Kategorie

Gabloty i powierzchnie ekspozycyjne 

Jest 18 produktów.

Nieocenione jest widoczne i atrakcyjne wyeksponowanie materiałów informacyjnych, plakatów reklamowych, certyfikatów, dyplomów czy planów ewakuacyjnych budynków. Nasze gabloty ekspozycyjne umożliwią efektowne zaprezentowanie ważnych materiałów. Jeżeli nie chcesz, aby istotne informacje zostały niezauważone, sprawdź naszą atrakcyjną oraz szeroką ofertę.

 • cena netto 32,00 zł
  Więcej

  Ramki zatrzaskowe Click umożliwiają ekspozycję plakatów, ulotek reklamowych oraz planów ewakuacyjnych. W ofercie dostępna jest czarna ramka ścienna w formacie A4. Mocowanie w pionie lub poziome, elementy montażowe znajdują się w zestawie.

 • cena netto 45,00 zł
  Więcej

  Ramki zatrzaskowe Click umożliwiają ekspozycję plakatów, ulotek reklamowych oraz planów ewakuacyjnych. W ofercie dostępna jest czarna ramka ścienna w formacie A3. Mocowanie w pionie lub poziome, elementy montażowe znajdują się w zestawie.

 • cena netto 29,00 zł
  Więcej

  Ramki zatrzaskowe Eco-Clic ścienne umożliwiają ekspozycję plakatów, ulotek reklamowych oraz planów ewakuacyjnych. W ofercie dostępne są ramki o powierzchniach od 1 do 4 kartek A4. Ramki Eco-Clic posiadają narożniki proste lub zaokrąglone.

 • cena netto 385,00 zł
  Więcej

  Stojaki reklamowe Heavy posiadają stabilną, stalową nóżkę. Jednostronna ramka A3 umożliwia ekspozycję plakatów, ulotek oraz broszur informacyjnych. Zastosowanie: stojaki reklamowe do biur, hoteli, restauracji. Waga: ok. 12,5 kg.

 • cena netto 435,00 zł
  Więcej

  Stojaki reklamowe Heavy posiadają stabilną, stalową nóżkę. Dwustronna ramka A3 umożliwia ekspozycję plakatów, ulotek oraz broszur informacyjnych. Zastosowanie: stojaki reklamowe do biur, hoteli, restauracji. Waga: ok. 12,5 kg.

 • cena netto 405,00 zł
  Więcej

  Stojaki reklamowe Heavy posiadają stabilną, stalową nóżkę. Jednostronna ramka A2 umożliwia ekspozycję plakatów, ulotek oraz broszur informacyjnych. Zastosowanie: stojaki reklamowe do biur, hoteli, restauracji. Waga: ok. 13 kg.

 • cena netto 475,00 zł
  Więcej

  Stojaki reklamowe Heavy posiadają stabilną, stalową nóżkę. Dwustronna ramka A2 umożliwia ekspozycję plakatów, ulotek oraz broszur informacyjnych. Zastosowanie: stojaki reklamowe do biur, hoteli, restauracji. Waga: ok. 13 kg.

 • cena netto 119,00 zł
  Więcej

  Stojaki reklamowe Eco-Clic wyróżniają stabilne, stalowe nóżki teleskopowe (wys. 640-1020 mm). Ramki ekspozycyjne montowane są w pionie lub poziomie, posiadają regulowane nachylenie. Stojaki Eco-Clic sytuowane są we wnętrzach budynków (biura, hotele, restauracje). Dostępne są ramki o powierzchniach ekspozycyjnych A4 oraz A3. 

 • cena netto 225,00 zł
  Więcej

  Potykacz Click A2 umożliwia ekspozycję plakatów i ulotek reklamowych. Wykorzystywany jest również do prezentacji materiałów informacyjnych w zakładach pracy. Format: A2, obramowanie zatrzaskowe srebrne.

 • cena netto 295,00 zł
  Więcej

  Potykacz Click B2 umożliwia ekspozycję plakatów i ulotek reklamowych. Wykorzystywany jest również do prezentacji materiałów informacyjnych w zakładach pracy. Format: B2, obramowanie zatrzaskowe srebrne.

 • Nowy %
  35,00 zł

  35,00 zł cena netto 29,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Potykacz ostrzegawczy "Uwaga! Śliska podłoga" wykorzystywany jest m.in. w obiektach usługowych, zakładach przemysłowych. Żółta tablica informuje i przypomina o śliskiej nawierzchni, która może być skutkiem czyszczenia podłóg lub wystąpienia przypadkowego wycieku, rozlania substancji.

 • cena netto 299,00 zł
  Więcej

  Tablica do wieszania kasków posiada dwa stalowe haczyki zabezpieczone tworzywem sztucznym, wykonana została z trwałego PVC. Tablica do przechowywania hełmów ochronnych dostarczana jest z własnym logo, grafiką.

 • cena netto 115,00 zł
  Więcej

  Tablice afiszowe korkowe wykorzystywane są do prezentacji danych w szkołach, biurach. Jednostronne tablice umożliwiają wywieszanie dokumentów za pomocą pinezek. Dostępne są powierzchnie korkowe o wymiarach: 600 x 900 mm lub 900 x 1200 mm.

 • cena netto 145,00 zł
  Więcej

  Tablice afiszowe stalowe i ceramiczne wykorzystywane są do prezentacji danych w szkołach, biurach. Magnetyczne powierzchnie umożliwiają wywieszenie dokumentów za pomocą magnesów, przeznaczone są również do pisania markerami suchościeralnymi.

 • cena netto 515,00 zł
  Więcej

  Gabloty jednostronne Reference posiadają ramy anodowe srebrne lub malowane. Montowane są wewnątrz pomieszczeń za pomocą śrub i kołków do ścian lub ustawiane na stojaku pięcioramiennym wyposażonym w kółka. W ofercie dostępne są gabloty Reference posiadające powierzchnie ekspozycyjne od 2 do 9 kartek A4. 

 • cena netto 415,00 zł
  Więcej

  Gabloty Eco 100 posiadają szeroką, aluminiową ramę o prostej, nowoczesnej formie. Gabloty wewnętrzne montowane są za pomocą śrub i kołków. W ofercie dostępne są gabloty o powierzchniach ekspozycyjnych od 2 do 9 kartek A4.

 • cena netto 559,00 zł
  Więcej

  Gabloty Media wyróżnia szeroka, aluminiowa rama. Gabloty wewnętrzne montowane są za pomocą śrub i kołków do ściany. W ofercie dostępne są produkty o powierzchniach ekspozycyjnych od 2 do 9 kartek A4. Gabloty posiadają spody korkowe lub magnetyczne.

 • cena netto 945,00 zł
  Więcej

  Siatki ekspozycyjne to idealne rozwiązania umożliwiające wieszanie tablic i gablot bez wiercenia ścian. Metalowe mobilne konstrukcje zapewniają dodatkową powierzchnię ekspozycyjną wewnątrz pomieszczeń.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Przeszklone gabloty ekspozycyjne – wybierz idealny model

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, tak skonstruowaliśmy ofertę, aby każdy znalazł w niej asortyment, który w odpowiedni sposób pomoże zaprezentować wybrane materiały. Niezależnie od tego, ile i jak duże elementy chcesz wyeksponować, nasze gabloty sprawdzą się w każdej sytuacji. Wszystkie produkty zostały wykonane z trwałych, sprawdzonych tworzyw konstrukcyjnych, dzięki czemu będą niezawodnie służyć przez bardzo długi czas bez widocznych śladów użytkowania.

Nasze szklane gabloty ekspozycyjne są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Mają korkowe lub magnetyczne spody, wykonane z blachy ocynkowanej ogniowo, które są lakierowane na biało. Jeżeli zależy Ci na jeszcze lepszej ekspozycji materiałów informacyjnych lub reklamowych, możesz wybrać gablotę wyposażoną opcjonalnie w zestaw oświetleniowy LED. Gablota ekspozycyjna z serii Reference oraz ECO 100 wyróżnia się prostą, nowoczesną formą, a gablota ekspozycyjna przeszklona z serii Media ma szeroką ramę, która rzuca się w oczy i obok której nie można przejść obojętnie.

Pozostałe powierzchnie do prezentacji i ekspozycji materiałów

W naszej ofercie dostępny jest także szereg innych produktów, które pomogą Ci zaprezentować różnego typu materiały firmowe. Jeżeli nie szukasz standardowej gabloty ekspozycyjnej, możesz wybrać korkowe lub magnetyczne tablice prezentacyjne, ramki zatrzaskowe czy powierzchnie ekspozycyjne. Do mniejszych broszur informacyjnych lub reklamowych z powodzeniem wystarczą ramki (w wersji na stojaku lub montowane na ścianie) lub stojaki reklamowe. Jeżeli jednak chcesz wyeksponować ich większą ilość lub materiały o dużej powierzchni bez wiercenia w ścianach, sprawdzą się w tym celu metalowe, solidne powierzchnie reklamowe. Zapewniają one dodatkowe miejsce ekspozycyjne wewnątrz pomieszczeń.

Gabloty ekspozycyjne – sprawdź i wybierz ofertę Dla-Przemyslu.pl

Chcesz w różnorodny sposób wyeksponować materiały informacyjne lub reklamowe w swojej firmie lub miejscu użyteczności publicznej? W naszym sklepie znajdziesz gabloty ekspozycyjne, tablice, ramki i siatki ekspozycyjne, które w atrakcyjny sposób uwidocznią elementy informacyjne niezależnie od ich ilości i wielkości. Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego rozwiązania lub masz pytania, skontaktuj się z nami.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn