Kategorie

Urządzenie do znakowania Traffic Perfekt Striper

480,00 zł

-81,00 zł

cena netto :

399,00 zł

cena brutto :

490,77 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Urządzenie do znakowania Traffic Perfekt Striper

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

TPS

Wysyłka: do 24H!

Wózek Traffic Perfekt Striper umożliwia precyzyjne malowanie pasów o zróżnicowanej szerokości (50-120 mm). Malowarka posiada wyjmowaną rękojeść, która ułatwia znakowanie powierzchni w miejscach trudno dostępnych. Wózek stosowany wraz z farbami Traffic.

Wózek Traffic Perfekt Striper to stabilne, łatwe w użytkowaniu i czyszczeniu urządzenie umożliwiające precyzyjne malowanie pasów o szerokości od 50 do 120 mm. Perfekcyjnie sprawdzi się w miejscach trudno dostępnych.

Malowarka posiada wyjmowaną rękojeść, która może pełnić również funkcję laski do znakowania (idealna do zastosowania wraz z szablonami). Boczne uchwyty pozwalają na zainstalowanie mobilnego pistoletu – Traffic Perfekt Striper wykorzystywany jest do malowania pasów wzdłuż ścian, regałów, palet, maszyn i urządzeń linii produkcyjnej. Wózek wyposażony został dodatkowo w pojemniki na aerozole oraz regulowany wskaźnik ułatwiający proste malowanie linii – podążanie za śladem uprzednio wyznaczonych pasów.

Malowarka Traffic Perfekt Striper stosowana jest do znakowania powierzchni hal przemysłowych, garaży podziemnych, parkingów wielopoziomowych i terenowych. Wózek posiada solidną konstrukcję, obudowany został specjalnym parawanem (ekranem), który umożliwia malowanie linii w trudnych warunkach atmosferycznych, farba nie rozpryskuje się i precyzyjnie znakuje posadzki.

Parametry techniczne:

- Wózek Traffic Perfekt Striper umożliwia szybkie i precyzyjne malowanie linii o szerokości od 50 do 120 mm
- Łatwe znakowanie miejsc trudno dostępnych - malowarka wyposażona została w wyjmowaną rękojeść, boczne uchwyty pozwalają na zamontowanie mobilnego pistoletu
- Solidna konstrukcja
- Szerokie koła gwarantują odpowiednią stabilność
- Malowarka posiada dodatkowo pojemnik na aerozole oraz regulowany wskaźnik
- Akcesoria znajdujące się w zestawie: 30 m linka znakująca oraz pojemnik niebieskiego pudru
- Wózek stosowany wraz z farbami do malowania z linii Traffic
- Produkt objęty aż 10-letnią gwarancją

Film instruktażowy:

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Urządzenie do znakowania Traffic Perfekt Striper

Urządzenie do znakowania Traffic Perfekt Striper

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Firma spedycyjna - gratis Firma spedycyjna - gratis 1-2 dni robocze od daty wysyłki Darmowa!
Klienci, którzy zamówili ten produkt, kupili również :

Szablony do znakowania dostępne są w 3 zestawach - w każdym znajduje się od 6 do 8 różnorodnych oznakowań (napisy lub znaki graficzne). Wzory wykonane zostały ze wzmocnionej, zabezpieczonej tektury wielokrotnego użytku.

Kauczukowe zabezpieczenie narożnika %
41,00 zł

Kauczukowe zabezpieczenia narożnika montowane są w narożach regałów, ścian, słupów oraz innych elementów konstrukcyjnych hal przemysłowych, garaży podziemnych i parkingów wielopoziomowych. Dostępne modele: narożniki ochronne proste oraz zaokrąglone.

Ograniczniki parkingowe blokują koła pojazdów, wyznaczają granicę miejsca postojowego. Separatory posiadają napis ostrzegawczy "STOP", który kontrastuje z powierzchnią modułu.

Farby Traffic wykorzystywane są wraz z wózkiem do malowania pasów z linii Traffic. Dostępne kolory: biały, czerwony, czarny, niebieski, szary, zielony, żółty. Farba sprzedawana jest pojedynczo lub w kartonach po 12 sztuk.

Lakier Traffic Protektor zwiększa trwałość oznaczeń. Bezbarwny lakier skutecznie chroni malowane powierzchnie przed zanieczyszczeniem. Produkt może zostać użyty z wózkiem do znakowania linii Traffic Perfekt Striper.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn