model Robusto dodatkowo wzbogacony został o obramowanie malowane według palety RAL. Otwierane i zamykane są za pomocą łatwego w obsłudze systemu zatrzaskowego. Ramki Eco-Clic to idealne rozwiązanie służące do ekspozycji plakatów reklamowych, materiałów informacyjnych i ogłoszeniowych oraz planów ewakuacyjnych, certyfikatów i dyplomów (powierzchnia ekspozycyjna A4 lub A3). Ramki Robusto posiadają płaszczyzny ekspozycyjne w większym formacie (powierzchnia ekspozycyjna do 16 kartek A4).

Siatki ekspozycyjne umożliwiają wieszanie tablic i gablot 
w dowolnym układzie i kompozycji bez konieczności wiercenia otworów ściennych. Mobilne kraty znajdują zastosowanie w obiektach biurowych, budynkach użyteczności publicznej, w tym w szczególności w instytucjach kultury podczas targów, wystaw i ekspozycji. W zestawie sprzedawane są trzy moduły siatek ekspozycyjnych.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn