Brak produktów
Podane ceny są cenami netto
Kategorie

Odbojnica regałowa U ocynkowana

Odbojnica regałowa L ocynkowana

Ograniczniki parkingowe PVC 1670 mm

Osłony słupów energochłonne żółte "M"

Osłony słupów energochłonne żółte "S"



Słupek parkingowy stały czarno-żółty


Słupy stalowe ocynkowane Ø60,3 mm





Ogranicznik parkingowy gumowy 180 cm



Słupki stalowe ocynkowane wbijane




Wiata dla palących przemysłowa


Zestaw: słupki z taśmą + wózek z tworzywa

Zestaw: słupki z łańcuchem + wózek

Zestaw 36x Farba Traffic + Urządzenie do znakowania



Bramka wejściowa na słupku lewa

Bramka wejściowa na słupku prawa



Zestaw 24x Farba Traffic + Urządzenie do znakowania

Wózek do transportu słupków Skipper

Bramki uchylne Ø42,4 mm na słupku

Wózek do transportu pachołków i akcesoriów

Bariera nożycowa żółto-czarna rozciągana do 3,1 m


Bariera harmonijkowa na słupku stałym

Bariera harmonijkowa przenośna na słupku
Przeglądane
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:

C-13/16 Znak wskazujący ruch rowerów lewą stroną drogi i ruch pieszych prawą stroną drogi - znak drogowy nakazu
Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :
* Wymagane pola
Anuluj albo
Pionowy znak drogowy C-13/16 informuje użytkownika ruchu o występowaniu drogi rowerowej z lewej strony oraz ciągu dla pieszych z prawej. W ofercie sklepu dostępne są znaki drogowe nakazu w rozmiarach wyróżnionych w ROZPORZĄDZENIU. Produkty posiadają dwa warianty folii odblaskowej (znak z folią II-generacji oraz I-generacji).
Znaki drogowe nakazu wykonano z trwałej, ocynkowanej blachy. Oznakowania wyróżnia odporność na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Stalowe elementy nie ulegają korozji, są mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne. Ostre krawędzie znaku nakazu zostały zaoblone, zagięte w taki sposób, aby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo monterom podczas instalacji. Znak drogowy wskazujący ruch rowerów lewą stroną drogi i ruch pieszych prawą stroną drogi zgodny jest z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach, z późn. zm.
Parametry techniczne:
- Znak drogowy C-13/16 wskazujący ruch rowerów lewą stroną drogi i ruch pieszych prawą stroną drogi wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy
- Dostępne rozmiary (średnica): 400 mm, 600 mm, 800 mm, 900 mm, 1000 mm
- Folia: I-generacji lub II-generacji
- Znak drogowy przeznaczony do montażu na słupach
- W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe, znaki dostarczane są z kompletem uchwytów montażowych
- Istnieje możliwość wykonania otworów umożliwiających instalację znaków do płaskich powierzchni (montaż bezpośrednio do ściany)
- Znaki nakazu posiadają certyfikat CE, Certyfikat stałości właściwości użytkowych
- Zgodne są z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. … (z późn. zm.)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
| Sposoby dostawy | Nazwa | Czas dostawy | Cena |
|---|---|---|---|
![]() | Firma spedycyjna | 1-2 dni robocze od daty wysyłki | Darmowa! |
Znak drogowy nakaz jazdy w prawo przed znakiem wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy nakaz jazdy w prawo za znakiem wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy nakaz jazdy w lewo przed znakiem wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy nakaz jazdy w lewo za znakiem wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy nakaz jazdy prosto wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy nakaz jazdy prosto lub w prawo wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy nakaz jazdy prosto lub w lewo wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy nakaz jazdy w prawo lub w lewo wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy nakaz jazdy z prawej strony znaku wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy nakaz jazdy z lewej strony znaku wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy nakaz jazdy z prawej lub z lewej strony znaku wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy ruch okrężny (rondo) wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy droga dla rowerów wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy koniec drogi dla rowerów wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy prędkość minimalna wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy koniec prędkości minimalnej wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy droga dla pieszych wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy koniec drogi dla pieszych wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy nakaz używania łańcuchów przeciwpoślizgowych wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy koniec nakazu używania łańcuchów przeciwpoślizgowych wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy wskazujący ruch pieszych lewą stroną drogi i ruch rowerów prawą stroną drogi wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy wskazujący ruch pieszych i rowerów na tej samej drodze wyprodukowano z ocynkowanej, trwałej blachy, jego przednia ścianka pokryta została folią I lub II-generacji. W ofercie sklepu dostępne są znaki nakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Taśmy do unieważniania znaków drogowych wyróżnia kontrastowe zestawienie kolorów (pasy czarno-czerwone). Dostępne szerokości: 50 i 75 mm, długość: 33 m. Taśmy tymczasowo unieważniają oznakowanie. Cechują się bardzo dobrą przyczepnością.
Słupy stalowe ocynkowane to uniwersalne, trwałe i odporne konstrukcje wykorzystywane m.in. do montażu znaków drogowych. Średnica rury stalowej: Ø60,3 mm, wysokości całkowite: 2,0; 2,5; 3,0; 3,5 m.




