Kategorie

Donice nowoczesne 

Jest 26 produktów.

W ostatnich latach coraz więcej firm zwraca uwagę na dbałość o proekologiczny wizerunek, inwestując w zieleń. Dostępne w naszej ofercie nowoczesne donice pozwalają wprowadzić rośliny do wystroju zarówno wnętrz budynków, jak i ich otoczenia. Wykonane z trwałych materiałów, odporne na działanie warunków atmosferycznych i dostępne w wielu rozmiarach – poznaj donice z wyjątkowej kolekcji.

 • cena netto 285,00 zł
  Więcej

  Donice Vesari wyróżniają się geometryczną, nowoczesną formą. Wykonane zostały z polietylenu odpornego na trudne warunki atmosferyczne. Donice wygradzają i zdobią przestrzenie we wnętrzu lokali oraz poza nimi (donice na taras, do ogrodu).

 • cena netto 289,00 zł
  Więcej

  Donica Vaso wyróżnia się oryginalnym, rozszerzanym ku górze kształtem. Donicę wykonano z trwałego polietylenu odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Produkty znajdują zastosowanie we wnętrzu obiektów oraz poza nimi (donice ogrodowe, na taras).

 • cena netto 347,00 zł
  Więcej

  Podświetlana donica Vaso wyróżnia się oryginalnym, rozszerzanym ku górze kształtem. Donicę wykonano z trwałego polietylenu odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Produkty znajdują zastosowanie we wnętrzu obiektów oraz poza nimi (donice ogrodowe, na taras).

 • cena netto 325,00 zł
  Więcej

  Donica Valencia w kształcie klepsydry wykonana została z trwałego tworzywa sztucznego. Donice wyróżniają się nowoczesną, geometryczną formą, zdobią przestrzenie we wnętrzu lokali oraz poza nimi, sytuowane są na tarasach, w ogrodach.

 • cena netto 390,00 zł
  Więcej

  Podświetlana donica Valencia w kształcie klepsydry wykonana została z trwałego tworzywa sztucznego. Donice wyróżniają się nowoczesną, geometryczną formą, zdobią przestrzenie we wnętrzu lokali oraz poza nimi, sytuowane są na tarasach, w ogrodach.

 • cena netto 325,00 zł
  Więcej

  Donica Asti prezentuje oryginalną, geometryczną formę. Wykonana została z trwałego tworzywa sztucznego. Nowoczesne donice zdobią i wygradzają przestrzenie we wnętrzu obiektów oraz poza nimi (donice biurowe, do lokali gastronomicznych, na taras).

 • cena netto 375,00 zł
  Więcej

  Podświetlana donica Asti prezentuje oryginalną, geometryczną formę. Wykonana została z trwałego tworzywa sztucznego. Nowoczesne donice zdobią i wygradzają przestrzenie we wnętrzu obiektów oraz poza nimi (donice biurowe, do lokali gastronomicznych, na taras).

 • cena netto 315,00 zł
  Więcej

  Donice Tower pot wykonano z trwałego polietylenu, wyróżniają się nowoczesną formą. Donice zdobią i wydzielają przestrzenie w lokalach usługowych, budynkach biurowych, sytuowane są również na zewnątrz (w ogrodach, na balkonach, tarasach).

 • cena netto 367,00 zł
  Więcej

  Donice Tower pot Light wykonano z trwałego polietylenu, wyróżniają się nowoczesną formą. Produkty zdobią i wydzielają przestrzenie w obiektach usługowych, sytuowane są na tarasach, balkonach. Donice Light posiadają podświetlenie.

 • cena netto 342,00 zł
  Więcej

  Donice Slim line S wykonano z trwałego polietylenu, wyróżnia je prosta, nowoczesna forma. Donice znajdują zastosowanie w budynkach biurowych, lokalach usługowych, sytuowane są we wnętrzu oraz na zewnątrz obiektów (donice na taras, donice ogrodowe). Wysokość modelu S: 70 cm.

 • cena netto 407,00 zł
  Więcej

  Donice Slim line S Light wykonano z trwałego polietylenu, wyróżnia je prosta, nowoczesna forma. Donice znajdują zastosowanie w budynkach biurowych, lokalach usługowych, sytuowane są we wnętrzu oraz na zewnątrz obiektów (podświetlane donice na taras, donice ogrodowe). Wysokość modelu S: 70 cm.

 • cena netto 325,00 zł
  Więcej

  Donice Alma wyróżniają się geometryczną, nowoczesną formą. Wykonane zostały z polietylenu odpornego na trudne warunki atmosferyczne. Donice zdobią przestrzenie we wnętrzu lokali oraz poza nimi (donice na taras, do ogrodu).

 • cena netto 380,00 zł
  Więcej

  Świecące donice Alma wyróżniają się geometryczną, nowoczesną formą. Wykonane zostały z polietylenu odpornego na trudne warunki atmosferyczne. Donice zdobią przestrzenie we wnętrzu lokali oraz poza nimi (donice na taras, do ogrodu).

 • cena netto 330,00 zł
  Więcej

  Donice Volcano wyróżniają się geometryczną, nowoczesną formą. Wykonane zostały z polietylenu odpornego na trudne warunki atmosferyczne. Donice wygradzają i zdobią przestrzenie we wnętrzu lokali oraz poza nimi (donice na taras, do ogrodu).

 • cena netto 390,00 zł
  Więcej

  Donice Volcano Light wyróżniają się nietypową, geometryczną formą, posiadają podświetlenie. Wykonane zostały z polietylenu odpornego na trudne warunki atmosferyczne. Donice wygradzają i zdobią przestrzenie we wnętrzu lokali oraz poza nimi (donice na taras, do ogrodu).

 • cena netto 335,00 zł
  Więcej

  Donica Vendetta wyróżnia się nowoczesnym, rozszerzanym ku górze kształtem. Wykonana została z polietylenu odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Donica zdobi przestrzenie we wnętrzu obiektów oraz poza nimi (donica do ogrodu, na taras).

 • cena netto 317,00 zł
  Więcej

  Donica Pixel pot to nowoczesna, kubiczna forma. Sześcienne donice wykonano z polietylenu odpornego na trudne warunki atmosferyczne. Produkty zdobią przestrzenie we wnętrzu lokali, sytuowane są również w ogrodach, na tarasach, balkonach.

 • cena netto 379,00 zł
  Więcej

  Podświetlana donica Pixel pot to nowoczesna, kubiczna forma. Sześcienne donice wykonano z polietylenu odpornego na trudne warunki atmosferyczne. Produkty zdobią przestrzenie we wnętrzu lokali, sytuowane są również w ogrodach, na tarasach, balkonach.

 • cena netto 635,00 zł
  Więcej

  Donice Slim line M wykonano z trwałego polietylenu, wyróżnia je prosta, nowoczesna forma. Donice znajdują zastosowanie w budynkach biurowych, lokalach usługowych, sytuowane są we wnętrzu oraz na zewnątrz obiektów (donice na taras, donice ogrodowe). Wysokość modelu M: 110 cm.

 • cena netto 650,00 zł
  Więcej

  Donice Slim line M Light wykonano z trwałego polietylenu, wyróżnia je prosta, nowoczesna forma. Donice znajdują zastosowanie w budynkach biurowych, lokalach usługowych, sytuowane są we wnętrzu oraz na zewnątrz obiektów (podświetlane donice na taras, donice ogrodowe). Wysokość modelu M: 110 cm.

 • cena netto 725,00 zł
  Więcej

  Donice Longerino wykonano z trwałego polietylenu, wyróżniają się nowoczesną formą. Donice zdobią i wydzielają przestrzenie w lokalach usługowych, budynkach biurowych, sytuowane są również na zewnątrz (w ogrodach, na balkonach, tarasach).

 • cena netto 732,00 zł
  Więcej

  Donice Longerino Light wykonano z trwałego polietylenu, wyróżniają się nowoczesną formą. Produkty zdobią i wydzielają przestrzenie w obiektach usługowych, sytuowane są na tarasach, balkonach. Donice Light posiadają podświetlenie.

 • cena netto 312,00 zł
  Więcej

  Kostka Kubik square stanowi uzupełnienie oferty donic Pixel pot. Sześcienna kostka wyróżnia się nowoczesną, kubiczną formą, wykonana została z polietylenu. Produkty zdobią przestrzenie we wnętrzu lokali, sytuowane są również na tarasach, balkonach, w ogrodach.

 • cena netto 355,00 zł
  Więcej

  Podświetlana kostka Kubik square stanowi uzupełnienie oferty donic Pixel pot. Sześcienna kostka wyróżnia się nowoczesną, kubiczną formą, wykonana została z polietylenu. Produkty zdobią przestrzenie we wnętrzu lokali, sytuowane są również na tarasach, balkonach, w ogrodach.

 • cena netto 285,00 zł
  Więcej

  Świecąca dekoracja pełni funkcję lampki, ozdobna choinka została wyposażona w oświetlenie LED. Dostępne modele: S, M oraz L. Kolorystyka: podświetlany biały, pomarańczowy i czerwony.

 • cena netto 277,00 zł
  Więcej

  Świecąca dekoracja pełni funkcję lampki, ozdobna gwiazda została wyposażona w oświetlenie LED. Dostępny model: S (wys. 50 x szer. 50 cm). Kolorystyka: podświetlany biały, pomarańczowy i czerwony.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Nowoczesne donice odporne na warunki atmosferyczne

Przygotowując kompozycje kwiatowe, które znajdą się na zewnątrz budynku, należy uwzględnić zmienne warunki pogodowe. Jednak nie tylko rośliny muszą dobrze znosić mróz, śnieg, deszcz czy promieniowanie UV – mieszcząca je donica powinna być wykonana z trwałych materiałów. Proponujemy donice nowoczesne, do których produkcji wykorzystano tworzywo sztuczne (polietylen) – to materiał odporny na szerokie spektrum czynników (m.in. znosi temperatury w zakresie od -30 do +60 st. C). Jednocześnie każda donica z naszej kolekcji może znaleźć swoje miejsce również wewnątrz budynku.

Nowoczesna donica wyprodukowana z trwałych materiałów sprawdzi się jako:

 • dekoracja – rośliny w donicach wzbogacą wystrój pomieszczeń, do których mają dostęp klienci, np. recepcji, korytarza czy poczekalni,
 • parawan – wykorzystując nowoczesne donice, w biurze open space można wydzielić różne strefy, w restauracji z kolei oddzielić stoliki, zapewniając tym samym gościom prywatność,
 • element wystroju pokoju do wypoczynku – wiadomo, że rośliny korzystnie wpływają na samopoczucie oraz oczyszczają powietrze z toksyn.

Wysokiej jakości donice nowoczesne z oferty Dla-Przemyslu.pl

Donice nowoczesne wyróżniają się geometrycznymi kształtami – proponujemy donice w formie cylindra, kuli czy sześcianu, pasujące do nowocześnie urządzonych wnętrz. Ponieważ oferowane przez nas donice są dostępne w wielu kolorach, to możliwe jest dobranie ich odcienia do kolorystyki przeważającej w pomieszczeniu. Jednocześnie produkty te zostały zaprojektowane z myślą o praktyczności – możliwe jest wykonanie systemu odprowadzania wody.

Każda donica dostępna w naszym sklepie może zostać wykorzystana zarówno do uprawy roślin żywych, jak i prezentowania kompozycji z roślin sztucznych. Jeżeli chcesz ożywić firmowe wnętrza, wprowadzając do nich zieleń, zapoznaj się z naszymi propozycjami – wybierz trwałe, estetyczne i nowoczesne donice, które zostały zaprojektowane oraz wykonane tak, aby służyć niezawodnie przez lata.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn