Kategorie

Mała architektura i sprzęt wyborczy 

Mała architektura miejska podnosi komfort przebywania w danej przestrzeni. Każdego dnia mijamy słupki ochronne blokujące wjazd pojazdów na chodnik, korzystamy z koszy na śmieci, odczytujemy informacje zlokalizowane na oszklonych gablotach. Na naszej stronie internetowej dostępnych jest wiele praktycznych rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - elementy architektury miejskiej!

Architektura miejska – istotny element dla komfortu mieszkańców

Architektura miejska obejmuje liczne produkty wspierające zachowanie prawidłowej organizacji przestrzeni. Estetyczne barierki ochronne zabezpieczają i rozgraniczają ciągi piesze, pieszo-jezdne oraz drogi rowerowe, a także blokują dostęp do stref zielonych takich jak trawniki, kwietniki czy krzewy. Umieszcza się je najczęściej wzdłuż ulic o dużym natężeniu ruchu, stanowią także skuteczną barierę ochronną na dużych skrzyżowaniach, uniemożliwiając kierowcom pojazdów przekroczenie granicy ciągu komunikacyjnego przeznaczonego dla ruchu pieszych.

Niezastąpionym elementem małej architektury są także kosze na śmieci oraz popielnice, dzięki którym możliwe jest zachowanie porządku w publicznej przestrzeni. Zgodnie z ustawą z 9 listopada 1995 r. (Dz.U. 1996 nr 10 poz. 55) na terenie zamkniętych zakładów pracy, jednostek oświatowych oraz placówek opieki zdrowotnej nie wolno palić papierosów i wyrobów tytoniowych, dlatego ukłonem w stronę palaczy może być ustawienie w wydzielonej przestrzeni zewnętrznych wiat dla palących, chroniących przed wiatrem, deszczem czy słońcem.

Widoczne i atrakcyjne wyeksponowanie ważnych materiałów informacyjnych stanowi prosty i szybki sposób na udostępnienie danych do informacji publicznej. Gabloty ekspozycyjne stosowane na zewnątrz oraz wewnątrz budynków umożliwiają prezentację miejskich aktualności, dyplomów, plakatów reklamowych, planów ewakuacyjnych.

Nie wszystkie elementy architektury miejskiej są mocowane w danym miejscu na stałe. W ofercie zaprezentowano także mobilne przegrody, które zabezpieczają i znakują strefy m.in. na terenie placów budowy, parkingów, pasów drogowych.

Urny wyborcze stanowią nieodłączny element każdych wyborów i dają mieszkańcom pewność, że ich głosy są starannie zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych. W asortymencie znajdują się także osłony do głosowania.

Wysokiej jakości mała architektura miejska

Wszystkie produkty związane z małą architekturą miejską dostępne w naszej ofercie są wykonane z wytrzymałych materiałów (stal, tworzywo sztuczne). Barierki ochronne cechują się wysoką odpornością na wpływ czynników atmosferycznych, a dekoracyjne słupki nie tylko pełnią funkcję zabezpieczającą, ale też podnoszą walory estetyczne przestrzeni. Kosze na śmieci mogą być mobilne lub przytwierdzone na stałe, a popielnice zostały wyposażone w mechanizmy umożliwiające szybkie pozbycie się zawartości.

Gabloty informacyjne dostępne w różnych rozmiarach przyjmują prostą, nowoczesną formę. Korkowe lub magnetyczne spody pozwalają przytwierdzać materiały na różne sposoby, a trwałe przeszklenie chroni przed wpływem czynników atmosferycznych. Niektóre modele są także wyposażone w zestaw oświetleniowy LED, który umożliwia zapoznanie się z zawartością także po zmierzchu.

Uzupełnienie oferty stanowią ramki zatrzaskowe. Produkty mogą być przytwierdzane do ściany lub sytuowane na stojakach.

Wybierz małą architekturę z oferty Dla-Przemyslu.pl!

Dostarczamy praktyczne i wytrzymałe elementy architektury miejskiej. Liczne warianty pozwalają stworzyć rozwiązanie dopasowane do potrzeb każdego klienta, a przemyślana konstrukcja oraz trwałe materiały gwarantują długą żywotność produktów. Sprawdź naszą ofertę produktów, zwiększ poziom bezpieczeństwa i komfort mieszkańców, wdrażając małą architekturę!

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn