Kategorie

Lustra magazynowe półkuliste szerokokątne

cena netto :

375,00 zł

cena brutto :

461,25 zł

Wysyłka: do 12 dni

Lustra magazynowe szerokokątne montowane są w miejscach kłopotliwych i niebezpiecznych skrzyżowań, przy wyjazdach z parkingów, bramach obiektów przemysłowych, terminalach przeładunkowych, wzdłuż alejek hal produkcyjnych i magazynowych.

Szeroki kąt widzenia otrzymany poprzez odpowiednią optykę lustra gwarantuje bardzo dobrą obserwację trzech kierunków (kontrola trzech kierunków, kąt widzenia ok 180°). Lustra szerokokątne montowane są w poziomie lub pionie. Odpowiednia widoczność zapewniona zostaje nawet do 8 m oddalenia się obserwatora od lustra. Lustra magazynowe wykonane zostały z materiału P.A.S.® łączącego zalety jakości POLYMIR® z dodatkową ochroną na promieniowanie UV.

Do każdego zestawu dołączany jest uchwyt montażowy umożliwiający przymocowanie lustra do ściany lub słupka (średnica 39-90 mm) oraz jego precyzyjną regulację.

Parametry techniczne:
- Lekkie
- Nieodkształcalne i odporne na uderzenia
- Łatwe w montażu
- Lustra magazynowe są odporne na warunki atmosferyczne oraz różnice temperatur
- Kontrola 3 kierunków
- 5 lat gwarancji

Wymiary lustra [mm]Odległość między użytkownikiem a lustrem [m]


Waga [kg]

440x75x220do ok. 4
2
600x100x300do ok. 6
3
800x120x400do ok. 8
4Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Lustra magazynowe półkuliste szerokokątne

Lustra magazynowe półkuliste szerokokątne

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska Przesyłka kurierska 1-2 dni robocze od daty wysyłki Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Lustra przemysłowe półkuliste wyprodukowano z wysokiej jakości akrylu (PLEXIGLAS® XT). Materiał jest odporny na zarysowania oraz promieniowanie UV. Lustra kontrolne wyróżniają się precyzją wykonania. W ofercie dostępne są modele: 1/8, 1/4 i 1/2 kuli.

Lustra magazynowe usprawniają i ułatwiają pracę operatorom wózków widłowych, umożliwiają bezpieczne poruszanie się pracownikom zakładów przemysłowych. Wykonane zostały z lekkiego tworzywa PMMA. W ofercie dostępne są lustra: 1/8, 1/4 oraz 1/2 kuli.

Lustra magazynowe jakości POLYMIR® są nieodkształcalne i nietłukące. Lustra półkuliste skutecznie zwiększają bezpieczeństwo pracy na terenie hal produkcyjnych i magazynowych. W ofercie dostępne są lustra: 1/4 i 1/2 kuli.

Lustra przemysłowe półkuliste wyprodukowano z wysokiej jakości akrylu (PLEXIGLAS® XT). Materiał jest odporny na zarysowania oraz promieniowanie UV. Dostępny model: 1/2 kuli z mocowaniem (stalowe łańcuszki i oczka).

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn