Kategorie

Bramki uchylne 

Jest 15 produktów.

Bramki uchylne stanowią skuteczne rozwiązanie pozwalające usprawnić oraz kontrolować płynność przemieszczania się w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • cena netto 690,00 zł
  Więcej

  Bramki uchylne montowane do ściany. W zestawie znajduje się również ogranicznik wykonany z kątownika (dołączany do barier otwieranych w jednym kierunku). Dostępne modele: bramka uchylna jednostronna prawa, lewa oraz dwustronna wahadłowa. Średnica ramion: Ø26,9 mm.

 • cena netto 919,00 zł
  Więcej

  Bramki uchylne umieszczone zostały na stalowym słupku. W zestawie znajduje się również ogranicznik wykonany z kątownika (dołączany do barier otwieranych w jednym kierunku). Dostępne modele: bramka uchylna jednostronna prawa, lewa oraz dwustronna wahadłowa. Średnica ramion: Ø26,9 mm.

 • cena netto 1 250,00 zł
  Więcej

  Bramki uchylne wyposażone zostały w dodatkowy słupek. W zestawie znajduje się również ogranicznik wykonany z kątownika (dołączany do barier otwieranych w jednym kierunku). Dostępne modele: bramka uchylna jednostronna prawa, lewa oraz dwustronna wahadłowa. Średnica ramion: Ø26,9 mm.

 • cena netto 850,00 zł
  Więcej

  Bramki uchylne montowane do ściany. W zestawie znajduje się również ogranicznik wykonany z kątownika (dołączany do barier otwieranych w jednym kierunku). Dostępne modele: bramka uchylna jednostronna prawa, lewa oraz dwustronna wahadłowa. Średnica ramion: Ø42,4 mm.

 • cena netto 1 139,00 zł
  Więcej

  Bramki uchylne umieszczone zostały na stalowym słupku. W zestawie znajduje się również ogranicznik wykonany z kątownika (dołączany do barier otwieranych w jednym kierunku). Dostępne modele: bramka uchylna jednostronna prawa, lewa oraz dwustronna wahadłowa. Średnica ramion: Ø42,4 mm.

 • cena netto 1 550,00 zł
  Więcej

  Bramki uchylne wyposażone zostały w dodatkowy słupek. W zestawie znajduje się również ogranicznik wykonany z kątownika (dołączany do barier otwieranych w jednym kierunku). Dostępne modele: bramka uchylna jednostronna prawa, lewa oraz dwustronna wahadłowa. Średnica ramion: Ø42,4 mm.

 • cena netto 955,00 zł
  Więcej

  Bramki przykasowe rozsuwane kontrolują ruch w obrębie boksów kasowych. Produkty wyróżniają się estetyką wykonania, powierzchnię stalowych elementów pokryto warstwą niklowo-chromowaną. Bramki wyposażone zostały w rozsuwane skrzydło, szerokość: od 560 do 1050 mm.

 • cena netto 1 389,00 zł
  Więcej

  Bramki przykasowe kontrolują ruch w obrębie boksów kasowych. Produkty wyróżniają się estetyką wykonania, powierzchnię stalowych elementów pokryto warstwą niklowo-chromowaną. Otwieranie wahadłowe, blokada umożliwia wyznaczenie jednego kierunku poruszania się bramki.

 • cena netto 1 415,00 zł
  Więcej

  Bramki przykasowe na słupku kontrolują ruch w obrębie boksów kasowych. Produkty wyróżniają się estetyką wykonania, powierzchnię stalowych elementów pokryto warstwą niklowo-chromowaną. Otwieranie wahadłowe, blokada umożliwia wyznaczenie jednego kierunku poruszania się bramki.

 • cena netto 1 415,00 zł
  Więcej

  Bramki samopowrotne na słupku kontrolują ruch w obrębie stref wejściowych, boksów kasowych. Produkty wyróżniają się estetyką wykonania, powierzchnię stalowych elementów pokryto warstwą niklowo-chromowaną (efekt połysku). Otwieranie jednokierunkowe.

 • cena netto 1 415,00 zł
  Więcej

  Bramki samopowrotne na słupku kontrolują ruch w obrębie stref wejściowych, boksów kasowych. Produkty wyróżniają się estetyką wykonania, powierzchnię stalowych elementów pokryto warstwą niklowo-chromowaną (efekt połysku). Otwieranie jednokierunkowe.

 • cena netto 1,50 zł
  Więcej

  Kotwy mechaniczne wykorzystywane są jako elementy montażowe umożliwiające trwałe przytwierdzenie do podłoża m.in. odbojnic stalowych, blokad parkingowych.

 • cena netto 3,65 zł
  Więcej

  Kotwy wkręcane M10 umożliwiają szybkie przytwierdzenie elementów do podłoża wykonanego z betonu. Wkręty wykorzystywane są m.in. podczas montażu odbojnic stalowych. Średnica: ø12,5 mm, długości: 85, 100, 120 mm.

 • cena netto 6,00 zł
  Więcej

  Kotwy wkręcane M12 umożliwiają szybkie przytwierdzenie elementów do podłoża wykonanego z betonu. Wkręty wykorzystywane są m.in. podczas montażu odbojnic stalowych. Średnica: ø14,9 mm, długości: 75, 100, 130 mm.

 • cena netto 65,00 zł
  Więcej

  Kotwy chemiczne umożliwiają trwałe przytwierdzenie elementów do podłoża, ścian wykonanych z betonu lub z cegły. Produkty wykorzystywane są m.in. podczas montażu odbojnic stalowych.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Bramki uchylne – skuteczna kontrola przepływu ruchu

Bramki uchylne są niezastąpione w miejscach, w których w jednym czasie przebywa duża liczba osób lub występuje konieczność kontroli ruchu. Produkty znajdują zastosowanie w obiektach takich jak zakłady pracy, sklepy, galerie handlowe, obiekty usługowe, urzędy czy inne budynki użyteczności publicznej.

Bramki uchylne dostępne w naszej ofercie mogą zostać przymocowane na kilka sposobów. Bramki występują w wariancie lewym, prawym oraz wahadłowym. Modele lewy i prawy umożliwiają przemieszczanie się tylko w jednym kierunku, modele wahadłowe – w obu kierunkach. Produkty przytwierdza się do ściany lub do posadzki. Bramki występują również w wariancie z dodatkowym słupkiem. Zapory są wykonane z wytrzymałej stali, a ich powierzchnię pomalowano na kolor żółty.

W naszej ofercie znajdują się także bramki przykasowe wejściowe oraz blokujące możliwość ruchu w danym kierunku. Bramki są wyposażone w widoczne oznaczenie jasno wskazujące na możliwość lub brak możliwości ruchu w wyznaczonym ciągu komunikacyjnym. Produkty stanowią niezbędne wyposażenie obiektów handlowych i pozwalają kontrolować ruch w strefach wyjściowych oraz w obrębie boksów kasowych. Bramki uchylne przykasowe występują w kilku wariantach i mogą być mocowane zarówno do ściany, jak i podłoża. Stalowe elementy zostały pokryte warstwą niklowo-chromowaną dającą efekt połysku.

Wysokiej jakości bramki uchylne w ofercie Dla-Przemyslu.pl!

Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań dla obiektów przemysłowych. Wszystkie bramki uchylne dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z wytrzymałych materiałów o podwyższonej odporności na zużycie oraz uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy także możliwość wyprodukowania bramek w dowolnym rozmiarze, kolorze. W naszym asortymencie znajdują się również inne rodzaje wygrodzeń takie jak bariery techniczne oraz bariery nożycowe.

Szukasz trwałych bramek uchylnych? Potrzebujesz produktu w niestandardowym rozmiarze? Sprawdź artykuły dostępne w naszej ofercie. Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy wątpliwości i pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania!

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn