Kategorie

Kosze na śmieci

Jest 18 produktów.

Każda przestrzeń użyteczności publicznej, placówki oświatowe, firmy, architektura miejska czy zakłady pracy powinny być wyposażone w odpowiednie kosze na śmieci oraz kosze/pojemniki do segregacji. Sortowanie odpadów jest tak samo ważne w każdym miejscu, dlatego należy zadbać o to, aby pojemniki na śmieci były łatwo dostępne, dobrze oznakowane i wytrzymałe. Nasza oferta wyróżnia się ogromną różnorodnością asortymentu. W jednym miejscu znajdziesz kosze na śmieci do segregacji, jak i kosze zewnętrzne. Oferujemy różne rodzaje, modele oraz pojemności. Niezależnie od tego, czy potrzebne są śmietniki do małej firmy, czy dużego zakładu pracy, na stronie sklepu odnajdziesz wiele nietypowych rozwiązań. Sprawdź naszą ofertę i bez problemu skompletuj swoje zamówienie.

 • cena netto 80,00 zł
  Więcej

  Kosze-popielniczki MINI wyróżniają się estetyką wykonania oraz niską ceną. Wyprodukowane zostały ze stali błyszczącej lub czarnej matowej. Kosze wolnostojące posiadają dociążoną gumową podstawę.

 • cena netto 80,00 zł
  Więcej

  Kosze-popielnice Lux wyróżniają się nowoczesnym, prostym wyglądem. W ofercie znajduje się 9 różnorodnych modeli popielnic. Kosze wykonane zostały ze stali błyszczącej lub czarnej matowej.

 • Nowy %
  110,00 zł

  110,00 zł cena netto 99,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Kosze-popielnice LX-3 wyróżniają się nowoczesnym, prostym wyglądem. Produkty wykonane zostały ze stali czarnej matowej. Średnica: Ø20 cm, wysokość: 58 cm.

 • cena netto 1 299,00 zł
  Więcej

  Kosze na śmieci Morvan posiadają pojemność 40l lub 90l. Wykonane zostały z trwałego barwionego polietylenu. W ofercie dostępne są kosze montowane bezpośrednio do podłoża, sytuowane na słupku lub mocowane do ściany.

 • cena netto 619,00 zł
  Więcej

  Kosze na śmieci Onis posiadają pojemność 40l lub 90l. Wykonane zostały z trwałego barwionego polietylenu. W ofercie dostępne są kosze montowane bezpośrednio do podłoża, sytuowane na słupku lub mocowane do ściany.

 • cena netto 495,00 zł
  Więcej

  Kosz na śmieci wyprodukowano z wzmocnionego tworzywa sztucznego. Wyróżnia go nietypowa forma, pojemnik otrzymał wyprofilowaną obudowę. Na ściance głównej umieszczono biały znak graficzny. Model PN wyposażony został również w stalowy słupek. Pojemność: 50l.

 • cena netto 560,00 zł
  Więcej

  Kosz na śmieci wykonano z ocynkowanej blachy, powierzchnię pomalowano metodą proszkową (kolor czarny). Model OA posiada ażurowe, ozdobne ścianki oraz popielnicę. Wyposażony został również w stalowy słupek. Pojemność: 35l.

 • cena netto 609,00 zł
  Więcej

  Kosz na śmieci wyprodukowano z ocynkowanej blachy, powierzchnię pomalowano metodą proszkową. Model KL posiada betonową podstawę, otwór do wrzucania odpadków umieszczono w górnej części kosza. Pojemność: 55l.

 • cena netto 655,00 zł
  Więcej

  Kosz na śmieci wyprodukowano z ocynkowanej blachy, powierzchnię pomalowano metodą proszkową. Model TL posiada betonową podstawę, otwory do wrzucania odpadków umieszczono w ściankach bocznych. Pojemność: 50l.

 • cena netto 825,00 zł
  Więcej

  Kosz na śmieci wyprodukowano z ocynkowanej blachy, powierzchnię pomalowano metodą proszkową (kolor grafitowy). Model FL wyróżnia nowoczesny wygląd oraz kubiczna, prosta forma. Pojemność: 40l.

 • cena netto 1 260,00 zł
  Więcej

  Kosz na śmieci wyprodukowano z ocynkowanej blachy, powierzchnię pomalowano metodą proszkową. Model ESP wyróżnia nowoczesna, kubiczna forma. Dostępne kolory: szaroniebieski, jasny szary, żółty oraz zielony. Pojemność: 70l.

 • cena netto 1 260,00 zł
  Więcej

  Kosz na śmieci wykonano z ocynkowanej blachy, powierzchnię pomalowano metodą proszkową. Model AV posiada wyprofilowany daszek, popielnicę oraz obejmę do zamocowania worka na odpady. Pojemność: 80l.

 • cena netto 109,00 zł
  Więcej

  Kosze na śmieci ST wyprodukowano z tworzywa sztucznego. Pojemniki wyposażone zostały w kolorowe pokrywy z otworem, które kontrastują z czarną obudową. Dostępne modele: żółty, niebieski, czerwony, zielony, szary, brązowy. Pojemność: 50l.

 • cena netto 179,00 zł
  Więcej

  Kosze na śmieci PE-240 wyprodukowano z tworzywa sztucznego. Pojemniki wyposażone zostały w uchylne klapy oraz kółka. Dostępne kolory: grafitowy, żółty, niebieski, zielony, brązowy. Pojemność: 240l.

 • cena netto 375,00 zł
  Więcej

  Kosze na śmieci PE-360 wyprodukowano z tworzywa sztucznego. Pojemniki wyposażone zostały w uchylne klapy oraz kółka. Dostępne kolory: grafitowy, żółty, niebieski, zielony, brązowy. Pojemność: 360l.

 • cena netto 139,00 zł
  Więcej

  Pojemniki do segregacji odpadów EKO wyprodukowane zostały z trwałego polipropylenu. W zestawie znajdują się 4 przenośne, modułowe kosze, które wyposażono w rączki oraz kolorowe pokrywy.

 • %
  135,00 zł

  135,00 zł cena netto 125,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Stojak do segregacji odpadów wyprodukowano z tworzywa sztucznego. Wyposażony został w czarny stelaż oraz kolorowe pokrywy (żółta, niebieska, zielona). W obręczach należy umieścić worki.

 • cena netto 1 150,00 zł
  Więcej

  Pojemniki do segregacji odpadów ES wyprodukowane zostały z tworzywa sztucznego wzmocnionego szklanymi włóknami. W zestawie znajdują się 3 połączone kosze, które wyposażono w kolorowe pokrywy.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Kosze na śmieci zewnętrzne – do przestrzeni publicznych i firm

Odpowiednio rozlokowane kosze na śmieci zewnętrzne w przestrzeniach publicznych i firmach to gwarancja czystej przestrzeni wokół. Jednak, aby spełniały one swoją funkcję, muszą być dostosowane do miejsca, w którym będą ustawione, chociażby pod względem pojemności. Zbyt małe będą się bardzo szybko zapełniać. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasza oferta jest różnorodna, dzięki czemu z powodzeniem znajdziesz asortyment spełniający wszystkie konieczne parametry. Posiadamy kosze różniące się między sobą kształtem, kolorem, pojemnością czy rodzajem. Dostępne są standardowe wolnostojące pojemniki, jak i kosze z popielnicą. Nasze produkty wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy niekorzystne działanie warunków atmosferycznych.

Kosze na śmieci do segregacji

Segregacja śmieci niesie za sobą bardzo wiele korzyści, dlatego kosz na śmieci do segregowania to najważniejszy krok w drodze do recyklingu. Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się zarówno pojemniki do segregacji (pojemniki łączone i modułowe), jak i stojaki na worki do śmieci. Wszystkie produkty wyposażone są w pokrywy o odpowiednich kolorach, które ułatwiają cały proces segregowania.

Wybierz zewnętrzne kosze na śmieci z oferty naszego sklepu

Gwarantujemy kompleksową ofertę wyposażenia Twojej firmy i każdej przestrzeni użyteczności publicznej. Nie musisz już składać zamówień w kilku różnych miejscach, aby skompletować zapotrzebowanie na kosze na śmieci. W naszym sklepie znajdziesz asortyment, który spełni wszystkie wymagane oczekiwania.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn