Brak produktów
Podane ceny są cenami netto
Kategorie
Naprowadzacze kół żółto-czarne ocynkowane N3
Naprowadzacze kół żółto-czarne ocynkowane N2
Naprowadzacze kół ocynkowane N3
Naprowadzacze kół ocynkowane N2
Naprowadzacze kół żółto-czarne N3
Naprowadzacze kół żółto-czarne N2
Odbojnice liniowe wysokie z progiem
Odbojnice liniowe niskie z progiem
Wiata dla palących przemysłowa
Zestaw: słupki z łańcuchem + wózek
Zestaw 36x Farba Traffic + Urządzenie do znakowania
Zestaw 36x Farba M-Markers + Maszyna do malowania pasów
Zestaw 50x Taśmy oznaczeniowe + wózek
Zestaw 24x Farba Traffic + Urządzenie do znakowania
Zestaw 24x Farba M-Markers + Maszyna do malowania pasów
Zestaw 24x Farba Traffic + 2x Olej Multi 500
Wózek do transportu pachołków i akcesoriów
Zestaw 25x Taśmy oznaczeniowe + wózek
Wózek do transportu słupków Skipper
Słupki z tworzywa sztucznego Heavy Duty
Słupki z tworzywa sztucznego Outdoor
Blokada parkingowa Słoń, kolor czerwony
Słupki przemysłowe odblaskowe Skipper czerwone z taśmą 9 m
Słupki przemysłowe odblaskowe Skipper czarne z taśmą 9 m
Blokada parkingowa Słoń, kolor biały
Bariera nożycowa rozciągana do 2,2 m
Urządzenie do znakowania Traffic Perfekt Striper
Przeglądane
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Asfalt w aerozolu
Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :
* Wymagane pola
Anuluj albo
Asfalt w sprayu pełni funkcję uszczelniacza, izolatora, zabezpiecza przed korozją. Masa bitumiczna w aerozolu TRIG-A-CAP® ASPHALT wykorzystywana jest do konserwacji podwozia pojazdów. Asfalt naprawczy skutecznie uszczelnia pęknięcia w dachach, rynnach. Produkt odporny jest na działanie wody, wilgoci, soli, wysokich i niskich temperatur. Masa jest bardzo elastyczna, idealna do zastosowania na nieregularnych powierzchniach. Pojemność puszki: 400 ml.
Parametry techniczne:
- Pojemność puszki: 400 ml
- Asfalt w aerozolu pełni funkcję uszczelniacza, izolatora, środka konserwującego
- Wypełnia pęknięcia, ubytki, dziury
- Elastyczny materiał, doskonale kryjący
- Masa bitumiczna w sprayu zatrzymuje korozję
- Nadaje efekt nowości m.in. zardzewiałym elementom
- Asfalt odporny jest na działanie wody, wilgoci, soli, wysokich i niskich temperatur
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Sposoby dostawy | Nazwa | Czas dostawy | Cena |
---|---|---|---|
![]() | Firma spedycyjna | 1-2 dni robocze od daty wysyłki | 24,99 zł |
Gabloty Eco 100 posiadają szeroką, aluminiową ramę o prostej, nowoczesnej formie. Gabloty wewnętrzne montowane są za pomocą śrub i kołków. W ofercie dostępne są gabloty o powierzchniach ekspozycyjnych od 2 do 9 kartek A4.
Mata wielofunkcyjna Iron-Horse XL znajduje zastosowanie w miejscach o dużym natężeniu ruchu, m.in. w zakładach przemysłowych i budynkach usługowych (maty do biura, hotelu, banku, restauracji). Mata została wykonana z poliamidu oraz z gumy nitrylowej. W ofercie dostępne są 4 wersje kolorystyczne oraz 7 rozmiarów.
Farby M-Markers wykorzystywane są wraz z maszyną oraz wózkiem do malowania pasów z linii M-Markers. Dostępne kolory: farby do znakowania powierzchni białe lub żółte.
Piankowe zabezpieczenia narożnika są lekkie i łatwe w montażu. Osłony wykonano z miękkiego, odkształcalnego materiału. Narożniki piankowe posiadają pasy żółtej taśmy odblaskowej.
Piankowe zabezpieczenia narożnika Zebra są lekkie i łatwe w montażu. Osłony wykonano z miękkiego, odkształcalnego materiału. Narożniki piankowe posiadają pasy białej taśmy odblaskowej. Model: prosty i zaokrąglony.
Maszyna M-Markers umożliwia szybkie malowanie linii o szerokości 80 mm. Malowarkę wykonano ze stali ocynkowanej ogniowo. Maszyna do malowania pasów jest łatwa w użyciu, produkt obsługuje się ręcznie. Urządzenie do zastosowania wraz z farbami M-Markers.