Kategorie

Bramki uchylne 

Jest 12 produktów.

Bramki uchylne to najprostsze, ale jednocześnie najskuteczniejsze rozwiązanie w miejscach, w których konieczna jest kontrola przepływu ruchu. W naszym sklepie dostępne są różne rodzaje bramek, które możesz wykorzystać na wiele sposobów. Sprawdź ofertę lub skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz pomocy w znalezieniu rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb.

 • cena netto 850,00 zł
  Więcej

  Bramki uchylne montowane do ściany. W zestawie znajduje się również ogranicznik wykonany z kątownika (dołączany do barier otwieranych w jednym kierunku). Dostępne modele: bramka uchylna jednostronna prawa, lewa oraz dwustronna wahadłowa.

 • cena netto 1 139,00 zł
  Więcej

  Bramki uchylne umieszczone zostały na stalowym słupku. W zestawie znajduje się również ogranicznik wykonany z kątownika (dołączany do barier otwieranych w jednym kierunku). Dostępne modele: bramka uchylna jednostronna prawa, lewa oraz dwustronna wahadłowa.

 • cena netto 1 550,00 zł
  Więcej

  Bramki uchylne wyposażone zostały w dodatkowy słupek. W zestawie znajduje się również ogranicznik wykonany z kątownika (dołączany do barier otwieranych w jednym kierunku). Dostępne modele: bramka uchylna jednostronna prawa, lewa oraz dwustronna wahadłowa.

 • cena netto 955,00 zł
  Więcej

  Bramki przykasowe rozsuwane kontrolują ruch w obrębie boksów kasowych. Produkty wyróżniają się estetyką wykonania, powierzchnię stalowych elementów pokryto warstwą niklowo-chromowaną. Bramki wyposażone zostały w rozsuwane skrzydło, szerokość: od 560 do 1050 mm.

 • cena netto 1 389,00 zł
  Więcej

  Bramki przykasowe kontrolują ruch w obrębie boksów kasowych. Produkty wyróżniają się estetyką wykonania, powierzchnię stalowych elementów pokryto warstwą niklowo-chromowaną. Otwieranie wahadłowe, blokada umożliwia wyznaczenie jednego kierunku poruszania się bramki.

 • cena netto 1 415,00 zł
  Więcej

  Bramki przykasowe na słupku kontrolują ruch w obrębie boksów kasowych. Produkty wyróżniają się estetyką wykonania, powierzchnię stalowych elementów pokryto warstwą niklowo-chromowaną. Otwieranie wahadłowe, blokada umożliwia wyznaczenie jednego kierunku poruszania się bramki.

 • cena netto 1 415,00 zł
  Więcej

  Bramki samopowrotne na słupku kontrolują ruch w obrębie stref wejściowych, boksów kasowych. Produkty wyróżniają się estetyką wykonania, powierzchnię stalowych elementów pokryto warstwą niklowo-chromowaną (efekt połysku). Otwieranie jednokierunkowe.

 • cena netto 1 415,00 zł
  Więcej

  Bramki samopowrotne na słupku kontrolują ruch w obrębie stref wejściowych, boksów kasowych. Produkty wyróżniają się estetyką wykonania, powierzchnię stalowych elementów pokryto warstwą niklowo-chromowaną (efekt połysku). Otwieranie jednokierunkowe.

 • cena netto 1,50 zł
  Więcej

  Kotwy mechaniczne wykorzystywane są jako elementy montażowe umożliwiające trwałe przytwierdzenie do podłoża m.in. odbojnic stalowych, blokad parkingowych.

 • cena netto 3,65 zł
  Więcej

  Kotwy wkręcane M10 umożliwiają szybkie przytwierdzenie elementów do podłoża wykonanego z betonu. Wkręty wykorzystywane są m.in. podczas montażu odbojnic stalowych. Średnica: ø12,5 mm, długości: 85, 100, 120 mm.

 • cena netto 6,00 zł
  Więcej

  Kotwy wkręcane M12 umożliwiają szybkie przytwierdzenie elementów do podłoża wykonanego z betonu. Wkręty wykorzystywane są m.in. podczas montażu odbojnic stalowych. Średnica: ø14,9 mm, długości: 75, 100, 130 mm.

 • cena netto 55,00 zł
  Więcej

  Kotwy chemiczne umożliwiają trwałe przytwierdzenie elementów do podłoża, ścian wykonanych z betonu lub z cegły. Produkty wykorzystywane są m.in. podczas montażu odbojnic stalowych.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Bramki uchylne wejściowe, przykasowe – różne modele

Bramka uchylna to nieodłączny element miejsc, w których przebywa jednocześnie duża liczba osób i konieczna jest kontrola ruchu lub występuje potrzeba kierowania nim. Bramki są aktualnie wykorzystywane nie tylko w zakładach pracy, sklepach, galeriach handlowych czy obiektach usługowych, ale także w przestrzeni miejskiej, urzędach i innych miejscach użyteczności publicznej.

W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju bramki, tak aby każdy Klient znalazł asortyment, który spełni jego potrzeby i oczekiwania. Proponujemy bramki uchylne, przykasowe, wejściowe, prawe, lewe, montowane do ściany lub na słupku, otwierane w jedną lub dwie strony. Oprócz standardowych wymiarów oferujemy także możliwość wyprodukowania barier w dowolnym rozmiarze na specjalne zamówienie.

Wybierz bramkę uchylną w Dla-Przemyslu.pl

Wszystkie bramki uchylne dostępne w naszym sklepie zostały wyprodukowane ze sprawdzonych materiałów , dzięki czemu będą służyć niezawodną pracą. Bramki są solidne, wytrzymałe, wykazują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, działanie niekorzystnych warunków i zużycie. Ponadto ich montaż jest bardzo prosty i szybki. Nie wiesz, jaka bramka uchylna będzie odpowiednia dla Twojej firmy? Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów i służymy fachowym doradztwem.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn