Kategorie

Lustra magazynowe półkuliste PMMA

cena netto :

162,00 zł

cena brutto :

199,26 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Lustra magazynowe półkuliste PMMA

Typ lustra:1/8 kuli 1/4 kuli 1/2 kuli

Wymiary lustra:Ø660 mm Ø800 mm Ø1150 mm

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wysyłka: do 2-3 dni

Lustra magazynowe usprawniają i ułatwiają pracę operatorom wózków widłowych, umożliwiają bezpieczne poruszanie się pracownikom zakładów przemysłowych. Wykonane zostały z lekkiego tworzywa PMMA. W ofercie dostępne są lustra: 1/8, 1/4 oraz 1/2 kuli.

Lustra półkuliste to gwarancja poprawy stanu bezpieczeństwa pracy. Lustra magazynowe półkuliste znajdują zastosowanie na terenie zakładów przemysłowych. Sytuowane są również w granicach parkingów oraz stref przeładunkowych. Lustra magazynowe półkuliste są lżejsze od luster szklanych, charakteryzują się większą odpornością na uderzenia. Lustra sufitowe należy montować wewnątrz zamkniętych pomieszczeń.

W ofercie dostępne są trzy rodzaje produktów:

1/8 kuli - kontrola 2 kierunków
- Lustra montowane są w korytarzach, przy wejściach i wjazdach do obiektów budowlanych. Wypukłość lustra pozwala na obserwację skrzyżowania alejek z 2 różnych punktów. Lustro przeznaczone do zamocowania w narożnikach ścian za pomocą dostarczonych kołków i śrub.

1/4 kuli - kontrola 3 kierunków
- Lustro pozwalające kontrolować ruch na całej długości alejki. Wypukłość lustra pozwala na obserwację skrzyżowania z 3 różnych miejsc. Produkt przeznaczony do zamocowania na ścianie za pomocą dostarczonych kołków i śrub.

1/2 kuli do montażu w poziomie - kontrola 4 kierunków
- Lustra półkuliste montowane są nad krzyżującymi się alejkami, jego wypukłość umożliwia obserwację skrzyżowania z 4 różnych punktów. Lustro podwieszane jest za pomocą łańcucha.

Wymiary lustra [mm]Odległość między użytkownikiem a lustrem [m]


Waga [kg]

Lustra jakości PMMA 1/8 kuli
Ø660do ok. 4
1
Ø800do ok. 6
3
Ø1150do ok. 10
3
Lustra jakości PMMA 1/4 kuli
Ø660do ok. 8
2
Ø800do ok. 102
Ø1150do ok. 155
Lustra jakości PMMA 1/2 kuli
Ø660do ok. 104
Ø800do ok. 156
Ø1150do ok. 20
11

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Lustra magazynowe półkuliste PMMA

Lustra magazynowe półkuliste PMMA

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Spedycja krajowa Spedycja krajowa 1-2 dni robocze od daty wysyłki Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Lustra przemysłowe półkuliste wyprodukowano z wysokiej jakości akrylu (PLEXIGLAS® XT). Materiał jest odporny na zarysowania oraz promieniowanie UV. Lustra kontrolne wyróżniają się precyzją wykonania. W ofercie dostępne są modele: 1/8, 1/4 i 1/2 kuli.

Lustra magazynowe jakości POLYMIR® są nieodkształcalne i nietłukące. Lustra półkuliste skutecznie zwiększają bezpieczeństwo pracy na terenie hal produkcyjnych i magazynowych. W ofercie dostępne są lustra: 1/4 i 1/2 kuli.

Lustra magazynowe szerokokątne montowane są w miejscach kłopotliwych i niebezpiecznych skrzyżowań, przy wyjazdach z parkingów, bramach obiektów przemysłowych, terminalach przeładunkowych, wzdłuż alejek hal produkcyjnych i magazynowych.

Lustra przemysłowe półkuliste wyprodukowano z wysokiej jakości akrylu (PLEXIGLAS® XT). Materiał jest odporny na zarysowania oraz promieniowanie UV. Dostępny model: 1/2 kuli z mocowaniem (stalowe łańcuszki i oczka).

Klienci, którzy zamówili ten produkt, kupili również :

Słupki odgradzające BHP pełnią funkcję barier taśmowych. W zestawie znajduje się słupek wyposażony w kasetę z taśmą oraz słupek końcowy. Produkty montowane są do posadzki poprzez przykręcenie. Długość taśm: 5 lub 9 m, kolor: żółto-czarny.

Zapięcia montowane są do pionowych powierzchni poprzez przykręcenie. Mocowania ścienne umożliwiają przypięcie zaczepów taśm głowic Skipper.

Kotwy mechaniczne wykorzystywane są jako elementy montażowe umożliwiające trwałe przytwierdzenie do podłoża m.in. odbojnic stalowych, blokad parkingowych.

Lustra drogowe akrylowe %
259,00 zł

Lustra U-18a i U-18b wykonane zostały z wysokiej jakości akrylu odpornego na promieniowanie UV, zarysowania i uderzenia. Lustra drogowe montowane są przy wyjazdach z posesji, w miejscu skrzyżowania dróg gwarantując odpowiedni poziom bezpieczeństwa użytkownikom ruchu.

Lustra płaskie nierozpryskowe wykonano z tworzywa PMMA. W przypadku uszkodzenia odłamki zwierciadła nie rozprzestrzeniają się, lustro nierozpryskowe nie rozkrusza się jak tradycyjne lustro szklane. Dostępne modele: lustra nietłukące z ramą lub bez obramowania.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn