Kategorie

Urządzenie do znakowania Traffic Perfekt Striper

480,00 zł

-81,00 zł

cena netto :

399,00 zł

cena brutto :

490,77 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Urządzenie do znakowania Traffic Perfekt Striper

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

TPS

Wysyłka: do 24H!

Wózek Traffic Perfekt Striper umożliwia precyzyjne malowanie pasów o zróżnicowanej szerokości (50-120 mm). Malowarka posiada wyjmowaną rękojeść, która ułatwia znakowanie powierzchni w miejscach trudno dostępnych. Wózek stosowany wraz z farbami Traffic.

Wózek Traffic Perfekt Striper to stabilne, łatwe w użytkowaniu i czyszczeniu urządzenie umożliwiające precyzyjne malowanie pasów o szerokości od 50 do 120 mm. Perfekcyjnie sprawdzi się w miejscach trudno dostępnych.

Malowarka posiada wyjmowaną rękojeść, która może pełnić również funkcję laski do znakowania (idealna do zastosowania wraz z szablonami). Boczne uchwyty pozwalają na zainstalowanie mobilnego pistoletu – Traffic Perfekt Striper wykorzystywany jest do malowania pasów wzdłuż ścian, regałów, palet, maszyn i urządzeń linii produkcyjnej. Wózek wyposażony został dodatkowo w pojemniki na aerozole oraz regulowany wskaźnik ułatwiający proste malowanie linii – podążanie za śladem uprzednio wyznaczonych pasów.

Malowarka Traffic Perfekt Striper stosowana jest do znakowania powierzchni hal przemysłowych, garaży podziemnych, parkingów wielopoziomowych i terenowych. Wózek posiada solidną konstrukcję, obudowany został specjalnym parawanem (ekranem), który umożliwia malowanie linii w trudnych warunkach atmosferycznych, farba nie rozpryskuje się i precyzyjnie znakuje posadzki.

Parametry techniczne:

- Wózek Traffic Perfekt Striper umożliwia szybkie i precyzyjne malowanie linii o szerokości od 50 do 120 mm
- Łatwe znakowanie miejsc trudno dostępnych - malowarka wyposażona została w wyjmowaną rękojeść, boczne uchwyty pozwalają na zamontowanie mobilnego pistoletu
- Solidna konstrukcja
- Szerokie koła gwarantują odpowiednią stabilność
- Malowarka posiada dodatkowo pojemnik na aerozole oraz regulowany wskaźnik
- Akcesoria znajdujące się w zestawie: 30 m linka znakująca oraz pojemnik niebieskiego pudru
- Wózek stosowany wraz z farbami do malowania z linii Traffic
- Produkt objęty aż 10-letnią gwarancją

Film instruktażowy:

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Urządzenie do znakowania Traffic Perfekt Striper

Urządzenie do znakowania Traffic Perfekt Striper

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Firma spedycyjna - gratis Firma spedycyjna - gratis 1-2 dni robocze od daty wysyłki Darmowa!
Klienci, którzy zamówili ten produkt, kupili również :

Farby Traffic wykorzystywane są wraz z wózkiem do malowania pasów z linii Traffic. Dostępne kolory: biały, czerwony, czarny, niebieski, szary, zielony, żółty. Farba sprzedawana jest pojedynczo lub w kartonach po 12 sztuk.

Ograniczniki parkingowe STOP %
67,00 zł

Ograniczniki parkingowe blokują koła pojazdów, wyznaczają granicę miejsca postojowego. Separatory posiadają napis ostrzegawczy "STOP", który kontrastuje z powierzchnią modułu.

Kauczukowe zabezpieczenie narożnika %
41,00 zł

Kauczukowe zabezpieczenia narożnika montowane są w narożach regałów, ścian, słupów oraz innych elementów konstrukcyjnych hal przemysłowych, garaży podziemnych i parkingów wielopoziomowych. Dostępne modele: narożniki ochronne proste oraz zaokrąglone.

Szablony do znakowania dostępne są w 3 zestawach - w każdym znajduje się 6 różnorodnych oznakowań (napisy lub znaki graficzne). Wzory wykonane zostały ze wzmocnionej, zabezpieczonej tektury wielokrotnego użytku.

Lakier Traffic Protektor zwiększa trwałość oznaczeń. Bezbarwny lakier skutecznie chroni malowane powierzchnie przed zanieczyszczeniem. Produkt może zostać użyty z wózkiem do znakowania linii Traffic Perfekt Striper.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn