Kategorie

Słupki odgradzające z liną

Jest 10 produktów.

Słupki odgradzające z liną pomagają w wyznaczeniu obszarów o ograniczonym dostępie. Wykorzystuje się je w wielu obiektach, m.in. bankach, biurowcach, budynkach użyteczności publicznej, sklepach, hotelach. Produkty mogą być zamontowane na stałe lub stanowić jedynie tymczasowe rozwiązanie. Oferujemy stabilne i solidnie wykonane artykuły, które sprawdzają się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznie urządzonych pomieszczeniach.

 • %
  275,00 zł

  275,00 zł cena netto 255,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Słupki z liną Classic znajdują zastosowanie w najbardziej wymagających wnętrzach. Wyróżnia je trwałość, wysoka estetyka wykonania. W ofercie dostępne są słupki z klasyczną głowicą oraz liny o długości: 1,5 m. Wykończenie stalowych elementów: efekt chromowanego połysku.

 • cena netto 99,00 zł
  Więcej

  Liny Classic należy przypiąć do stalowych słupków (oferta: słupki z liną Classic). Produkty znajdują zastosowanie w najbardziej wymagających wnętrzach. Długość lin skręcanych: 1,5 m. Wykończenie stalowych elementów: efekt chromowanego połysku.

 • %
  649,00 zł

  649,00 zł cena netto 609,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Słupki z liną Classic wyróżniają się trwałością, wysoką estetyką wykonania. W ofercie dostępne są słupki z klasyczną głowicą oraz liny o długości: 1,5 m. Wykończenie stalowych elementów: efekt chromowanego połysku. Słupki sprzedawane są w zestawach.

 • cena netto 399,00 zł
  Więcej

  Słupki stalowe z liną QueueWay znajdują zastosowanie w najbardziej wymagających wnętrzach. Słupki sytuowane są w budynkach usługowych i obiektach użyteczności publicznej. Wyróżnia je trwałość, estetyka oraz precyzja wykonania. Długość liny: 2 m. Wykończenie: efekt chromowanego połysku.

 • cena netto 399,00 zł
  Więcej

  Słupki stalowe z liną QueueWay znajdują zastosowanie w najbardziej wymagających wnętrzach. Słupki sytuowane są w budynkach usługowych i obiektach użyteczności publicznej. Wyróżnia je trwałość, estetyka oraz precyzja wykonania. Długość liny: 2 m. Wykończenie: efekt mosiądz, połysk.

 • cena netto 619,00 zł
  Więcej

  Słupki stalowe proste z liną znajdują zastosowanie w najbardziej wymagających wnętrzach. Cechują się estetyką i precyzją wykonania oraz trwałością użytkowania. Ekskluzywne słupki wykonane zostały z wysokiej jakości stali. Długości liny: 1 lub 2 m. Wykonanie: chromowany połysk. Podana cena dot. zakupu 1 szt. słupka.

 • cena netto 669,00 zł
  Więcej

  Słupki stalowe klasyczne z liną znajdują zastosowanie w najbardziej wymagających wnętrzach. Cechują się estetyką i precyzją wykonania oraz trwałością użytkowania. Ekskluzywne słupki wykonane zostały z wysokiej jakości stali. Długości liny: 1 lub 2 m. Wykonanie: chromowany połysk. Podana cena dot. zakupu 1 szt. słupka.

 • cena netto 739,00 zł
  Więcej

  Słupki stalowe z dekoracyjną kulą znajdują zastosowanie w najbardziej wymagających wnętrzach. Cechują się estetyką i precyzją wykonania oraz trwałością użytkowania. Ekskluzywne słupki wykonane zostały z wysokiej jakości stali. Długości liny: 1 lub 2 m. Wykonanie: chromowany połysk. Podana cena dot. zakupu 1 szt. słupka.

 • cena netto 319,00 zł
  Więcej

  Ramki informacyjne stalowe posiadają powierzchnię ekspozycyjną A4 lub A3. Nakładane są bezpośrednio na głowicę słupka stalowego dekoracyjnego. Montowane w pionie lub poziomie.

 • cena netto 99,00 zł
  Więcej

  Uchwyty ścienne stalowe montowane są bezpośrednio do ściany poprzez przykręcenie. Wykonane zostały z wysokiej jakości polerowanej stali. Uchwyty umożliwiają przypięcie lin wygrodzeniowych.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Słupki odgradzające z liną – estetyczny wygląd i precyzja wykonania

Nasze słupki odgradzające ze sznurem wyróżniają się eleganckim designem, dlatego nadają się do stosowania we wnętrzach o ekskluzywnym charakterze. Do ich wytworzenia użyto stali polerowanej. Słupki odgradzające posiadają wygodne w obsłudze zatrzaski służące do łączenia z liną. Wśród ich zalet należy wskazać także staranne wykonanie – modele są zakończone prostą lub okrągłą gałką.

Słupki odgradzające z liną cechują się solidną konstrukcją. Są stabilne – wyposażono je w podstawę o dużej średnicy. Stąd też artykuły mogą być użytkowane w miejscach o wysokim natężeniu ruchu, np. w holach. Na uwagę zasługuje również przemyślana konstrukcja. Słupki odgradzające ze sznurem pozwalają na mocowanie elementów łączeniowych w czterech kierunkach.

Słupek odgradzający ze sznurem

Produkty na naszej stronie internetowej cechują się nie tylko wyjątkową estetyką, ale także funkcjonalnością. Słupek odgradzający ze sznurem wykorzystuje się m.in. w celu ekspozycji ogłoszeń, plakatów, ulotek reklamowych. Komunikaty te umieszcza się na stalowej głowicy, w jaką wyposażony jest słupek odgradzający ze sznurem. Do eksponowania informacji służą specjalne ramki w formacie A3 lub A4. Elementy te nadają się do przytwierdzenia w pozycji poziomej lub pionowej (w zależności od modelu).

Ekspozytory wyróżniają się łatwym montażem – wystarczy nałożyć je na słupek odgradzający ze sznurem. Do ich zalet zalicza się także wytrzymałość – wyprodukowano je z plastikowych komponentów odpornych na zarysowania, natomiast wykończenie stanowi chromowana stal. Dzięki temu ramka, położona na słupek odgradzający ze sznurem, doskonale się prezentuje.

Słupki odgradzające z liną i sznurem – wybierz produkty z naszej oferty!

Zapewniamy słupki odgradzające o wysokości od 855 do 955 mm. Do wyboru są produkty ze sznurem skręcanym lub plecionym. Proponujemy artykuły w kolorach: czarnym, niebieskim, czerwonym, burgundowym. Tak szeroki asortyment pozwala na dopasowanie towarów do stylu aranżacji, jaki obowiązuje w danym obiekcie.

Słupki odgradzające można stosować z liną o długości 1 bądź 2 m. Ich ilość dopasowuje się w zależności od szerokości wyznaczonego obszaru. Jeśli rejon, do którego nie powinny mieć dostępu osoby niepowołane, znajduje się pomiędzy dwoma ścianami, na skrajnych punktach można zamontować uchwyty stalowe, z którymi łączy się słupki odgradzające ze sznurem. Rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza w przypadku konieczności wydzielenia stałych obszarów.

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dostępne w naszym sklepie internetowym spełniały oczekiwania inwestorów. Stąd też dbamy, by artykuły charakteryzowały się różnorodnością. Zachęcamy do zapoznania się z innymi produktami dostępnymi w naszym portfolio. Oferujemy m.in. słupki przemysłowe wyposażone w taśmę lub łańcuch.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn