Kategorie

Popielnice i wiaty dla palących

Jest 14 produktów.

Zgodnie z ustawą z 9 listopada 1995 r. (Dz.U. 1996 nr 10 poz. 55) na terenie zamkniętych zakładów pracy, jednostek oświatowych oraz placówek opieki zdrowotnej nie wolno palić papierosów i wyrobów tytoniowych. Właściciele takich obiektów mogą jednak zapewnić specjalne wiatydla palących. Dobrze sprawdzają się również popielnice zewnętrzne stojące. Produkty te można nabyć w naszym sklepie internetowym.

 • cena netto 80,00 zł
  Więcej

  Kosze-popielniczki MINI wyróżniają się estetyką wykonania oraz niską ceną. Wyprodukowane zostały ze stali błyszczącej lub czarnej matowej. Kosze wolnostojące posiadają dociążoną gumową podstawę.

 • cena netto 80,00 zł
  Więcej

  Kosze-popielnice Lux wyróżniają się nowoczesnym, prostym wyglądem. W ofercie znajduje się 9 różnorodnych modeli popielnic. Kosze wykonane zostały ze stali błyszczącej lub czarnej matowej.

 • cena netto 155,00 zł
  Więcej

  Popielnice ścienne skrzynkowe wykonano z wysokiej jakości stali lakierowanej na czarno. Wyposażone zostały w wyjmowany pojemnik umożliwiający szybkie opróżnienie zawartości. Pojemność 3 litry.

 • %
  239,00 zł

  239,00 zł cena netto 225,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Popielnice ścienne wyróżniają się prostym, nowoczesnym wyglądem, wykonane zostały ze szczotkowanego aluminium. W ofercie dostępne są popielniczki podłużne okrągłe i kwadratowe (Ø80 mm, 80x80 mm). Pojemność 2 lub 2,5 litra.

 • %
  8 201,00 zł

  8 201,00 zł cena netto 7 900,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Wiata dla palących przemysłowa posiada prostą konstrukcję wykonaną z rurek aluminiowych. Panele boczne, tylne i zadaszenie wyprodukowano z poliwęglanu komorowego. Ekonomiczna palarnia jest łatwa w montażu, wyróżnia się prostą formą oraz niską ceną.

 • %
  12 015,00 zł

  12 015,00 zł cena netto 11 700,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Klasyczna wiata dla palących wykonana została z wysokiej jakości materiałów, posiada stalową konstrukcję, zadaszenie poliwęglanowe oraz ścianki boczne ze szkła hartowanego (szkło bezpieczne). W ofercie dostępna jest palarnia w wersji standardowej o długości 2500 mm lub w wersji dłuższej-5000 mm.

 • cena netto 705,00 zł
  Więcej

  Popielnica ,,Papieros" wyróżnia się nietypowym kształtem. Wykonana została z rury stalowej ocynkowanej ogniowo o średnicy Ø76 mm. Popielnica montowana jest na słupie lub ścianie.

 • cena netto 820,00 zł
  Więcej

  Słupek ,,Papieros" wyróżnia się nietypowym kształtem. Wykonany został z rury stalowej ocynkowanej ogniowo o średnicy Ø76 mm. Słupek pełni funkcję popielnicy będąc jednocześnie elementem zabezpieczającym ruch pieszych i rowerzystów.

 • cena netto 549,00 zł
  Więcej

  Stalowe podpórki posiadają wyprofilowaną, poziomą poprzeczkę. Pełnią funkcję ławek, bariero-siedzisk. Produkty znajdują zastosowanie m.in. w strefach przeznaczonych dla osób palących oraz w przestrzeniach miejskich. Szerokość: 75 cm, wysokość: 110 cm.

 • cena netto 845,00 zł
  Więcej

  Stalowe podpórki posiadają wyprofilowaną, poziomą poprzeczkę. Pełnią funkcję ławek, bariero-siedzisk. Produkty znajdują zastosowanie m.in. w strefach przeznaczonych dla osób palących oraz w przestrzeniach miejskich. Szerokość: 150 cm, wysokość: 110 cm.

 • %
  405,00 zł

  405,00 zł cena netto 395,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Stalowa popielnica miejska wyróżnia się prostą, nowoczesną formą. Słupek-popielnica posiada kwadratową podstawę, którą należy przytwierdzić do podłoża. Materiał: ocynkowana blacha, kolor powierzchni: czarny.

 • cena netto 560,00 zł
  Więcej

  Kosz na śmieci wykonano z ocynkowanej blachy, powierzchnię pomalowano metodą proszkową (kolor czarny). Model OA posiada ażurowe, ozdobne ścianki oraz popielnicę. Wyposażony został również w stalowy słupek. Pojemność: 35l.

 • cena netto 655,00 zł
  Więcej

  Kosz na śmieci wyprodukowano z ocynkowanej blachy, powierzchnię pomalowano metodą proszkową. Model TL posiada betonową podstawę, otwory do wrzucania odpadków umieszczono w ściankach bocznych. Pojemność: 50l.

 • cena netto 1 260,00 zł
  Więcej

  Kosz na śmieci wykonano z ocynkowanej blachy, powierzchnię pomalowano metodą proszkową. Model AV posiada wyprofilowany daszek, popielnicę oraz obejmę do zamocowania worka na odpady. Pojemność: 80l.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Popielnice – skuteczny sposób na zachowanie porządku w przestrzeni publicznej

Artykuły dostępne w naszym portfolio stanowią sposób na zachowanie porządku w przestrzeniach przeznaczonych dla palaczy. Popielnice stojące wyróżniają się łatwością utrzymania w czystości. Wyposażono je w mechanizmy pozwalające na szybkie pozbycie się śmieci jak np. otwierane elementy, zdejmowane pojemniki. Dodatkowo wybrane modele są zamykane na klucz, co utrudnia wyrzucenie ich zawartości przez wandali. Popielnice zewnętrzne stojące charakteryzują się także niewielką wagą, dzięki czemu można zmieniać ich położenie w zależności od bieżących potrzeb.

Popielnice stojące

Nasze popielnice stojące odznaczają się bardzo dobrą jakością wykonania. Wyprodukowano je ze stali nierdzewnej. Materiał ten charakteryzuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i korozję, co sprawia, że popielnice mogą być użytkowane przez wiele lat. Do ich zalet zalicza się również wysoka estetyka i niska cena. Popielnice zewnętrzne stojącenadają się do eksploatacji na dworze – w celu zachowania trwałości produkty należy przechowywać pod zadaszeniem.

Niektóre popielniczki zewnętrzne stojące wyposażono w otwór (usytuowany na bocznych ściankach) umożliwiający wyrzucanie śmieci. Rozwiązanie to sprzyja utrzymaniu porządku w pobliżu siedziby firmy.

Popielnice zewnętrzne stojące

Popielnice dostępne w naszym asortymencie wyróżniają się szerokim wyborem wariantów, co ułatwia dopasowanie artykułów do otoczenia architektonicznego. Produkty można nabyć w wersji matowej oraz błyszczącej. Przenośne popielnice stojące mają prostokątny lub okrągły kształt, a ich wysokość mieści się w przedziale od 560 do 620 mm. Popielnice cechują się także dużą stabilnością – wybrane modele posiadają gumową podstawę chroniącą przed upadkiem lub zmianą położenia. Dzięki temu można ustawiać je zarówno we wnętrzu obiektów, jak i w specjalnie wyznaczanych strefach dla osób palących na zewnątrz zakładów.

Czym wyróżniają się nasze popielniczki zewnętrzne?

Popielnice stojące zwracają uwagę nie tylko efektownym designem, ale również wieloma praktycznymi rozwiązaniami. Wybrane popielniczki zewnętrzne stojące cechują się modułową budową ułatwiającą czyszczenie i prace konserwacyjne. Z kolei popielnice ścienne są łatwe w montażu, a także odznaczają się dużą pojemnością (od 2 do 3 l). Wyposażono je również w wyjmowaną skrzyneczkę pozwalającą na szybkie opróżnienie zawartości.

Popielniczki zewnętrzne zachwycają stylowym wyglądem. Ciekawie prezentują się modele w jednolitej barwie. Można zdecydować się również na popielniczki zewnętrzne z elementami w kontrastujących ze sobą odcieniach. Do interesujących opcji zaliczają się ponadto popielnice, które wyglądem przypominają papierosa. Wykonano je ze słupka ze stali ocynkowanej ogniowo. Artykuły te pełnią podwójną funkcję – służą jako popielnice, a równocześnie wyznaczają strefy wyłączone z ruchu kołowego, takie jak: alejki, chodniki, ciągi pieszo-rowerowe i piesze.

Wiaty dla palących

Wiatyto doskonałe rozwiązanie wyznaczające strefy dla palących. Montuje się je przy siedzibach biur, przy zakładach produkcyjnych lub budynkach użyteczności publicznej. Na uwagę inwestorów zasługuje przemyślana konstrukcja zapewniająca doskonały przepływ powietrza i chroniąca przed silnymi podmuchami wiatru oraz opadami atmosferycznymi. Do wyboru jest wiata dla palących z prostym lub łukowym sklepieniem. Elementy wykończeniowe modelu klasycznego maluje się na dowolny kolor zgodny z paletą RAL, co umożliwia dopasowanie osłony do kolorystyki sąsiadującego obiektu. Standardowa długość konstrukcji wynosi 2500 mm, ale można zamówić także zadaszenie o wymiarze 5000 mm.

Wiata dla palących to inwestycja na lata

Obiekty wyróżniają się solidną budową i precyzją wykonania. Wiaty dla palących składają się z rurek stalowych lub aluminiowych. Ich stopy przymocowuje się do podłoża przy pomocy systemu zaczepów oraz stalowych śrub. Konstrukcja klasycznej wiaty jest ocynkowana ogniowo, natomiast oszalowania boczne wykonane są ze szkła hartowanego. Ponadto, wiata dla palących posiada poliwęglanowe zadaszenie. Użycie tych materiałów skutecznie zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi, sprawiając, że produkt prezentuje się estetycznie, pomimo długoletniego użytkowania.

Zapraszamy do składania zamówień. Oferujemy zróżnicowany asortyment nadający się do użytku w wielu firmach. W przypadku pytań dotyczących parametrów technicznych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn