Kategorie

Słupki odgradzające z łańcuchem 

Jest 29 produktów.

Do wydzielenia stref tymczasowych lub wyznaczenia niebezpiecznych obszarów doskonale sprawdzają się słupki odgradzające z łańcuchem. Oferujemy produkty z biało-czerwonymi lub czarno-żółtymi pasami, które są bardzo dobrze widoczne nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

 • cena netto 45,00 zł
  Więcej

  Słupki wykonane z tworzywa sztucznego o okrągłej podstawie pozwalają w łatwy i szybki sposób wygrodzić tymczasowe strefy wewnątrz obiektów przemysłowych. Produkty sprzedawane są pojedynczo lub w zestawach (2 słupki, 1 łańcuch o dł. 3,0 m).

 • Słupki łańcuchowe SCV 90 cm wykonano z tworzywa sztucznego, posiadają okrągłą podstawę, którą należy uzupełnić wodą lub piaskiem. Biało-czerwone słupki pozwalają w łatwy i szybki sposób wygrodzić tymczasowe strefy.

 • Słupki łańcuchowe SCV 90 cm wykonano z tworzywa sztucznego, posiadają okrągłą podstawę, którą należy uzupełnić wodą lub piaskiem. Żółto-czarne słupki pozwalają w łatwy i szybki sposób wygrodzić tymczasowe strefy.

 • Słupki łańcuchowe SCV 110 cm wykonano z tworzywa sztucznego, posiadają okrągłą podstawę, którą należy uzupełnić wodą lub piaskiem. Biało-czerwone słupki pozwalają w łatwy i szybki sposób wygrodzić tymczasowe strefy.

 • Słupki łańcuchowe SCV 110 cm wykonano z tworzywa sztucznego, posiadają okrągłą podstawę, którą należy uzupełnić wodą lub piaskiem. Żółto-czarne słupki pozwalają w łatwy i szybki sposób wygrodzić tymczasowe strefy.

 • Słupki łańcuchowe SCV 90 cm wykonano z tworzywa sztucznego, posiadają trójkątną, gumowo-betonową podstawę. Biało-czerwone słupki pozwalają w szybki i łatwy sposób wygrodzić tymczasowe strefy.

 • Słupki łańcuchowe SCV 90 cm wykonano z tworzywa sztucznego, posiadają trójkątną, gumowo-betonową podstawę. Żółto-czarne słupki pozwalają w szybki i łatwy sposób wygrodzić tymczasowe strefy.

 • Słupki łańcuchowe SCV 110 cm wykonano z tworzywa sztucznego, posiadają trójkątną, gumowo-betonową podstawę. Biało-czerwone słupki pozwalają w szybki i łatwy sposób wygrodzić tymczasowe strefy.

 • Słupki łańcuchowe SCV 110 cm wykonano z tworzywa sztucznego, posiadają trójkątną, gumowo-betonową podstawę. Żółto-czarne słupki pozwalają w szybki i łatwy sposób wygrodzić tymczasowe strefy.

 • %
  -30% 1 698,00 zł

  -30% 1 698,00 zł cena netto 1 188,60 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Słupki stalowe pozwalają w łatwy i szybki sposób wygrodzić tymczasowe strefy na zewnątrz i wewnątrz obiektów przemysłowych. Całkowita długość łańcuchów łączących słupki wynosi 25 m. Produkty sprzedawane są w zestawach.

 • Słupki wygrodzeniowe SCV 90 cm wykonano z tworzywa sztucznego, posiadają kwadratową, gumową podstawę. Biało-czerwone, przenośne słupki pozwalają w łatwy i szybki sposób wyznaczyć tymczasowe strefy.

 • Słupki wygrodzeniowe SCV 90 cm wykonano z tworzywa sztucznego, posiadają kwadratową, gumową podstawę. Żółto-czarne, przenośne słupki pozwalają w łatwy i szybki sposób wyznaczyć tymczasowe strefy.

 • Słupki wygrodzeniowe SCV 110 cm wykonano z tworzywa sztucznego, posiadają kwadratową, gumową podstawę. Biało-czerwone, przenośne słupki pozwalają w łatwy i szybki sposób wyznaczyć tymczasowe strefy.

 • Słupki wygrodzeniowe SCV 110 cm wykonano z tworzywa sztucznego, posiadają kwadratową, gumową podstawę. Żółto-czarne, przenośne słupki pozwalają w łatwy i szybki sposób wyznaczyć tymczasowe strefy.

 • %
  2 399,00 zł

  2 399,00 zł cena netto 2 309,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  W ofercie dostępne są zestawy składające się z mobilnego wózka, łańcucha z tworzywa sztucznego oraz z 6 lub 8 słupków stalowych (zestaw S lub M). Kolor zestawu: żółto-czarny lub biało-czerwony.

 • %
  45,00 zł

  45,00 zł cena netto 39,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Słupki odgradzające biało-czerwone posiadają kauczukową podstawę, którą wyposażono w poręczny uchwyt. Słupki z łańcuchem sytuowane są na terenie zakładów przemysłowych, parkingów, we wnętrzu obiektów usługowych. Produkty umożliwiają szybkie wygrodzenie tymczasowych stref.

 • %
  45,00 zł

  45,00 zł cena netto 39,00 zł
  Więcej
  Obniżka!

  Słupki odgradzające żółto-czarne posiadają kauczukową podstawę, którą wyposażono w poręczny uchwyt. Słupki z łańcuchem sytuowane są na terenie zakładów przemysłowych, parkingów, we wnętrzu obiektów usługowych. Produkty umożliwiają szybkie wygrodzenie tymczasowych stref.

 • cena netto 32,00 zł
  Więcej

  Słupki wbijane białe umożliwiają wygrodzenie tymczasowych stref. Produkty znajdują zastosowanie na terenie parkingów, placów budowy, na zewnątrz zakładów przemysłowych. Słupki do wbicia stosowane są wraz z łańcuchem z tworzywa sztucznego.

 • cena netto 42,00 zł
  Więcej

  Słupki wbijane wyposażone zostały w pasy czerwonej taśmy odblaskowej. Produkty umożliwiają wygrodzenie tymczasowych stref, znajdują zastosowanie na terenie parkingów, placów budowy, na zewnątrz zakładów przemysłowych.

 • cena netto 35,00 zł
  Więcej

  Słupki z tworzywa sztucznego pozwalają w łatwy i szybki sposób wygrodzić tymczasowe strefy na zewnątrz obiektów przemysłowych, na placu budowy, w granicach parkingów terenowych. Słupki posiadają nasadkę z otworami umożliwiającymi przymocowanie łańcucha.

 • cena netto 3,20 zł
  Więcej

  Łańcuch plastikowy biało-czerwony posiada dwie grubości dwukolorowych ogniw: Ø6 i Ø8 mm. Łańcuch wygrodzeniowy z tworzywa sztucznego sprzedawany jest w opakowaniach, rolkach 25 m lub dostarczany w odcinkach metrowych (dowolna długość nieprzekraczająca 25 m).

 • cena netto 3,20 zł
  Więcej

  Łańcuch plastikowy żółto-czarny posiada dwie grubości dwukolorowych ogniw: Ø6 i Ø8 mm. Łańcuch wygrodzeniowy z tworzywa sztucznego sprzedawany jest w opakowaniach, rolkach 25 m lub dostarczany w odcinkach metrowych (dowolna długość nieprzekraczająca 25 m).

 • cena netto 1,35 zł
  Więcej

  Złączki plastikowe spiralne umożliwiają przymocowanie łańcucha z tworzywa bez nacinania jego ogniw (ułatwiają połączenie dwóch pełnych oczek). Dostępne kolory złączek: czarny, czerwony.

 • cena netto 1,50 zł
  Więcej

  Złączki plastikowe spiralne umożliwiają przymocowanie łańcucha z tworzywa bez nacinania jego ogniw (ułatwiają połączenie dwóch pełnych oczek). Dostępne kolory złączek: czarny, czerwony.

 • cena netto 1,50 zł
  Więcej

  Złączki typu "S" umożliwiają przymocowanie łańcucha z tworzywa sztucznego bez nacinania ogniw. Dostępne kolory złączek: czarny, czerwony.

 • cena netto 113,00 zł
  Więcej

  Do zestawów słupków biało-czerwonych z łańcuchem dołączone zostały tabliczki informacyjne. W ofercie dostępnych jest 10 modeli oznakowań (tablice budowlane). Zestaw: 2 szt. słupków, łańcuch Ø8 mm o dł. 3,0 m, tablica budowlana, obejmy zatrzaskowe.

 • cena netto 113,00 zł
  Więcej

  Do zestawów słupków żółto-czarnych z łańcuchem dołączone zostały tabliczki informacyjne. W ofercie dostępnych jest 10 modeli oznakowań (tablice budowlane). Zestaw: 2 szt. słupków, łańcuch Ø8 mm o dł. 3,0 m, tablica budowlana, obejmy zatrzaskowe.

 • cena netto 25,00 zł
  Więcej

  Ramka A4 mocowana jest do trzonu słupka SCV. Produkty mogą zostać również zawieszone na kapturkach słupków.

 • Tabliczka odblaskowa mocowana jest za pomocą haczyka do łańcucha z tworzywa sztucznego. Produkt ułatwia dostrzeżenie słupków wygrodzeniowych po zmroku lub w trudnych warunkach atmosferycznych.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów

Słupki z łańcuchem – doskonały sposób na szybkie wydzielenie strefy roboczej

Artykuły dostępne w naszym portfolio pozwalają na sprawne wytyczenie obszarów niedostępnych dla osób postronnych. Słupki odgradzające z łańcuchem stosuje się m.in. na placach budowy, w halach wielkopowierzchniowych, na parkingach. Za ich pomocą zabezpiecza się także imprezy masowe.

Nasze produkty są proste w montażu. Posiadają stabilną konstrukcję, a do ich skręcenia nie potrzeba profesjonalnych narzędzi. Można zdecydować się na artykuły ze spodem wykonanym z tworzywa sztucznego lub betonu pokrytego gumową powłoką. Do ciekawych opcji zaliczają się również słupki odgradzające z łańcuchem przystosowane do napełniania piaskiem lub wodą – rozwiązanie to stanowi dodatkową ochronę przed zmianą położenia trzonów.

Słupki odgradzające z łańcuchem – mobilność, łatwość składowania

Do zalet naszych produktów zalicza się mobilność. Słupki z łańcuchem odznaczają się niewielką wagą, ułatwiającą ich przenoszenie oraz układanie. Artykuły posiadają zdejmowane podstawy, co pozwala na optymalizację dostępnej przestrzeni magazynowej. Słupki sprawdzają się w codziennej eksploatacji. Modele z łańcuchem łączy się ze sobą za pomocą nasadki z uchwytem. Można również zaopatrzyć się w specjalne złączki w kształcie litery „S”.

Osobom szukającym kompleksowych rozwiązań do gustu przypadnie zestaw zawierający słupki z łańcuchem. Komplet wzbogacono o wózek transportowy – jego tylna część umożliwia przechowywanie trzonów ze stali, a przednia przeznaczona jest do trzymania łańcuchów wygrodzeniowych. Podstawy umieszcza się natomiast na dolnej półeczce.

Słupki z łańcuchem – czym się kierować przy ich wyborze?

Dobierając produkty, należy zwrócić uwagę na przeznaczenie i materiał wykonania. Do robót w terenie sprawdzają się słupki z łańcuchem, które wyposażono w sztycę do wbijania w grunt. Artykuły nadają się do stosowania na placach budowy. Miejsca te często charakteryzują się nierównomiernym podłożem, co utrudnia rozstawienie produktów ze standardowymi podstawkami.

W przypadku konieczności odgrodzenia terenu po zmierzchu, trzeba zaopatrzyć się w słupki z łańcuchem, posiadające elementy odblaskowe widoczne z dużej odległości. Dodatkowo przepisy nakazują również oznaczenie terenów budowy lub stref niebezpiecznych. W tym celu świetnie sprawdzają się artykuły posiadające tabliczki informacyjne z tworzywa sztucznego, np. z napisem: „Przejścia nie ma”, „Głębokie wykopy”, „Roboty ziemne”.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do składania zamówień.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn