Kategorie

Lustra półkuliste POLYMIR

cena netto :

255,00 zł

cena brutto :

313,65 zł

Wysyłka: do 12 dni

Lustra magazynowe jakości POLYMIR® są nieodkształcalne i nietłukące. Lustra półkuliste skutecznie zwiększają bezpieczeństwo pracy na terenie hal produkcyjnych i magazynowych. W ofercie dostępne są lustra: 1/4 i 1/2 kuli.

Lustra półkuliste znajdują zastosowanie na terenie zakładów przemysłowych. Sytuowane są również w granicach parkingów oraz stref przeładunkowych.

W ofercie dostępne są dwa rodzaje luster:

1/4 kuli - kontrola 3 kierunków
- Lustro półkuliste to gwarancja kontroli ruchu na całej długości alejki. Wypukłość lustra pozwala na obserwację skrzyżowania z 3 różnych miejsc. Produkt mocowany jest na ścianie za pomocą dostarczonych w zestawie kołków i śrub

1/2 kuli do montażu w pionie - kontrola 3 kierunków
- Lustro półkuliste przeznaczone jest do montażu w pionie, sytuowane pomiędzy regałami alejek w celu zapobiegania kolizji wózków widłowych i innych urządzeń mechanicznych. Wypukłość lustra umożliwia obserwację skrzyżowania z 3 różnych miejsc

Parametry techniczne:
- Lekkie
- Nieodkształcalne i odporne na uderzenia
- Łatwe w montażu
- Lustra półkuliste odporne są na warunki atmosferyczne oraz różnice temperatur
- 3 lata gwarancji

Wymiary lustra [mm]Odległość między użytkownikiem a lustrem [m]


Waga [kg]

Lustra jakości POLYMIR® 1/4 kuli
Ø570do ok. 8
2
Ø800do ok. 103
Ø1140do ok. 136
Lustra jakości POLYMIR® 1/2 kuli
Ø570do ok. 8
3
Ø800do ok. 10
5
Ø1140do ok. 12
11

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Lustra półkuliste POLYMIR

Lustra półkuliste POLYMIR

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Firma spedycyjna Firma spedycyjna 1-2 dni robocze od daty wysyłki Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Lustra przemysłowe półkuliste wyprodukowano z wysokiej jakości akrylu (PLEXIGLAS® XT). Materiał jest odporny na zarysowania oraz promieniowanie UV. Lustra kontrolne wyróżniają się precyzją wykonania. W ofercie dostępne są modele: 1/8, 1/4 i 1/2 kuli.

Lustra magazynowe usprawniają i ułatwiają pracę operatorom wózków widłowych, umożliwiają bezpieczne poruszanie się pracownikom zakładów przemysłowych. Wykonane zostały z lekkiego tworzywa PMMA. W ofercie dostępne są lustra: 1/8, 1/4 oraz 1/2 kuli.

Lustra magazynowe szerokokątne montowane są w miejscach kłopotliwych i niebezpiecznych skrzyżowań, przy wyjazdach z parkingów, bramach obiektów przemysłowych, terminalach przeładunkowych, wzdłuż alejek hal produkcyjnych i magazynowych.

Lustra przemysłowe półkuliste wyprodukowano z wysokiej jakości akrylu (PLEXIGLAS® XT). Materiał jest odporny na zarysowania oraz promieniowanie UV. Dostępny model: 1/2 kuli z mocowaniem (stalowe łańcuszki i oczka).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: :

Taśmy ostrzegawcze wyznaczają ciągi komunikacyjne w zakładach przemysłowych. Wykorzystywane są również do znakowania ścian oraz wystających elementów maszyn i urządzeń. Dostępne kolory: żółty, czarny, biały, szary, niebieski, zielony i czerwony. Szerokości: 50 mm lub 100 mm. Długość: 33 m.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn