Produkcja oraz montaż - odbojnice przemysłowe

W hali magazynowej zakładu produkcyjnego, który zajmuje się wytwarzaniem chemii gospodarczej, nasi monterzy zamontowali odbojnice stalowe. Produkty umieszczono w taki sposób, aby jak najefektywniej zabezpieczyć regały, konstrukcję obiektu, dostęp do infrastruktury.

Trwałe zabezpieczenia - żółto-czarne odbojnice stalowe

Żółto-czarne odbojnice regałowe to blachy w kształcie litery "L". Produkty są trwałe, przejmuję siłę uderzeń, osłaniają nogi regałów. Na stronie sklepu opublikowano standardowe, najpopularniejsze modele blach, zabezpieczenia mogą również zostać dopasowane do potrzeb Klienta.

Odbojnice U4 usytuowano przy słupach hali. Wysokie osłony posiadają 4 nogi, które przykręcono do posadzki. Kontrastujące kolory odbojnic widoczne są z dużej odległości, odznaczają się na tle szarych ścian. Odbojnice stalowe wyposażono w czarne taśmy odblaskowe. Zabezpieczenia mogą również zostać zamontowane poprzez wbetonowanie. Sposób mocowania niestandardowych rozwiązań ustalany jest na etapie tworzenia wyceny. Przed przystąpieniem do produkcji Klientowi wysyłane są rysunki techniczne w celu zatwierdzenia wymiarów.

Odbojnice regałowe

Zabezpieczenie hal i infrastruktury

W hali magazynowej umieszczono także odbojnice słupowe. Stalowe słupy osłaniają i gwarantują dostęp do infrastruktury hali. Zamocowane zostały przy hydrantach, skrzynkach, wydzielają strefy znajdujące się obok, pozwalając na ich łatwe, swobodne wykorzystanie w nagłych sytuacjach.

Odbojnice stalowe, które usytuowano we wnętrzu obiektu, nie zostały pokryte warstwą cynku. Takie rozwiązanie konieczne jest m.in. w przypadku osłon zlokalizowanych w warunkach zewnętrznych. Ocynkowana powłoka chroni odboje przed korozją, zabezpieczenia są wówczas trwalsze, odporne na trudne warunki atmosferyczne, działanie wilgoci.

Odbojnice stalowe pozwalają chronić ściany, słupy zakładów, elementy stanowiące ich wyposażenie (regały magazynowe, maszyny i urządzenia). Bardzo często stosowane są jako produkty, które wydzielają przestrzeń, pełnią funkcję stalowej przegrody. Kontrastujące kolory wpływają na ich dobrą widoczność i na prawidłowe oznakowanie wnęk, słupów, występów.

W naszej ofercie posiadamy wiele różnorodnych rodzajów odbojnic: blachy, odbojnice liniowe, kątowe, barierki z poprzeczką, z progiem. To zabezpieczenia, które można nabyć poprzez stronę internetową sklepu (odbojnice zlecone zostają do produkcji). Pozostałe modele wymagają szczegółowej wyceny. Zapytania, prośby o kontakt prosimy przesyłać na główny adres e-mail: sklep@dla-przemyslu.pl.

Dodatkowy asortyment

Produkty, które stanowią uzupełnienie oferty to m.in. profile elastyczne, lustra przemysłowe, taśmy oznaczeniowe. Na etapie rozplanowania lokalizacji elementów wyposażenia hali warto również zastanowić się nad pozostałymi rozwiązaniami, które usprawnią pracę, wpłyną na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa.

Profile ochronne amortyzują uderzenia, wykonane zostały z miękkiego materiału - idealnie sprawdzą się przy liniach produkcyjnych, na półkach regałów. Lustra przemysłowe należy umieścić na skrzyżowaniach dróg, w alejkach magazynowych. Lustra akrylowe ukazują niedostępne miejsca, boczne przejścia. Ułatwiają poruszanie się w granicach hal, operatorzy wózków widłowych są w stanie dostrzec inne pojazdy mechaniczne i pracowników, którzy przemieszczają się na terenie zakładu.