Kategorie

Wysyłka

Koszty wysyłki i sposób dostawy

Koszty wysyłki określone zostaną w trakcie składania zamówienia. Cena uwarunkowana jest od wagi i gabarytów produktów oraz wybranej formy płatności. Współpracujemy z firmami spedycyjnymi, które doręczają przesyłki na terenie całej Polski oraz Europy. Koszty przesyłek zagranicznych ustalane są indywidualnie.

Czas dostawy przesyłki

Czas realizacji przesyłki zależny jest od dostępności produktu. Towar znajdujący się w magazynie w Polsce dostarczony zostanie przez firmę spedycyjną do Klienta w przeciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku konieczności produkcji lub sprowadzenia produktu bezpośrednio od producenta czas wydłuża się od 7 do 14 dni. Indywidualne zamówienia oraz produkcja niestandardowych towarów niedostępnych w magazynie realizowana jest do 4 tygodni.

Ogólne warunki transportu i doręczenia przesyłki

1. Wszelkie dodatkowe informację dotyczące wysyłki towaru za pośrednictwem firm spedycyjnych określone zostały w regulaminie tych firm.
2. Klient zobowiązuje się do sprawdzenia stanu przesyłki podczas jej odbioru (stan opakowania). W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń odnośnie jej stanu należy zgłośić wszelkie uwagi osobie doręczającej towar. W miarę możliwości prosimy o udokumentowanie zaistniałej sytuacji.
3. Sklep Internetowy Dla-Przemyslu.pl dołoży wszelkich starań, aby towar został dostarczony niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia.

Płatności
Klient ma możliwość wyboru następujące formy płatności:

-płatność przy odbiorze przesyłki (pobranie),
-przelew bankowy na podany rachunek bankowy,
-płatność online za pośrednictwem systemu tpay.com,
-odroczona płatność, przelew bankowy na podstawie faktury VAT z odroczonym terminem płatności.

Decyzję o wyborze odroczonej płatności zatwierdza Sklep Internetowy Dla-Przemyslu.pl. Powyższa forma płatności dedykowana jest instytucjom państwowym i naszym stałym Klientom.

Odbiór osobisty

Dla-Przemyslu.pl. to sklep internetowy specjalizujący się w wysyłce produktów. Istnieje możliwość odbioru towarów, które magazynowane są we Wrocławiu po wcześniejszym złożeniu zamówienia. W celu ustalenia dostępności produktów prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Odbiór osobisty Dla-Przemyslu


Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn