Kategorie

Realizacje

W Galerii Wnętrz Domar zamontowano wyprodukowane przez nas stalowe, wiszące odboje. W budynku parkingu pojawiły się również ograniczniki parkingowe, osłony narożnika, elastyczne słupki FLEXI oraz ograniczniki skrajni.
Czytaj dalej

Ocynkowane blokady parkingowe zamykane na klucz górny od niedawna zabezpieczają miejsca postojowe znajdujące się przy Dolnośląskim Centrum Filmowym (DCF).
Czytaj dalej

Nasze słupki elastyczne oraz wygrodzenia łańcuchowe zabezpieczają strefy m.in. przed Stadionem Olimpijskim we Wrocławiu. Mobilne słupki biało-czerwone ustawione zostały w ciągu przy parkingu i wejściach na stadion. Słupki elastyczne umiejscowiono w granicach drogi pożarowej.
Czytaj dalej

Lokalizacja: Renoma, Pasaż Grunwaldzki. Nasze produkty (elementy zabezpieczenia ruchu drogowego) znajdują się m.in. na terenie parkingów znanych wrocławskich galerii handlowych. Na zdjęciach zaprezentowano stabilne, dociążone pachołki drogowe oraz próg zwalniający.
Czytaj dalej

Zapraszamy do wrocławskiego Centrum nauki i wiedzy o wodzie - Hydropolis. Przed strefą wejściową do muzeum zamontowane zostały słupki miejskie dekoracyjne naszej produkcji :)
Czytaj dalej

Jesteśmy dumni z owocnej współpracy z wrocławskim Portem Lotniczym. Przyczyniliśmy się m.in. do poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych w strefie wejściowej.
Czytaj dalej

Dostawa i montaż blokad parkingowych: oznakowanie miejsc postojowych na terenie parkingu osiedla SUN HOUSE, w granicach strefy wjazdowej wrocławskiego portu lotniczego.
Czytaj dalej

Dla naszych klientów dokonujemy rzeczy niemożliwych! W 10 dni udało nam się wyprodukować i zamontować odbojnice stalowe i bariery techniczne wzmocnione przed korozja dodatkową warstwą cynku!
Czytaj dalej

Ponad 50 odbojnic stalowych i energochłonnych z tworzywa sztucznego dostarczyliśmy i zamontowaliśmy w hali producenta automatyki przemysłowej w Nowym Tomyślu.
Czytaj dalej

Przedstawiamy Wam nasze ostatnie realizacje: produkcja, montaż odbojnic przemysłowych w zakładzie producenta gotowych dań mrożonych oraz producenta złączek elektrotechnicznych.
Czytaj dalej
Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn