Kategorie

Urządzenie do znakowania Traffic Perfekt Striper

480,00 zł

-15,00 zł

cena netto :

465,00 zł

cena brutto :

571,95 zł

TPS

Dostawa: do 2 dni

- +

Wózek Traffic Perfekt Striper umożliwia precyzyjne malowanie pasów o zróżnicowanej szerokości (50-120 mm). Malowarka posiada wyjmowaną rękojeść, która ułatwia znakowanie powierzchni w miejscach trudno dostępnych. Wózek stosowany wraz z farbami Traffic.

Wózek Traffic Perfekt Striper to stabilne, łatwe w użytkowaniu urządzenie umożliwiające precyzyjne malowanie pasów o szerokości od 50 do 120 mm. Perfekcyjnie sprawdzi się w miejscach trudno dostępnych. Malowarka posiada wyjmowaną rękojeść, która może pełnić również funkcję laski do znakowania (idealna do zastosowania wraz z szablonami). Boczne uchwyty pozwalają na zainstalowanie mobilnego pistoletu – Traffic Perfekt Striper wykorzystywany jest do malowania pasów wzdłuż ścian, regałów, palet, maszyn i urządzeń linii produkcyjnej. Wózek wyposażony został dodatkowo w pojemniki na aerozole oraz regulowany wskaźnik ułatwiający proste malowanie linii – podążanie za śladem uprzednio wyznaczonych pasów.

Malowarka Traffic Perfekt Striper wykorzystywana jest do znakowania powierzchni hal przemysłowych, garaży podziemnych, parkingów wielopoziomowych i terenowych. Wózek posiada solidną konstrukcję, obudowany został specjalnym parawanem (ekranem), który umożliwia malowanie linii w trudnych warunkach atmosferycznych, farba nie rozpryskuje się i precyzyjnie znakuje powierzchnie.

Parametry techniczne:

- Wózek Traffic Perfekt Striper umożliwia szybkie i precyzyjne malowanie linii o szerokości od 50 do 120 mm
- Łatwe znakowanie miejsc trudno dostępnych - malowarka wyposażona została w wyjmowaną rękojeść, boczne uchwyty pozwalają na zamontowanie mobilnego pistoletu
- Solidna konstrukcja
- Szerokie koła gwarantują odpowiednią stabilność
- Malowarka posiada dodatkowo pojemnik na aerozole oraz regulowany wskaźnik
- Akcesoria znajdujące się w zestawie: 30 m linka znakująca oraz pojemnik niebieskiego pudru
- Wózek stosowany wraz z farbami do malowania z linii Traffic
- Nie wymaga konserwacji
- Produkt objęty aż 10-letnią gwarancją

Film instruktażowy:

Napisz opinię

Urządzenie do znakowania Traffic Perfekt Striper

Urządzenie do znakowania Traffic Perfekt Striper

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Firma spedycyjna - gratis Firma spedycyjna - gratis 1-2 dni Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :

Aerozole znakujące dostępne są w kolorach tradycyjnych i fluorescencyjnych. Dozowniki obsługiwane są ręcznie lub wykorzystywane w zestawie z malowarką - laską do malowania pasów. Produkty sprzedawane są w kartonach po 12 sztuk.

Farby M-Markers wykorzystywane są wraz z maszyną oraz wózkiem do malowania pasów z linii M-Markers. Farby dostępne są w kolorze białym i żółtym.

Laska do malowania pasów to proste w obsłudze urządzenie umożliwiające oznakowanie powierzchni poziomych. Malowarka wykorzystuje aerozole M-Markers dostępne w kolorach fluorescencyjnych i tradycyjnych.

Maszyna do malowania pasów M-Markers umożliwia szybkie malowanie linii o szerokości 80 mm. Maszynę wykonano ze stali ocynkowanej ogniowo. Malowarka jest łatwa w użyciu, obsługiwana ręcznie. Urządzenie stosowane wraz z farbami M-Markers.

Wózek M-Markers umożliwia precyzyjne malowanie pasów o zróżnicowanej szerokości (40-120 mm). Podczas malowania istnieje możliwość wykorzystania dwóch dozowników farb w celu zwiększenia intensywności koloru i otrzymania prawidłowego kształtu linii (rozwiązanie stosowane w zależności od rodzaju i chłonności podłoża). Wózek do zastosowania z farbami M-Markers.

Marker geodezyjny TRIG-A-CAP powstały na bazie rozpuszczalnika tworzy jasny i intensywny ślad. Farby budowlane umożliwiają znakowanie na każdej powierzchni, idealne do zastosowanie na asfalcie, piasku, drewnie, trawie, itp. Dostępne kolory: standardowe oraz fluo.

Farba geodezyjna TRIG-A-CAP Extra powstała na bazie rozpuszczalnika tworzy jasny i intensywny ślad. Dostępne kolory: standardowe oraz fluo. Marker budowlany Extra to trwałe i precyzyjne znakowanie każdej powierzchni (asfalt, piasek, drewno, trawa).

Farby Traffic wykorzystywane są wraz z wózkiem do malowania pasów z linii Traffic. Dostępne są w 7 kolorach: białym, czerwonym, czarnym, niebieskim, szarym, zielonym, żółtym. Farba sprzedawana jest pojedynczo lub w kartonach po 12 sztuk.

Lakier Traffic Protektor zwiększa trwałość oznaczeń. Bezbarwny lakier skutecznie chroni malowane powierzchnie przed zanieczyszczeniem. Produkt może zostać użyty z wózkiem do znakowania linii Traffic Perfekt Striper.

Środek Anty-graffiti umożliwia usunięcie farb i lakierów z linii Traffic. Wykorzystywany jest do czyszczenia każdej powierzchni o różnorodnej fakturze. Anty-graffiti to wydajny, zagęszczony płyn łatwy w użyciu.

Zestaw 36x Farba Traffic + Urządzenie do znakowania %
1 955,28 zł

Promocyjny zestaw składający się z 36 sztuk farb Traffic oraz urządzenia do znakowania Traffic Perfekt Striper.

Szablony do znakowania dostępne są w 3 zestawach - w każdym znajduje się 8 różnorodnych oznakowań (napisy lub znaki graficzne). Wzory wykonane zostały ze wzmocnionej, zabezpieczonej tektury wielokrotnego użytku.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn