Kategorie

Znaki drogowe 

Z uwagi na rolę, jaką pełnią znaki drogowe, muszą być one czytelne, widoczne w każdą pogodę i niepodatne na warunki atmosferyczne. Każdy znak drogowy oferowany w naszym sklepie został wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Oferujemy znaki drogowe wykonane z ocynkowanej blachy, która jest trwała i odporna m.in. na promieniowanie UV. Poznaj nasze propozycje.

Znaki drogowe – ostrzegawcze, nakazu i zakazu

Dostępne w naszej ofercie oznakowanie pogrupowaliśmy, biorąc pod uwagę rodzaj komunikatu – proponujemy znaki ostrzegawcze, znaki zakazu i znaki nakazu. Zostały one wyprodukowane z myślą o długim okresie żywotności – do ich produkcji wykorzystano najwyższej jakości materiały.

Sprzedawane przez nas znaki drogowe:

  • zostały wykonane z wytrzymałych materiałów (ocynkowanej blachy) – dzięki temu znaki drogowe mają dobre parametry wytrzymałościowe i jednocześnie są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV,
  • zapewniają bezpieczeństwo – każdy znak drogowy w naszej ofercie proponujemy w dwóch wariantach folii odblaskowej (I generacji i II generacji), dzięki czemu są one dobrze czytelne zarówno w dzień, jak i w nocy,
  • wyróżniają się trwałością – dzięki zastosowanym na etapie produkcji rozwiązaniom, oferowane przez nas znaki drogowe nie blakną z czasem, co wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

Wykorzystanie ocynkowanej blachy oraz usztywnień sprawia, że każdy znak drogowy jest odporny na odkształcenia – nie ma obawy, że np. silny wiatr doprowadzi do uszkodzenia oznakowania. Sprzedawane przez nas znaki drogowe mogą być stosowane we wszystkich strefach wiatrowych i śniegowych.

Wysokiej jakości znaki drogowe w ofercie Dla-Przemyslu.pl

Proponujemy znaki drogowe o zróżnicowanej wielkości, które – zgodnie z przepisami – mogą zostać umieszczone przy drogach różnego typu (gminnych, wojewódzkich, ekspresowych), a także w strefach ruchu. W naszym sklepie zwracamy uwagę nie tylko na funkcjonalność produktów, ale również ich estetykę i bezpieczeństwo. Każdy znak drogowy z naszej oferty został wygięty w taki sposób, aby wyeliminować ostre krawędzie. W rezultacie zminimalizowane zostało ryzyko skaleczenia się przez pracowników odpowiedzialnych za montaż.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą znaków drogowych i złożenia zamówienia.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn