Kategorie

Barierki harmonijkowe, zapory nożycowe

Jest 12 produktów.

Barierki harmonijkowe wykorzystuje się m.in. do: wyznaczenia stref w zakładach przemysłowych, wydzielenia terenu budowy, stanowisk pracy, czy miejsc załadunku i rozładunku towarów. Znajdują one również zastosowanie przy organizacji imprez masowych. Oferujemy różnorodne artykuły dostosowane do potrzeb firm z wielu sektorów.

 • %
  339,00 zł

  Bariery harmonijkowe pozwalają w łatwy i szybki sposób wygrodzić place budowy, miejsca prowadzenia robót drogowych. Zapory nożycowe biało-czerwone po złożeniu zajmują niewielką powierzchnię, są łatwe w transporcie i przenoszeniu.

 • %
  339,00 zł

  Bariery harmonijkowe żółto-czarne pozwalają w łatwy i szybki sposób wygrodzić stanowiska pracy, miejsca napraw, rozładunku towarów, obszary zamknięte wydzielone na terenie zakładów przemysłowych. Zapory nożycowe po złożeniu zajmują niewielką powierzchnię, są łatwe w transporcie i przenoszeniu.

 • %
  339,00 zł

  339,00 zł cena netto 199,00 zł
  Obniżka!

  Bariera studzienkowa wygradza włazy kanałowe, to niezbędny element zabezpieczający otwarte studzienki (ochrona powierzchni do 1 m²).

 • %
  299,00 zł

  Bariery harmonijkowe żółto-czarne wykonano z PVC. Wyposażone zostały w boczne uchwyty umożliwiające ich łatwe przenoszenie. Barierki wygradzają tymczasowe strefy, zapora rozciąga się do 2,5 m.

 • %
  417,00 zł

  Bariery nożycowe wykonane z PVC są lekkie, łatwe w transporcie i składowaniu. Posiadają boczne uchwyty umożliwiające ich przenoszenie. Wygradzają tymczasowe strefy na terenie placów budowy, we wnętrzu hal przemysłowych, skutecznie informują o prowadzeniu robót drogowych.

 • Bariery nożycowe biało-czerwone rozciągane do 3,1 m wykonane zostały z trwałego, odpornego na trudne warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego. Wygradzają tymczasowe strefy na terenie placów budowy, we wnętrzu hal przemysłowych, skutecznie informują o prowadzeniu robót drogowych.

 • Bariery nożycowe żółto-czarne rozciągane do 3,1 m wykonane zostały z trwałego, odpornego na trudne warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego. Wygradzają tymczasowe strefy na terenie placów budowy, we wnętrzu hal przemysłowych, skutecznie informują o prowadzeniu robót drogowych.

 • Bariery harmonijkowe przenośne ze stopami pozwalają w łatwy i szybki sposób wygrodzić place budowy, miejsca prowadzenia robót drogowych, tymczasowe strefy na terenie hal przemysłowych. W ofercie dostępne są bariery biało-czerwone lub żółto-czarne.

 • Bariery nożycowe stanowią element stałego zabezpieczenia i wygrodzenia ciągów pieszych, miejsc przeładunku, stref składowania, w granicach których poruszają się wózki widłowe, wózki paletowe oraz inne maszyny i pojazdy mechaniczne. Bariery harmonijkowe mocowane do ściany dostępne są w kolorach: biało-czerwonym i żółto-czarnym.

 • Bariery harmonijkowe przenośne pozwalają w łatwy i szybki sposób wygrodzić place budowy, miejsca prowadzenia robót drogowych, tymczasowe strefy na terenie hal przemysłowych. Bariery nożycowe wyposażone zostały w kółka oraz szerokie stopy gwarantujące odpowiednią stabilność produktu.

 • Bariery harmonijkowe na stałym słupku wygradzają przestrzenie magazynowe, strefy składowania i przeładunku towarów, pełnią funkcję bramek kontroli dostępu wewnątrz obiektów przemysłowych. Bariery harmonijkowe posiadają słupek stalowy montowany bezpośrednio do podłoża oraz przenośny wyposażony w kółka ułatwiające rozkładanie i składanie produktu.

 • Bariery przenośne na słupku wyznaczają tymczasowe strefy wewnątrz obiektów przemysłowych. Zapory nożycowe przenośne posiadają słupek Ø60 mm o stabilnej podstawie oraz słupek mobilny wyposażony w kółka.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Zapora nożycowa – solidna i funkcjonalna

Towary dostępne w naszym asortymencie wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami. Są trwałe i sprawdzają się niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Do ich wykonania użyto lakierowanej stali lub materiału PVC. Barierki harmonijkowe są barwione na żółto-czarne lub biało-czerwone barwy. Intensywna kolorystyka jest widoczna z dużej odległości, co ułatwia użytkownikom ruchu jej dostrzeżenie nawet w trudnych warunkach. W zależności od potrzeb zapora nożycowa może pełnić tymczasową rolę lub zostać zamocowana na stałe. Co ważne, zadbaliśmy o odpowiednie wyprofilowanie podstawy, wpływające na stabilność konstrukcji. Barierki zostały także wyposażone w specjalne uchwyty przytwierdzone do pionowej poprzeczki, co ułatwia ich mocowanie do ściany. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas modeli jest certyfikat TÜV.

Barierki harmonijkowe – postaw na praktyczne rozwiązania

Artykuły, które proponujemy, posiadają szereg udogodnień. Zainstalowano w nich kółka umożliwiające sprawną i szybką obsługę – zapora nożycowa rozciąga się na kilka metrów, natomiast po złożeniu zajmuje stosunkowo mało miejsca. Towary charakteryzują się niewielką wagą, dlatego bez problemów można je składować oraz przewozić. Nitowe łączenia sprawiają, że egzemplarze są wytrzymałe. Zainstalowano również blokadę zabezpieczającą produkty podczas transportu. Z kolei barierki harmonijkowe z tworzywa sztucznego posiadają miejsca przeznaczone na wodę lub piasek, co zwiększa ich stateczność i chroni przed zmianą położenia.

Jeśli chcą Państwo zainwestować w barierki techniczne, zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn