Kategorie

Zestaw 36x Farba M-Markers + Maszyna do malowania pasów

1 604,00 zł

-47,00 zł

cena netto :

1 557,00 zł

cena brutto :

1 915,11 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Zestaw 36x Farba M-Markers + Maszyna do malowania pasów

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

ZEST-36-MM

Wysyłka: do 24H!

Promocyjny zestaw składający się z 36 szt. farb M-Markers (dostępne kolory: biały lub żółty) oraz urządzenia: maszyna do malowania pasów M-Markers.

Zestaw składa się z 36 szt. farb M-Markers oraz urządzenia: maszyna do malowania pasów M-Markers. W uwagach w zamówieniu prosimy wpisać wybrane kolory farb (dowolne ilości). Dostępne są farby do malowania posadzek: żółta, biała.

Malowarka M-Markers wraz z farbami umożliwia znakowanie poziomych powierzchni. Zestaw wykorzystywany jest do malowania pasów o szerokości 80 mm. Znajduje zastosowanie na terenie hal produkcyjnych, magazynowych, w granicach garaży, parkingów wewnętrznych oraz zewnętrznych. Trzykołowy wózek wyposażono w wyprofilowaną rączkę, malowarka M-Markers posiada również podajnik wykonany ze stali ocynkowanej ogniowo.

Produkty gwarantują szybkie i precyzyjne namalowanie linii w kolorze żółtym lub białym. Pasy wyznaczają granice miejsc postojowych, dróg transportowych, znakują stanowiska pracy, pola odkładcze, strefy dostaw oraz przyjęć towarów.

Parametry techniczne
- maszyna do malowania pasów M-Markers
- Maszyna do malowania wyprodukowana została ze stali ocynkowanej ogniowo
- Urządzenie jest łatwe w demontażu i czyszczeniu
- Trzykołowy wózek gwarantuje szybkie malowanie linii o szerokości 80 mm

Parametry techniczne - farby M-Markers
- 1 pojemnik farby umożliwia wykonanie pasa o długości ok. 50 mb
- Dostępne kolory: biały i żółty
- Aerozol posiada pojemność 500 ml
- Czas schnięcia: do 1 h (w zależności od chłonności podłoża)
- Spray nie zawiera ołowiu, toluenu, CFC
- Produkty zgodne są z rozporządzeniem REACH

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Zestaw 36x Farba M-Markers + Maszyna do malowania pasów

Zestaw 36x Farba M-Markers + Maszyna do malowania pasów

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Firma spedycyjna Firma spedycyjna 1-2 dni robocze od daty wysyłki 40,65 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Farby M-Markers wykorzystywane są wraz z maszyną oraz wózkiem do malowania pasów z linii M-Markers. Dostępne kolory: farby do znakowania powierzchni białe lub żółte.

Maszyna M-Markers umożliwia szybkie malowanie linii o szerokości 80 mm. Malowarkę wykonano ze stali ocynkowanej ogniowo. Maszyna do malowania pasów jest łatwa w użyciu, produkt obsługuje się ręcznie. Urządzenie do zastosowania wraz z farbami M-Markers.

Wózek M-Markers umożliwia precyzyjne malowanie pasów o zróżnicowanej szerokości (40-120 mm). Podczas malowania istnieje możliwość wykorzystania dwóch dozowników farb w celu zwiększenia intensywności koloru i otrzymania prawidłowego kształtu linii (rozwiązanie stosowane w zależności od rodzaju i chłonności podłoża). Wózek do zastosowania z farbami M-Markers.

Zestaw 24x Farba M-Markers + Maszyna do malowania pasów %
1 196,00 zł

Promocyjny zestaw składający się z 24 szt. farb M-Markers (dostępne kolory: biały lub żółty) oraz urządzenia: maszyna do malowania pasów M-Markers.

Lakier z efektem chromu wyróżnia metaliczny połysk. Produkt do zastosowania m.in. na powierzchni z metalu, szkła, drewna, kamienia, aluminium oraz na elementach z tworzywa sztucznego. Pojemność puszki: 400 ml.

Lakier żaroodporny wyróżnia wysoka odporność termiczna (do 650°C). Spray jest niepodatny na działanie chemikaliów. Pojemność puszki: 400 ml. Kolory: czarny, biały, srebrny, czerwony.

Klienci, którzy zamówili ten produkt, kupili również :
Złączka spiralna do łańcucha Ø8 mm %
1,50 zł

Złączki plastikowe spiralne umożliwiają przymocowanie łańcucha z tworzywa bez nacinania jego ogniw (ułatwiają połączenie dwóch pełnych oczek). Dostępne kolory złączek: czarny, czerwony.

Słupki łańcuchowe SCV 90 cm wykonano z tworzywa sztucznego, posiadają trójkątną, gumowo-betonową podstawę. Biało-czerwone słupki pozwalają w szybki i łatwy sposób wygrodzić tymczasowe strefy.

Słupki łańcuchowe SCV 110 cm wykonano z tworzywa sztucznego, posiadają trójkątną, gumowo-betonową podstawę. Biało-czerwone słupki pozwalają w szybki i łatwy sposób wygrodzić tymczasowe strefy.

Złączki typu "S" umożliwiają przymocowanie łańcucha z tworzywa sztucznego bez nacinania ogniw. Dostępne kolory złączek: czarny, czerwony.

Łańcuch plastikowy biało-czerwony posiada dwie grubości dwukolorowych ogniw: Ø6 i Ø8 mm. Łańcuch wygrodzeniowy z tworzywa sztucznego sprzedawany jest w opakowaniach, rolkach 25 m lub dostarczany w odcinkach metrowych (dowolna długość nieprzekraczająca 25 m).

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn