Kategorie

Asfalt w aerozolu

cena netto :

50,00 zł

cena brutto :

61,50 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Asfalt w aerozolu

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

ASF-1

Wysyłka: do 3 dni

Asfalt w sprayu pełni funkcję uszczelniacza, izolatora, środka konserwującego. Masa bitumiczna w aerozolu TRIG-A-CAP® ASPHALT wykorzystywana jest do napraw pęknięć, skutecznie zabezpiecza przed korozją. Pojemność puszki: 400 ml.

Asfalt w sprayu pełni funkcję uszczelniacza, izolatora, zabezpiecza przed korozją. Masa bitumiczna w aerozolu TRIG-A-CAP® ASPHALT wykorzystywana jest do konserwacji podwozia pojazdów. Asfalt naprawczy skutecznie uszczelnia pęknięcia w dachach, rynnach. Produkt odporny jest na działanie wody, wilgoci, soli, wysokich i niskich temperatur. Masa jest bardzo elastyczna, idealna do zastosowania na nieregularnych powierzchniach. Pojemność puszki: 400 ml.

Parametry techniczne:
- Pojemność puszki: 400 ml
- Asfalt w aerozolu pełni funkcję uszczelniacza, izolatora, środka konserwującego
- Wypełnia pęknięcia, ubytki, dziury
- Elastyczny materiał, doskonale kryjący
- Masa bitumiczna w sprayu zatrzymuje korozję
- Nadaje efekt nowości m.in. zardzewiałym elementom
- Asfalt odporny jest na działanie wody, wilgoci, soli, wysokich i niskich temperatur

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Asfalt w aerozolu

Asfalt w aerozolu

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Firma spedycyjna Firma spedycyjna 1-2 dni robocze od daty wysyłki 24,99 zł
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: :

Gabloty Eco 100 posiadają szeroką, aluminiową ramę o prostej, nowoczesnej formie. Gabloty wewnętrzne montowane są za pomocą śrub i kołków. W ofercie dostępne są gabloty o powierzchniach ekspozycyjnych od 2 do 9 kartek A4.

Mata wielofunkcyjna Iron-Horse XL znajduje zastosowanie w miejscach o dużym natężeniu ruchu, m.in. w zakładach przemysłowych i budynkach usługowych (maty do biura, hotelu, banku, restauracji). Mata została wykonana z poliamidu oraz z gumy nitrylowej. W ofercie dostępne są 4 wersje kolorystyczne oraz 7 rozmiarów.

Farby M-Markers wykorzystywane są wraz z maszyną oraz wózkiem do malowania pasów z linii M-Markers. Dostępne kolory: farby do znakowania powierzchni białe lub żółte.

Piankowe zabezpieczenia narożnika są lekkie i łatwe w montażu. Osłony wykonano z miękkiego, odkształcalnego materiału. Narożniki piankowe posiadają pasy żółtej taśmy odblaskowej.

Piankowe zabezpieczenie narożnika Zebra %
27,00 zł

Piankowe zabezpieczenia narożnika Zebra są lekkie i łatwe w montażu. Osłony wykonano z miękkiego, odkształcalnego materiału. Narożniki piankowe posiadają pasy białej taśmy odblaskowej. Model: prosty i zaokrąglony.

Maszyna M-Markers umożliwia szybkie malowanie linii o szerokości 80 mm. Malowarkę wykonano ze stali ocynkowanej ogniowo. Maszyna do malowania pasów jest łatwa w użyciu, produkt obsługuje się ręcznie. Urządzenie do zastosowania wraz z farbami M-Markers.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn