Kategorie

Wysyłka

Koszty wysyłki i sposób dostawy

Koszty wysyłki określone zostaną w trakcie składania zamówienia. Cena uwarunkowana jest od wagi i gabarytów produktów oraz wybranej formy płatności. Współpracujemy z firmami spedycyjnymi, które doręczają przesyłki na terenie całej Polski oraz Europy. Koszty przesyłek zagranicznych ustalane są indywidualnie.

Czas dostawy przesyłki

Czas realizacji przesyłki zależny jest od dostępności produktu. Towar znajdujący się w magazynie w Polsce dostarczony zostanie przez firmę spedycyjną do Klienta w przeciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku konieczności produkcji lub sprowadzenia produktu bezpośrednio od producenta czas wydłuża się od 7 do 14 dni. Indywidualne zamówienia oraz produkcja niestandardowych towarów niedostępnych w magazynie realizowana jest do 4 tygodni.

Ogólne warunki transportu i doręczenia przesyłki

1. Wszelkie dodatkowe informację dotyczące wysyłki towaru za pośrednictwem firm spedycyjnych określone zostały w regulaminie tych firm.
2. Klient zobowiązuje się do sprawdzenia stanu przesyłki podczas jej odbioru (stan opakowania). W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń odnośnie jej stanu należy zgłośić wszelkie uwagi osobie doręczającej towar. W miarę możliwości prosimy o udokumentowanie zaistniałej sytuacji.
3. Sklep Internetowy Dla-Przemyslu.pl dołoży wszelkich starań, aby towar został dostarczony niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia.

Odbiór osobisty

Dla-Przemyslu.pl. to sklep internetowy specjalizujący się w wysyłce produktów. Istnieje możliwość odbioru towarów, które magazynowane są we Wrocławiu po wcześniejszym złożeniu zamówienia. W celu ustalenia dostępności produktów prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

odbiory osobiste dla-przemyslu


Płatności
Klient ma możliwość wyboru następujące formy płatności:

-płatność przy odbiorze przesyłki (pobranie),
-przelew bankowy na podany rachunek bankowy,
-płatność online za pośrednictwem systemu tpay.com,
-odroczona płatność, przelew bankowy na podstawie faktury VAT z odroczonym terminem płatności.

Decyzję o wyborze odroczonej płatności zatwierdza Sklep Internetowy Dla-Przemyslu.pl. Powyższa forma płatności dedykowana jest instytucjom państwowym i naszym stałym Klientom.

Promocja „Prezenty dla fanów żużla” 
Regulamin  Promocji „Prezenty dla fanów żużla” z dnia 25.01.2021 r. :

1. Promocja „Prezenty dla fanów żużla”, określana również jako „Promocja”, jest organizowana przez Bartosza Sikorę, zwanego dalej „Organizatorem”, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Biuro Handlowo-Projektowe z siedzibą we Wrocławiu (54-530), ul. Jerzmanowska 17G/2, NIP: 924 186 57 81, REGON: 081 226 942, telefon kontaktowy: +48 884 00 30 44, poczta elektroniczna: sklep@dla-przemyslu.pl.

2. Promocja jest skierowana dla Klientów, którzy dokonują zakupów poprzez platformę sklepu internetowego www.dla-przemyslu.pl.

3. Klient, zgodnie z regulaminem sklepu internetowego, to osoba fizyczna, osoba prawna lub  jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, której prawo przyznaje zdolność prawną, zawierająca umowę ze Sprzedawcą.

4. Promocja trwa od 25.01.2021 r. do wyczerpania zapasu Gadżetów.

5. Warunki Promocji:

a.) jednorazowy zakup produktu lub produktów na stronie sklepu internetowego www.dla-przemyslu.pl przekracza kwotę 200 zł brutto,

b.) w koszyku (w polu Zostaw wiadomość) Klient wpisał hasło promocyjne WTS.

6. W ramach Promocji Klient, który spełni warunki określone w pkt 5 niniejszego Regulaminu Promocji, otrzyma wraz z zamówionym produktem lub produktami Gadżety:

a.) kubek z logo Dla-Przemyslu.pl oraz nadrukowanymi zdjęciami żużlowców,

b.) długopis z logo Dla-Przemyslu.pl,

c.) notes z logo Dla-Przemyslu.pl,

d.) podkładkę pod myszkę z logo Dla-Przemyslu.pl oraz nadrukowanym zdjęciem żużlowców.

7. Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 68a) Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. 2020 poz. 1426) Gadżety, będące przedmiotem niniejszego Regulaminu, są nieodpłatnym świadczeniem wolnym od podatku dochodowego.

8. W ramach Promocji Klientowi przysługuje jeden pakiet Gadżetów (pkt 6) do jednego złożonego zamówienia (warunki Promocji zgodne z pkt 4 i 5).

9. Organizator Promocji wyklucza możliwość wymiany Gadżetów.

10. Organizator Promocji wyklucza możliwość zamiany Gadżetów na ekwiwalent pieniężny.

11. Reklamacje dotyczące Promocji należy składać drogą e-mailową, poczta elektroniczna: sklep@dla-przemyslu.pl.

12. Sponsorem Gadżetów jest Organizator.

13. Administratorem danych osobowych jest Bartosz Sikora prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Biuro Handlowo-Projektowe z siedzibą we Wrocławiu (54-530), ul. Jerzmanowska 17G/2, NIP: 924 186 57 81, REGON: 081 226 942. Administrator oświadcza, że przestrzega zasad ochrony danych osobowych osób korzystających z Promocji. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym przede wszystkim z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Więcej informacji: https://dla-przemyslu.pl/content/9-polityki-prywatnosci.

14. Regulamin sklepu internetowego dostępny jest na stronie: https://dla-przemyslu.pl/content/3-regulamin-sklepu.


Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn