Kategorie

Odbojnice przemysłowe

Odbojnice przemysłowe znajdują zastosowanie w wielu branżach. Do ich głównych zadań należy zabezpieczenie elementów infrastruktury wewnętrznej i zewnętrznej przed zniszczeniami mechanicznymi. W naszym asortymencie udostępniamy standardowe i często wybierane artykuły specjalistyczne, jednak na życzenie Klientów podejmujemy się także realizacji indywidualnych projektów. Posiadamy własne zaplecze techniczne, co pozwala nam na przygotowanie egzemplarzy o nietypowych wymiarach.

Dbamy o przestrzeganie wysokich standardów procesu produkcyjnego. Materiały, które przygotowujemy, są na bieżąco sprawdzane. Ogromną uwagę zwracamy na kolorystykę. Odbojnice przemysłowe cechują się żółtą barwą zgodną ze wzornikiem RAL. Posiadają lakierowaną proszkowo powierzchnię, co wpływa na ich odporność oraz estetykę. Do dodatkowych atutów zalicza się ponadto gładka i błyszcząca struktura.

Trzeba także podkreślić, że wyroby malowane „na sucho” zachowują żywe odcienie i nie blakną. Metoda proszkowa charakteryzuje się również bezpieczeństwem – w trakcie opracowywania elementów nie używa się rozpuszczalników, co ma szczególne znaczenie, jeśli chodzi o ochronę środowiska naturalnego. Aby uzyskać wyjątkowy efekt, należy dokładnie wyczyścić poszczególne części w celu wyeliminowania pozostałości smarów lub innych zabrudzeń. Żeby odbojnice magazynowe były zgodne z przepisami BHP, pokrywa się je czarną lub czerwoną folią odblaskową. Jest ona przystosowana do warunków panujących w zakładach produkcyjnych – nie niszczy się pod wpływem czynników atmosferycznych, olejów lub smarów.

Odbojnice magazynowe – niezawodność i wszechstronność zastosowań

Zarządzanie halą wymaga zastosowania odpowiednich zabezpieczeń. Do jednych z nich należą odbojnice magazynowe. Wykorzystywane są przede wszystkim do zabezpieczania konstrukcji hal, obiektów. Odbojnice stanowią m.in. osłonę bram oraz linii technologicznych. Do ich zadań zalicza się też usprawnienie ciągów komunikacyjnych. Rozmiary i materiał wykonania warto dostosować do specyfiki branży. W naszym asortymencie oferujemy odbojnice przemysłowe o różnorodnych średnicach. Jako producent dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby charakteryzowały się wytrzymałością i niezawodnością. Stąd też stosujemy wysokogatunkowe stopy metali, a artykuły z tworzywa sztucznego wyposażyliśmy dodatkowo w stalowy rdzeń wpływający na trwałość komponentów.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. odbojniki magazynowe słupowe, proste, narożne, paletowe, kątowe, wózkowe. Posiadamy również barierki techniczne i osłony na ściany z wewnętrznymi komorami powietrznymi. Dużym uznaniem cieszą się ponadto przenośne pachołki i ekrany. Do ich zalet należy mobilność – elementy mogą być użytkowane podczas robót wykonywanych poza głównym zakładem pracy.

Warto nadmienić, że odbojniki magazynowe, które posiadamy w sklepie internetowym, są zgodne z dyrektywą unijną CE 92/58. Dzięki temu nadają się zarówno do montażu wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Potwierdzeniem ich jakości jest również uzyskanie niezbędnych certyfikatów, np. TÜV (DIN EN 11512 i FEM 10.2.02). Co więcej, udzielamy gwarancji na wszystkie oferowane odbojnice przemysłowe.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn