Kategorie

Lustra magazynowe półkuliste PMMA

cena netto :

125,00 zł

cena brutto :

153,75 zł

Wysyłka: do 12 dni

Lustra magazynowe usprawniają i ułatwiają pracę operatorom wózków widłowych, umożliwiają bezpieczne poruszanie się pracownikom zakładów przemysłowych. Wykonane zostały z lekkiego tworzywa PMMA. W ofercie dostępne są lustra: 1/8, 1/4 oraz 1/2 kuli.

Lustra półkuliste to gwarancja poprawy stanu bezpieczeństwa pracy. Lustra magazynowe półkuliste znajdują zastosowanie na terenie zakładów przemysłowych. Sytuowane są również w granicach parkingów oraz stref przeładunkowych. Lustra magazynowe półkuliste są lżejsze od luster szklanych, charakteryzują się większą odpornością na uderzenia. Lustra sufitowe należy montować wewnątrz zamkniętych pomieszczeń.

W ofercie dostępne są trzy rodzaje produktów:

1/8 kuli - kontrola 2 kierunków
- Lustra montowane są w korytarzach, przy wejściach i wjazdach do obiektów budowlanych. Wypukłość lustra pozwala na obserwację skrzyżowania alejek z 2 różnych punktów. Lustro przeznaczone do zamocowania w narożnikach ścian za pomocą dostarczonych kołków i śrub.

1/4 kuli - kontrola 3 kierunków
- Lustro pozwalające kontrolować ruch na całej długości alejki. Wypukłość lustra pozwala na obserwację skrzyżowania z 3 różnych miejsc. Produkt przeznaczony do zamocowania na ścianie za pomocą dostarczonych kołków i śrub.

1/2 kuli do montażu w poziomie - kontrola 4 kierunków
- Lustra półkuliste montowane są nad krzyżującymi się alejkami, jego wypukłość umożliwia obserwację skrzyżowania z 4 różnych punktów. Lustro podwieszane jest za pomocą łańcucha.

Wymiary lustra [mm]Odległość między użytkownikiem a lustrem [m]


Waga [kg]

Lustra jakości PMMA 1/8 kuli
Ø660do ok. 4
1
Ø800do ok. 6
3
Ø1150do ok. 10
3
Lustra jakości PMMA 1/4 kuli
Ø660do ok. 8
2
Ø800do ok. 102
Ø1150do ok. 155
Lustra jakości PMMA 1/2 kuli
Ø660do ok. 104
Ø800do ok. 156
Ø1150do ok. 20
11

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lustra magazynowe półkuliste PMMA

Lustra magazynowe półkuliste PMMA

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska Przesyłka kurierska 1-2 dni robocze od daty wysyłki Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Lustra przemysłowe półkuliste wykonane zostały z wysokiej jakości akrylu (PLEXIGLAS® XT) odpornego na zarysowania oraz promieniowanie UV. Produkty wyróżniają się precyzją wykonania oraz niską ceną. W ofercie dostępne są lustra: 1/8, 1/4 oraz 1/2 kuli.

Lustra magazynowe jakości POLYMIR® są nieodkształcalne i nietłukące. Lustra półkuliste skutecznie zwiększają bezpieczeństwo pracy na terenie hal produkcyjnych i magazynowych. W ofercie dostępne są lustra: 1/4 i 1/2 kuli.

Lustra magazynowe szerokokątne montowane są w miejscach kłopotliwych i niebezpiecznych skrzyżowań, przy wyjazdach z parkingów, bramach obiektów przemysłowych, terminalach przeładunkowych, wzdłuż alejek hal produkcyjnych i magazynowych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: :
Lustra drogowe akrylowe %
195,00 zł

Lustra U-18a i U-18b wykonane zostały z wysokiej jakości akrylu odpornego na promieniowanie UV, zarysowania i uderzenia. Lustra drogowe montowane są przy wyjazdach z posesji, w miejscu skrzyżowania dróg gwarantując odpowiedni poziom bezpieczeństwa użytkownikom ruchu.

Zapięcia montowane są do pionowych powierzchni poprzez przykręcenie. Mocowania ścienne umożliwiają przypięcie zaczepów taśm nasadek Skipper z taśmą 9 m.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn