Kategorie

Lustra magazynowe 

Jest 7 produktów.

Przechowywanie towarów oraz przyjmowanie dostaw to zadania wymagające bardzo dobrej organizacji i przestrzegania procedur. Aby zwiększyć bezpieczeństwo pracowników i kontrahentów, a także zoptymalizować kwestie związane z logistyką, warto postawić na lustro magazynowe. Produkty dostępne na naszej stronie internetowej, pozwalają na kontrolę do 4 kierunków jednocześnie. Posiadamy prostokątne, trójkątne i okrągłe modele w różnych wymiarach.

 • Lustra okrągłe akrylowe umożliwiają skuteczną obserwację i kontrolę stanowisk kasowych, alejek w obiektach usługowych. Sytuowane są w granicach sklepów, marketów, stacji benzynowych. Lustra posiadają giętki, łatwy w formowaniu uchwyt ścienny.

 • %
  119,00 zł

  119,00 zł cena netto 109,00 zł
  Obniżka!

  Lustra trójkątne akrylowe umożliwiają skuteczną obserwację i kontrolę stanowisk kasowych, alejek w obiektach usługowych. Sytuowane są w granicach sklepów, marketów, stacji benzynowych. Lustra posiadają giętki, łatwy w formowaniu uchwyt ścienny.

 • Lustra wielofunkcyjne z czarną ramą wykonane zostały z materiałów jakości POLYMIR®. Lustra zwiększają bezpieczeństwo pracy, umożliwiają kontrolę dwóch kierunków.

 • Lustra magazynowe szerokokątne sytuowane są we wnętrzach hal przemysłowych, w granicach parkingów terenowych, w miejscach kłopotliwych wyjazdów z posesji i kolizyjnych skrzyżowań. Lustra szerokokątne gwarantują rozległy kąt widzenia.

 • Lustra magazynowe z żółto-czarną ramą wykonane zostały z materiału jakości POLYMIR®, są nieodkształcalne i nietłukące. Znajdują zastosowanie wewnątrz hal produkcyjnych i magazynowych, na terenie parkingów wielopoziomowych oraz garaży podziemnych.

 • Lustra magazynowe z żółto-czarną ramą wykonane zostały z materiału jakości P.A.S.® łączącego zalety jakości POLYMIR® z dodatkową ochroną na promieniowanie UV. Stosowane są w granicach zakładów przemysłowych, parkingów terenowych, wielopoziomowych i garaży podziemnych.

 • Lustra przemysłowe półkuliste wykonane zostały z wysokiej jakości akrylu (PLEXIGLAS® XT) odpornego na zarysowania oraz promieniowanie UV. Produkty wyróżniają się precyzją wykonania oraz niską ceną. W ofercie dostępne są lustra: 1/8, 1/4 oraz 1/2 kuli.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Lustra sferyczne

Proponowane przez nas artykuły cechują się trwałością. Nadają się do użytku w wielu przestrzeniach, również w środowisku podatnym na wahania temperatur. Zostały wykonane z solidnego tworzywa PMMA (potocznie określanego jako szkło akrylowe). Materiał ten jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Sprawdza się niezależnie od panujących warunków pogodowych. Do wyboru są egzemplarze w jakości POLYMIR® – nietłukące i odporne na odkształcenia. Można również zdecydować się na lustra sferyczne typu P.A.S.® z dodatkową ochroną przed promieniami UV.

Lustro sferyczne magazynowe

Towary dostępne w naszym asortymencie nadają się do użytkowania przez wiele lat. Co ważne, produkowane są z zachowaniem ściśle określonych procedur. Ogromną uwagę zwraca się na warstwę optyczną, którą opracowuje się w dedykowanych komorach próżniowych z wykorzystaniem techniki naparowania. Jakość promienia wypukłości kontroluje się natomiast przy użyciu specjalnego lasera. Wytworzone w ten sposób lustra sferyczne magazynowe charakteryzują się dużą precyzją. Ich obramowanie pokrywa się farbami oraz lakierami przyjaznymi dla środowiska, a zarazem niepodatnymi na przebarwienia.

Jak zamontować lustro magazynowe?

Nasze towary wyróżniają się prostym montażem. Nadają się do instalacji na suficie, ścianie, słupkach. Niektóre modele wyposażono w giętki uchwyt przystosowany do przymocowania na regale lub innej płaskiej powierzchni (taki wariant pozwala na dowolne ustawienie kąta nachylenia). Ułatwia to monitorowanie trudno dostępnych obszarów – np. alejek dojazdowych, dróg manewrowych. W zestawach znajdziesz wszystkie elementy potrzebne do przymocowania artykułów, w tym komplet uchwytów, kołków oraz śrub. Lustra magazynowe charakteryzują się stosunkowo niewielką wagą, dlatego do ich przytwierdzenia nie są potrzebne specjalistyczne narzędzia. Ważne jednak, aby usytuować je w zalecanej przez producenta odległości.

Lustro sferyczne to dobry wybór!

Oferowane towary odznaczają się efektownym wyglądem. Posiadają ramy w wielu wariantach – gładkie lub w żółto-czarne paski (zgodne z unijną normą CE 92-58). Te ostatnie wyróżniają się bardzo dobrą widocznością z dużej odległości, co wpływa na poziom bezpieczeństwa. Wybierając odpowiednie lustro sferyczne, warto wziąć pod uwagę elementy, takie jak: tworzywo użyte podczas produkcji, wymiary, kształt, sposób montażu. Ogromne znaczenie ma również kąt widzenia – w naszej ofercie znajdziesz modele, pozwalające na obserwację dwóch, trzech lub czterech kierunków. Dokładamy wszelkich starań, by nasze wyroby były funkcjonalne i solidne, dlatego na zakupione lustra półkuliste udzielamy 5-letniej gwarancji. W naszym asortymencie znajdują się również inne akcesoria, m.in. lustra przemysłowe.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn