Kategorie

Profile elastyczne 

W naszym sklepie oferujemy profile elastyczne o szerokim zastosowaniu. Produkty sprawdzają się m.in. w magazynach, halach produkcyjnych, na terenie parkingów. Do ich wykonania zastosowane zostały wytrzymałe komponenty. Profile składają się z trzech warstw – akrylowego kleju, rdzenia z pianki poliuretanowej, folii ochronnej. Zachowują swoje właściwości w temperaturach od -40 st. C do +100 st. C, charakteryzują się także klasą palności B2 (zgodnie z DIN 4102).

Profile elastyczne posiadają liczne zalety:

  • wyróżnia się łatwością w montażu,

  • modele mocuje się na docisk lub przykleja,

  • nie ma potrzeby stosowania specjalistycznych narzędzi.

Do zalet rozwiązania zalicza się również zgodność z przepisami BHP oraz unijną dyrektywą CE 92/58. Na podkreślenie zasługuje fakt, że wyroby nie zawierają szkodliwych i rakotwórczych substancji WWA (wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych).

Profile elastyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb

W naszym asortymencie znajdują się elastyczne profile ochronne do wykorzystania w firmach o zróżnicowanym profilu działalności. Do wyboru są modele o długości od 1 do 5 m w kolorze żółto-czarnym. Ma to na celu zwrócenie uwagi użytkowników na zachowanie szczególnej ostrożności. W przestrzeniach wymagających dodatkowych zabezpieczeń doskonałą opcję stanowi wzmocniony profil elastyczny. Stosuje się go m.in. do ochrony linii technologicznych. W naszej ofercie posiadamy towary o wielu przekrojach, co pozwala na osłonę wszelkich powierzchni.

Profile elastyczne stanowią bardzo ważny element wyposażenia zakładów. Minimalizują ryzyko uszkodzeń, generując ogromne oszczędności związane z remontem wnętrza lub naprawą maszyn. Ponadto elastyczne profile ochronne odznaczają się powłoką odporną na ścieranie, wilgoć, działanie promieni UV, a dzięki wysokiej elastyczności znakomicie absorbują uderzenia. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą artykułów w naszym sklepie internetowym.

profile elastyczne, profile ochronne, pianki ochronne
profile elastyczne, profile ochronne, pianki ochronne

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn