Kategorie

Lustra magazynowe 

Jest 10 produktów.

Przechowywanie towarów oraz przyjmowanie dostaw to zadania wymagające bardzo dobrej organizacji i przestrzegania procedur. Aby zwiększyć bezpieczeństwo pracowników i kontrahentów, a także zoptymalizować kwestie związane z logistyką, warto postawić na lustro magazynowe. Produkty dostępne na naszej stronie internetowej, pozwalają na kontrolę do 4 kierunków jednocześnie. Posiadamy prostokątne, trójkątne i okrągłe modele w różnych wymiarach.

 • cena netto 109,00 zł
  Więcej

  Lustra sklepowe okrągłe umożliwiają obserwację i kontrolę stanowisk kasowych, alejek w obiektach usługowych. Sytuowane są w granicach sklepów, marketów, stacji benzynowych, na terenie zakładów przemysłowych. Lustra nietłukące posiadają giętki uchwyt ścienny.

 • %
  125,00 zł

  125,00 zł cena netto 115,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Lustra sklepowe trójkątne umożliwiają obserwację i kontrolę stanowisk kasowych, alejek w obiektach usługowych. Sytuowane są w granicach sklepów, marketów, stacji benzynowych, na terenie zakładów przemysłowych. Lustra nietłukące posiadają giętki uchwyt ścienny.

 • %
  225,00 zł

  225,00 zł cena netto 205,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Lustra sklepowe prostokątne umożliwiają obserwację i kontrolę stanowisk kasowych, alejek w obiektach usługowych. Sytuowane są w granicach sklepów, marketów, stacji benzynowych, na terenie zakładów przemysłowych. Lustra nietłukące posiadają giętki uchwyt ścienny.

 • cena netto 310,00 zł
  Więcej

  Lustra wielofunkcyjne z białą ramą wykonane zostały z materiałów jakości POLYMIR®. Lustra zwiększają bezpieczeństwo pracy, umożliwiają kontrolę dwóch kierunków.

 • cena netto 319,00 zł
  Więcej

  Lustra wielofunkcyjne z czarną ramą wykonane zostały z materiałów jakości POLYMIR®. Lustra zwiększają bezpieczeństwo pracy, umożliwiają kontrolę dwóch kierunków.

 • cena netto 470,00 zł
  Więcej

  Lustra magazynowe szerokokątne sytuowane są we wnętrzach hal przemysłowych, w granicach parkingów terenowych, w miejscach kłopotliwych wyjazdów z posesji i kolizyjnych skrzyżowań. Lustra szerokokątne gwarantują rozległy kąt widzenia.

 • cena netto 625,00 zł
  Więcej

  Lustra magazynowe z żółto-czarną ramą wykonano z materiału jakości POLYMIR®. Lustra przemysłowe są nieodkształcalne i nietłukące. Znajdują zastosowanie wewnątrz hal produkcyjnych, magazynowych, na terenie parkingów wielopoziomowych oraz garaży podziemnych.

 • cena netto 749,00 zł
  Więcej

  Lustra magazynowe z żółto-czarną ramą wykonano z materiału jakości P.A.S.® łączącego zalety jakości POLYMIR® z dodatkową ochroną przed promieniowaniem UV. Lustra przemysłowe są nieodkształcalne i nietłukące. Znajdują zastosowanie m.in. na terenie hal produkcyjnych, magazynowych.

 • cena netto 95,00 zł
  Więcej

  Lustra przemysłowe półkuliste wyprodukowano z wysokiej jakości akrylu (PLEXIGLAS® XT). Materiał jest odporny na zarysowania oraz promieniowanie UV. Lustra kontrolne wyróżniają się precyzją wykonania. W ofercie dostępne są modele: 1/8, 1/4 i 1/2 kuli.

 • cena netto 224,00 zł
  Więcej

  Lustra przemysłowe półkuliste wyprodukowano z wysokiej jakości akrylu (PLEXIGLAS® XT). Materiał jest odporny na zarysowania oraz promieniowanie UV. Dostępny model: 1/2 kuli z mocowaniem (stalowe łańcuszki i oczka).

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Lustra sferyczne

Proponowane przez nas artykuły cechują się trwałością. Nadają się do użytku w wielu przestrzeniach, również w środowisku podatnym na wahania temperatur. Zostały wykonane m.in. z tworzywa PMMA (potocznie określanego jako szkło akrylowe). Materiał ten jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Sprawdza się niezależnie od panujących warunków pogodowych. Do wyboru są egzemplarze w jakości POLYMIR® – nietłukące i odporne na odkształcenia. Można również zdecydować się na lustra sferyczne typu P.A.S.® z dodatkową ochroną przed promieniami UV.

Lustro sferyczne magazynowe

Towary dostępne w naszym asortymencie nadają się do użytkowania przez wiele lat. Co ważne, produkowane są z zachowaniem ściśle określonych procedur. Ogromną uwagę zwraca się na warstwę optyczną, którą opracowuje się w dedykowanych komorach próżniowych z wykorzystaniem techniki naparowania. Jakość promienia wypukłości kontroluje się natomiast przy użyciu specjalnego lasera. Wytworzone w ten sposób lustra sferyczne magazynowe charakteryzują się dużą precyzją. Ich obramowanie pokrywa się farbami oraz lakierami przyjaznymi dla środowiska.

Jak zamontować lustro magazynowe?

Nasze towary wyróżniają się prostym montażem. Nadają się do instalacji na suficie, ścianie, słupkach. Niektóre modele wyposażono w giętki uchwyt przystosowany do przymocowania na regale lub innej płaskiej powierzchni (taki wariant pozwala na dowolne ustawienie kąta nachylenia). Ułatwia to monitorowanie trudno dostępnych obszarów – np. alejek dojazdowych, dróg manewrowych. Lustra magazynowe charakteryzują się stosunkowo niewielką wagą, dlatego do ich przytwierdzenia nie są potrzebne specjalistyczne narzędzia. Ważne jednak, aby usytuować je w zalecanej przez producenta odległości.

Lustro sferyczne to dobry wybór!

Oferowane towary odznaczają się efektownym wyglądem. Posiadają ramy w wielu wariantach – gładkie lub w żółto-czarne paski (zgodne z unijną normą CE 92-58). Te ostatnie wyróżniają się bardzo dobrą widocznością z dużej odległości, co wpływa na poziom bezpieczeństwa. Wybierając odpowiednie lustro sferyczne, warto wziąć pod uwagę elementy, takie jak: tworzywo użyte podczas produkcji, wymiary, kształt, sposób montażu. Ogromne znaczenie ma również kąt widzenia – w naszej ofercie znajdziesz modele, pozwalające na obserwację dwóch, trzech lub czterech kierunków. Popularne lustra półkuliste mogą również otrzymać stalowe łańcuszki umożliwiające ich montaż do sufitu (kontrola skrzyżowań, czterech kierunków). W naszym asortymencie znajdują się także inne akcesoria, m.in. lustra przemysłowe.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn