Kategorie

Urządzenie do znakowania Traffic Perfekt Striper

480,00 zł

-15,00 zł

cena netto :

465,00 zł

cena brutto :

571,95 zł

TPS

Wysyłka: do 24H!

- +

Wózek Traffic Perfekt Striper umożliwia precyzyjne malowanie pasów o zróżnicowanej szerokości (50-120 mm). Malowarka posiada wyjmowaną rękojeść, która ułatwia znakowanie powierzchni w miejscach trudno dostępnych. Wózek stosowany wraz z farbami Traffic.

Wózek Traffic Perfekt Striper to stabilne, łatwe w użytkowaniu urządzenie umożliwiające precyzyjne malowanie pasów o szerokości od 50 do 120 mm. Perfekcyjnie sprawdzi się w miejscach trudno dostępnych. Malowarka posiada wyjmowaną rękojeść, która może pełnić również funkcję laski do znakowania (idealna do zastosowania wraz z szablonami). Boczne uchwyty pozwalają na zainstalowanie mobilnego pistoletu – Traffic Perfekt Striper wykorzystywany jest do malowania pasów wzdłuż ścian, regałów, palet, maszyn i urządzeń linii produkcyjnej. Wózek wyposażony został dodatkowo w pojemniki na aerozole oraz regulowany wskaźnik ułatwiający proste malowanie linii – podążanie za śladem uprzednio wyznaczonych pasów.

Malowarka Traffic Perfekt Striper wykorzystywana jest do znakowania powierzchni hal przemysłowych, garaży podziemnych, parkingów wielopoziomowych i terenowych. Wózek posiada solidną konstrukcję, obudowany został specjalnym parawanem (ekranem), który umożliwia malowanie linii w trudnych warunkach atmosferycznych, farba nie rozpryskuje się i precyzyjnie znakuje powierzchnie.

Parametry techniczne:

- Wózek Traffic Perfekt Striper umożliwia szybkie i precyzyjne malowanie linii o szerokości od 50 do 120 mm
- Łatwe znakowanie miejsc trudno dostępnych - malowarka wyposażona została w wyjmowaną rękojeść, boczne uchwyty pozwalają na zamontowanie mobilnego pistoletu
- Solidna konstrukcja
- Szerokie koła gwarantują odpowiednią stabilność
- Malowarka posiada dodatkowo pojemnik na aerozole oraz regulowany wskaźnik
- Akcesoria znajdujące się w zestawie: 30 m linka znakująca oraz pojemnik niebieskiego pudru
- Wózek stosowany wraz z farbami do malowania z linii Traffic
- Nie wymaga konserwacji
- Produkt objęty aż 10-letnią gwarancją

Film instruktażowy:

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Urządzenie do znakowania Traffic Perfekt Striper

Urządzenie do znakowania Traffic Perfekt Striper

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Firma spedycyjna - gratis Firma spedycyjna - gratis 1-2 dni robocze od daty wysyłki Darmowa!
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: :

Farby Traffic wykorzystywane są wraz z wózkiem do malowania pasów z linii Traffic. Dostępne są w 7 kolorach: białym, czerwonym, czarnym, niebieskim, szarym, zielonym, żółtym. Farba sprzedawana jest pojedynczo lub w kartonach po 12 sztuk.

Ograniczniki parkingowe STOP %
49,00 zł

Separatory parkingowe ograniczają najazd kół pojazdu poza wyznaczony obszar. Ograniczniki posiadają wypukły napis ostrzegawczy "STOP" kontrastujący z barwą powierzchni modułu.

Lakier Traffic Protektor zwiększa trwałość oznaczeń. Bezbarwny lakier skutecznie chroni malowane powierzchnie przed zanieczyszczeniem. Produkt może zostać użyty z wózkiem do znakowania linii Traffic Perfekt Striper.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn