Kategorie

Pianki AC 

Pracownicy firm produkcyjnych czy magazynów są narażeni na rozmaite niebezpieczeństwa. To właśnie w tych zakładach najczęściej są wykorzystywane pianki AC. Ich podstawowym zadaniem jest stworzenie osłony – zabezpieczenie krawędzi konstrukcji budowlanych, maszyn czy przedmiotów. Ponieważ pianka AC jest dobrze widoczna z dużej odległości, skutecznie ostrzega przed niebezpieczeństwem. Chcesz stworzyć bezpieczne środowisko pracy? Sprawdź nasze pianki AC!

Pianka AC – skuteczne zabezpieczenie krawędzi

Pianki AC mają szerokie zastosowanie – można je wykorzystać choćby do zwiększenia widoczności stopni, zabezpieczenia ostrych elementów maszyn. Jednocześnie pianka AC jest najczęściej wykorzystywana do osłony różnego rodzaju krawędzi przed uszkodzeniami i minimalizowania obrażeń, do których może dojść w razie wypadku. Dzieje się tak ze względu na jej budowę – składa się ona z rdzenia wykonanego z pianki poliuretanowej, folii ochronnej i wytrzymałego kleju.

W zależności od rodzaju zastosowanej folii można wyróżnić:

  • standardowe profile ostrzegawcze – na żółtej folii ochronnej zostały naniesione czerwone lub czarne pasy, dzięki czemu produkt jest dobrze widoczny w oświetleniu (naturalnym i sztucznym),
  • profile fotoluminescencyjne – wyróżniają się one tym, że są widoczne w ciemności (emitują światło w warunkach braku oświetlenia); podobnie jak profile ostrzegawcze są pokryte żółtą folią ochronną z czerwonymi lub czarnymi kontrastowymi pasami, podobnie jak profile ostrzegawcze są pokryte żółtą lub białą folią ochronną.

W naszym sklepie dostępne są różnorodne modele pianki AC. Proponujemy zarówno profile ostrzegawcze, które są powszechnie stosowane w wielu firmach, jak i profile fotoluminescencyjne, które wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie do wypadku może dojść w miejscach słabo oświetlonych.

Wybierz trwałe pianki AC z oferty Dla-Przemyslu.pl

Aby pianka AC spełniała swoje zadanie, musi wykazywać się odpowiednią trwałością. Folia ochronna stosowana do produkcji sprzedawanych przez nas pianek jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Ze względu na porowatą budowę pianka AC stosowana jest we wnętrzu budynków.

Każda pianka AC dostępna w naszej ofercie została zaprojektowana z myślą zarówno o trwałości, jak i praktyczności. Profile ostrzegawcze i profile fotoluminescencyjne są dostępne w różnych kształtach i wymiarach – nasi klienci mogą dobrać produkt do wymiarów elementów, które mają zostać zabezpieczone. Jeżeli poszukujesz solidnych, łatwych w montażu pianek AC, skorzystaj z naszej oferty. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu – chętnie pomożemy w doborze pianek ostrzegających przed niebezpieczeństwem.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn