Brak produktów
Podane ceny są cenami netto
Kategorie



Odbojnica regałowa L H1500, 160x160 mm

Taśma ewakuacyjna - strzałka w lewo

Taśma ewakuacyjna - strzałka w prawo



Bariery ochronne liniowe Ø48,3x1500 mm







Lusterko do wózków widłowych Opti



Urna wyborcza biało-czerwona "S"

Łańcuch stalowy ocynkowany Ø4 mm

Łańcuch stalowy ocynkowany Ø6 mm


Wiata dla palących przemysłowa

Zestaw: słupki z taśmą + wózek z tworzywa


Zestaw: słupki z łańcuchem + wózek

Zestaw 36x Farba Traffic + Urządzenie do znakowania



Bramka wejściowa na słupku lewa

Bramka wejściowa na słupku prawa



Zestaw 24x Farba Traffic + Urządzenie do znakowania

Wózek do transportu słupków Skipper

Bramki uchylne Ø42,4 mm na słupku

Wózek do transportu pachołków i akcesoriów

Bariera nożycowa żółto-czarna rozciągana do 3,1 m


Bariera harmonijkowa na słupku stałym

Bariera harmonijkowa przenośna na słupku
Tabliczka segregacja odpadów PAPIER wykonana została z trwałej, usztywnionej płyty PVC. Oznakowanie dostępne jest w formacie: A5, A4 lub A3. Montaż za pomocą taśm samoprzylepnych.
Tabliczka segregacja odpadów SZKŁO wykonana została z trwałej, usztywnionej płyty PVC. Oznakowanie dostępne jest w formacie: A5, A4 lub A3. Montaż za pomocą taśm samoprzylepnych.
Tabliczka segregacja odpadów PLASTIK wykonana została z trwałej, usztywnionej płyty PVC. Oznakowanie dostępne jest w formacie: A5, A4 lub A3. Montaż za pomocą taśm samoprzylepnych.
Tabliczka segregacja odpadów BIO wykonana została z trwałej, usztywnionej płyty PVC. Oznakowanie dostępne jest w formacie: A5, A4 lub A3. Montaż za pomocą taśm samoprzylepnych.
Tabliczka segregacja odpadów ZMIESZANE wykonana została z trwałej, usztywnionej płyty PVC. Oznakowanie dostępne jest w formacie: A5, A4 lub A3. Montaż za pomocą taśm samoprzylepnych.
Tabliczka segregacja odpadów ODPADY KOMUNALNE wykonana została z trwałej, usztywnionej płyty PVC. Oznakowanie dostępne jest w formacie: A5, A4 lub A3. Montaż za pomocą taśm samoprzylepnych.
Tabliczka segregacja odpadów METAL wykonana została z trwałej, usztywnionej płyty PVC. Oznakowanie dostępne jest w formacie: A5, A4 lub A3. Montaż za pomocą taśm samoprzylepnych.
Naklejka segregacja odpadów PAPIER wykonana została z folii, posiada warstwę samoprzylepną. Oznakowanie dostępne jest w formacie: A5, A4 lub A3. Naklejkę umieszcza się na pojemnikach, koszach, w miejscach gromadzenia odpadów stałych.
Naklejka segregacja odpadów SZKŁO wykonana została z folii, posiada warstwę samoprzylepną. Oznakowanie dostępne jest w formacie: A5, A4 lub A3. Naklejkę umieszcza się na pojemnikach, koszach, w miejscach gromadzenia odpadów stałych.
Naklejka segregacja odpadów PLASTIK wykonana została z folii, posiada warstwę samoprzylepną. Oznakowanie dostępne jest w formacie: A5, A4 lub A3. Naklejkę umieszcza się na pojemnikach, koszach, w miejscach gromadzenia odpadów stałych.
Naklejka segregacja odpadów BIO wykonana została z folii, posiada warstwę samoprzylepną. Oznakowanie dostępne jest w formacie: A5, A4 lub A3. Naklejkę umieszcza się na pojemnikach, koszach, w miejscach gromadzenia odpadów stałych.
Naklejka segregacja odpadów ZMIESZANE wykonana została z folii, posiada warstwę samoprzylepną. Oznakowanie dostępne jest w formacie: A5, A4 lub A3. Naklejkę umieszcza się na pojemnikach, koszach, w miejscach gromadzenia odpadów stałych.
Naklejka segregacja odpadów ODPADY KOMUNALNE wykonana została z folii, posiada warstwę samoprzylepną. Oznakowanie dostępne jest w formacie: A5, A4 lub A3. Naklejkę umieszcza się na pojemnikach, koszach, w miejscach gromadzenia odpadów stałych.
Naklejka segregacja odpadów METAL wykonana została z folii, posiada warstwę samoprzylepną. Oznakowanie dostępne jest w formacie: A5, A4 lub A3. Naklejkę umieszcza się na pojemnikach, koszach, w miejscach gromadzenia odpadów stałych.




