Kategorie

Barierki harmonijkowe, zapory nożycowe

Jest 12 produktów.

Barierki harmonijkowe wykorzystuje się m.in. do: wyznaczenia stref w zakładach przemysłowych, wydzielenia terenu budowy, stanowisk pracy, czy miejsc załadunku i rozładunku towarów. Znajdują one również zastosowanie przy organizacji imprez masowych. Oferujemy różnorodne artykuły dostosowane do potrzeb firm z wielu sektorów.

 • %
  281,00 zł

  281,00 zł cena netto 230,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Bariery harmonijkowe biało-czerwone umożliwiają wygrodzenie miejsc, tymczasowych stref. Produkty są łatwe w transporcie oraz użytkowaniu, wykonane zostały ze stali. Całkowita szerokość zapory nożycowej: 3,1 m.

 • %
  370,00 zł

  370,00 zł cena netto 230,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Bariery harmonijkowe żółto-czarne pozwalają w łatwy i szybki sposób wygrodzić m.in. stanowiska pracy, miejsca napraw, rozładunku towarów, zamknięte strefy. Zapory nożycowe po złożeniu zajmują niewielką powierzchnię, są łatwe w transporcie i przenoszeniu. Kolor: żółto-czarny.

 • %
  403,00 zł

  403,00 zł cena netto 299,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Bariera studzienkowa wygradza m.in. włazy kanałowe, to niezbędny element zabezpieczający otwarte studzienki (ochrona powierzchni do 1 m²).

 • %
  299,00 zł

  299,00 zł cena netto 259,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Bariery harmonijkowe żółto-czarne wykonano z PVC. Wyposażone zostały w boczne uchwyty umożliwiające ich łatwe przenoszenie. Barierki wygradzają tymczasowe strefy, zapora rozciąga się do 2,5 m.

 • %
  461,00 zł

  461,00 zł cena netto 409,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Bariery nożycowe wykonane z PVC są lekkie, łatwe w transporcie i składowaniu. Posiadają boczne uchwyty umożliwiające ich przenoszenie. Wygradzają tymczasowe strefy na terenie placów budowy, we wnętrzu hal przemysłowych, skutecznie informują o prowadzeniu robót drogowych.

 • %
  985,00 zł

  985,00 zł cena netto 950,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Bariery nożycowe biało-czerwone rozciągane do 3,1 m wykonane zostały z trwałego, odpornego na trudne warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego. Wygradzają tymczasowe strefy na terenie placów budowy, we wnętrzu hal przemysłowych, skutecznie informują o prowadzeniu robót drogowych.

 • %
  1 050,00 zł

  1 050,00 zł cena netto 950,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Bariery nożycowe żółto-czarne rozciągane do 3,1 m wykonane zostały z trwałego, odpornego na trudne warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego. Wygradzają tymczasowe strefy na terenie placów budowy, we wnętrzu hal przemysłowych, skutecznie informują o prowadzeniu robót drogowych.

 • %
  699,00 zł

  699,00 zł cena netto 550,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Bariery harmonijkowe przenośne ze stopami pozwalają w łatwy i szybki sposób wygrodzić place budowy, miejsca prowadzenia robót drogowych, tymczasowe strefy na terenie hal przemysłowych. W ofercie dostępne są bariery biało-czerwone lub żółto-czarne.

 • %
  830,00 zł

  830,00 zł cena netto 695,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Bariery nożycowe stanowią element stałego zabezpieczenia i wygrodzenia ciągów pieszych, miejsc przeładunku, stref składowania, w granicach których poruszają się wózki widłowe, wózki paletowe oraz inne maszyny i pojazdy mechaniczne. Bariery harmonijkowe mocowane do ściany dostępne są w kolorach: biało-czerwonym i żółto-czarnym.

 • %
  845,00 zł

  845,00 zł cena netto 695,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Bariery harmonijkowe przenośne pozwalają w łatwy i szybki sposób wygrodzić place budowy, miejsca prowadzenia robót drogowych, tymczasowe strefy na terenie hal przemysłowych. Bariery nożycowe wyposażone zostały w kółka oraz szerokie stopy gwarantujące odpowiednią stabilność produktu.

 • %
  1 350,00 zł

  1 350,00 zł cena netto 840,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Bariery harmonijkowe na stałym słupku wygradzają przestrzenie magazynowe, strefy składowania i przeładunku towarów, pełnią funkcję bramek kontroli dostępu wewnątrz obiektów przemysłowych. Bariery harmonijkowe posiadają słupek stalowy montowany bezpośrednio do podłoża oraz przenośny wyposażony w kółka ułatwiające rozkładanie i składanie produktu.

 • %
  1 350,00 zł

  1 350,00 zł cena netto 765,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Bariery przenośne na słupku wyznaczają tymczasowe strefy wewnątrz obiektów przemysłowych. Zapory nożycowe przenośne posiadają słupek Ø60 mm o stabilnej podstawie oraz słupek mobilny wyposażony w kółka.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Zapora nożycowa – solidna i funkcjonalna

Towary dostępne w naszym asortymencie wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami. Są trwałe i sprawdzają się niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Do ich wykonania użyto lakierowanej stali lub materiału PVC. Barierki harmonijkowe są barwione na żółto-czarne lub biało-czerwone barwy. Intensywna kolorystyka jest widoczna z dużej odległości, co ułatwia użytkownikom ruchu jej dostrzeżenie nawet w trudnych warunkach. W zależności od potrzeb zapora nożycowa może pełnić tymczasową rolę lub zostać zamocowana na stałe. Co ważne, zadbaliśmy o odpowiednie wyprofilowanie podstawy, wpływające na stabilność konstrukcji. Barierki zostały także wyposażone w specjalne uchwyty przytwierdzone do pionowej poprzeczki, co ułatwia ich mocowanie do ściany. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas modeli jest certyfikat TÜV. Zapora nożycowa stanowi sposób na odgrodzenie niebezpiecznych obszarów oraz miejsc o ograniczonej dostępności.

Zapora nożycowa – łatwa organizacja przestrzeni

Oferowane rzez nas wyroby odznaczają się stabilnością oraz łatwością przenoszenia, co pozwala na sprawne wytyczenie przestrzeni. W zależności od potrzeb można zdecydować się na bariery nożycowe ze stali lub PVC. Do zalet produktów należy swoboda przechowywania. Kiedy zapora nożycowa nie jest używana, wystarczy ją złożyć. Wówczas jej szerokość zmniejsza się kilkukrotnie i wynosi około 500 mm (wartość ta może się nieznacznie różnić w zależności od danego modelu). To bardzo ułatwia optymalne zagospodarowanie przestrzeni w magazynie.

Barierki harmonijkowe – postaw na praktyczne rozwiązania

Artykuły, które proponujemy, posiadają szereg udogodnień. Zainstalowano w nich kółka umożliwiające sprawną i szybką obsługę – zapora nożycowa rozciąga się na kilka metrów, natomiast po złożeniu zajmuje stosunkowo mało miejsca. Towary charakteryzują się niewielką wagą, dlatego bez problemów można je składować oraz przewozić. Nitowe łączenia sprawiają, że egzemplarze są wytrzymałe. Zainstalowano również blokadę zabezpieczającą produkty podczas transportu. Z kolei barierki harmonijkowe z tworzywa sztucznego posiadają miejsca przeznaczone na wodę lub piasek, co zwiększa ich stateczność i chroni przed zmianą położenia.

Bariery nożycowe – przenośne, składane, idealne do szybkiego wydzielania stref roboczych

Bariery nożycowe są wykonane z trwałych materiałów, dzięki czemu mogą być użytkowane w środowisku o szerokim zakresie temperatur roboczych. Artykuły charakteryzują się również łatwością obsługi, dlatego sprawdzają się w sytuacjach wymagających podjęcia natychmiastowych działań. Niektóre bariery nożycowe wyposażono w praktyczne uchwyty usprawniające ich rozstawienie.

Produkty nadają się do stosowania na różnych typach podłoża. Do doskonałych rozwiązań zalicza się zapora nożycowa wyposażona w szerokie stopy umożliwiające wygrodzenie miejsc o nierównym ukształtowaniu terenu. Z kolei wewnątrz obiektów najlepiej postawić na modele mocowane do ściany i posiadające kółka. Tak skonstruowana zapora nożycowa może być rozciągana na szerokość od kilkudziesięciu cm do przeszło 4 m.

Istnieje również możliwość wyprodukowania barier harmonijkowych w innym rozmiarze, według indywidualnych potrzeb i wytycznych projektowych.

Jeśli chcą Państwo zainwestować w barierki techniczne, zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn