Zabezpieczamy i wyposażamy sklepy, magazyny, parkingi, hale przemysłowe

Odbojnice przemysłowe, słupki odgradzające oraz ogrodzenia tymczasowe to nieodzowne elementy wyposażenia sklepów, magazynów, parkingów i hal przemysłowych. 

Stalowe zabezpieczenia - odbojnice słupowe, barierki harmonijkowe

Żółto-czarne odbojnice i wygrodzenia pozwalają wydzielić oraz zabezpieczyć strefy. Produkty chronią również infrastrukturę, słupy, ściany obiektów. W naszej ofercie dostępne są m.in. odbojnice słupowe - stalowe odboje przykręca się do podłoża lub montuje poprzez wbetonowanie. Odbojnice żółto-czarne produkowane są przede wszystkim według specyfikacji klienta. Na stronie sklepu zaproponowano przykładowe modele, rozwiązania.

Barierki harmonijkowe to przenośne wygrodzenia, które gwarantują tymczasowe zamknięcie stref, alejek sklepowych. Żółto-czarne i biało-czerwone pasy są bardzo dobrze widoczne, łatwo dostrzegalne przez klientów oraz pracowników hali. Bariery nożycowe są proste w obsłudze - produkty szybko się rozkłada i składa. Wygrodzenia posiadają stabilne podstawy (nóżki o szerokim rozstawie).

Bariery harmonijkowe, barierki harmonijkowe

Wyposażenie parkingów - odbojnice stalowe, słupki parkingowe

Do ochrony słupów, latarni, wiat oraz innych elementów stanowiących wyposażenie parkingów wykorzystywane są m.in. odbojnice stalowe. Zabezpieczenia mogą wyróżniać się intensywną kolorystyką (żółta powierzchnia, czarne pasy odblaskowe), mogą również być pomalowane na dowolny kolor, który zostanie dopasowany do istniejącej infrastruktury. Popularność zyskują odbojnice stalowe czarne, szare z białymi odblaskami.

Ważnymi elementami wyposażenia parkingów są słupki parkingowe. Produkty wykonuje się ze stali lub z tworzywa sztucznego. Słupki mogą także posiadać wygięte uszka, haczyki, które umożliwiają przypięcie łańcucha z tworzywa sztucznego. Wygrodzenia sprawdzą się w strefach dostaw, w miejscu przeznaczonym do odbierania towarów. Słupki parkingowe oraz odbojnice stalowe, które umieszcza się w granicach parkingów terenowych, należy dodatkowo wzmocnić warstwą ocynkowaną. W przypadku modeli, które przytwierdza się we wnętrzu obiektów, nie występuje konieczność cynkowania powierzchni.

W naszej ofercie dostępne są również mobilne słupki odgradzające z taśmą, kasetki taśmowe oraz taśmy i znaczniki podłogowe, które skutecznie usprawniają pracę, poprawiają procesy regulujące sposób przemieszczania się, składowania towarów.