Kategorie

Progi i ograniczniki parkingowe 

W ofercie sklepu znajduje się szeroki wybór progów zwalniających i podrzutowych. Spowalniacze ruchu sprzedawane są w zestawach oraz jako pojedyncze elementy - indywidualne komponowanie modułów pozwala na otrzymanie progu zwalniającego o dowolnej długości.

Progi zwalniające i podrzutowe stanowiące środki uspokojenia ruchu skutecznie ograniczają prędkość pojazdów, zwiększają poziom bezpieczeństwa w granicach osiedli mieszkaniowych, na terenie parkingów lokalizowanych przy centrach usługowych, budynkach użyteczności publicznej, przy siedzibach firm i zakładach przemysłowych.

Progi zwalniające posiadają zróżnicowane długości najazdowe – od 30 do 98 cm. Szerokie progi spowalniają  przejazd samochodów wysokotonażowych. Wysokie progi podrzutowe to gwarancja uspokojenia ruchu w obrębie osiedli mieszkaniowych, w granicach których znajdują się uliczki o niskim natężeniu ruchu i dużym ograniczeniu prędkości.

Progi kablowe znajdują zastosowanie na placu budowy, sytuowane są tymczasowo na obszarze deptaków, rynków miast i innych miejsc publicznych podczas organizowania imprez masowych. Ochraniacze węży strażackich i kabli zabezpieczają przewody, informują pieszych o ich przebiegu.

Separatory parkingowe wydzielają stanowiska postojowe. Ograniczniki  skutecznie informują kierowcę o obrzeżach miejsca parkingowego niwelując prędkość pojazdu. Separatory ruchu rozdzielają ciągi komunikacyjne na terenie hal produkcyjnych i magazynowych. Ograniczniki skrajni stanowią alternatywę dla pasów malowanych na poziomych powierzchniach.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn