Kategorie

Lustra sferyczne półkuliste 

Jest 5 produktów.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa w magazynie, zakładzie przemysłowym, strefie przeładunku lub innym newralgicznym miejscu, warto zainwestować w lustro półkoliste. Zapewniamy towary wyróżniające się wyjątkową wytrzymałością oraz niewielką wagą ułatwiającą transport i montaż. Produkty dostępne w naszym asortymencie pozwalają na kontrolę do 4 kierunków jednocześnie. Instaluje się je w narożach ścian, na sufitach lub słupkach. Oferujemy lustra półkuliste o średnicach wynoszących od 600 do 1000 mm.

 • cena netto 95,00 zł
  Więcej

  Lustra przemysłowe półkuliste wyprodukowano z wysokiej jakości akrylu (PLEXIGLAS® XT). Materiał jest odporny na zarysowania oraz promieniowanie UV. Lustra kontrolne wyróżniają się precyzją wykonania. W ofercie dostępne są modele: 1/8, 1/4 i 1/2 kuli.

 • cena netto 182,00 zł
  Więcej

  Lustra magazynowe usprawniają i ułatwiają pracę operatorom wózków widłowych, umożliwiają bezpieczne poruszanie się pracownikom zakładów przemysłowych. Wykonane zostały z lekkiego tworzywa PMMA. W ofercie dostępne są lustra: 1/8, 1/4 oraz 1/2 kuli.

 • cena netto 289,00 zł
  Więcej

  Lustra magazynowe jakości POLYMIR® są nieodkształcalne i nietłukące. Lustra półkuliste skutecznie zwiększają bezpieczeństwo pracy na terenie hal produkcyjnych i magazynowych. W ofercie dostępne są lustra: 1/4 i 1/2 kuli.

 • cena netto 425,00 zł
  Więcej

  Lustra magazynowe szerokokątne montowane są w miejscach kłopotliwych i niebezpiecznych skrzyżowań, przy wyjazdach z parkingów, bramach obiektów przemysłowych, terminalach przeładunkowych, wzdłuż alejek hal produkcyjnych i magazynowych.

 • cena netto 224,00 zł
  Więcej

  Lustra przemysłowe półkuliste wyprodukowano z wysokiej jakości akrylu (PLEXIGLAS® XT). Materiał jest odporny na zarysowania oraz promieniowanie UV. Dostępny model: 1/2 kuli z mocowaniem (stalowe łańcuszki i oczka).

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Lustro półkuliste o wysokiej odporności

Artykuły, które proponujemy, charakteryzują się zastosowaniem nowoczesnych materiałów. Do ich produkcji wykorzystujemy m.in. tworzywa PMMA odporne na zarysowania. Modele sprawdzają się też w przestrzeniach narażonych na duże wahania temperatur. Możesz zdecydować się na lustra półkuliste w jakości POLYMIR®, które nie są podatne na odkształcenia, a ponadto mają właściwości nietłukące. Posiadamy także lustra przemysłowe lub magazynowe typu P.A.S.® z dodatkową ochroną zabezpieczającą przed promieniowaniem UV.

Wybierz lustro sferyczne, aby mieć wszystko pod kontrolą

Proponowane przez nas artykuły, wyróżniają się wysoką precyzją wpływającą na prowadzenie bardzo dokładnych obserwacji. Proces ich produkcji podlega licznym kontrolom i restrykcyjnym procedurom. Elementy wykończeniowe pokrywa się ekologicznymi farbami lub lakierami, a za pomocą specjalistycznego lasera weryfikuje się jakość promienia optycznego. To sprawia, że lustra półkuliste są niezawodne i nadają się do instalacji w trudno dostępnych punktach. Używa się ich m.in. na skrzyżowaniach alejek. Lustra sferyczne umieszcza się również pomiędzy regałami w magazynach.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn