Kategorie

Maszyna do malowania pasów M-Markers

cena netto :

247,00 zł

cena brutto :

303,81 zł

111250

Wysyłka: do 24H!

- +

Maszyna do malowania pasów M-Markers umożliwia szybkie malowanie linii o szerokości 80 mm. Maszynę wykonano ze stali ocynkowanej ogniowo. Malowarka jest łatwa w użyciu, obsługiwana ręcznie. Urządzenie stosowane wraz z farbami M-Markers.

Malowarka to idealne urządzenie umożliwiające oznakowanie powierzchni poziomych - wykorzystywane do malowania krótkich linii na posadzkach hal przemysłowych i powierzchniach asfaltowych parkingów terenowych. Podajnik ze stali ocynkowanej ogniowo zapewnia odpowiednią ostrość malowanych pasów, dla łatwego czyszczenia malowarki powinien zostać zdemontowany.

Parametry techniczne:

- Maszyna do malowania wykonana została ze stali ocynkowanej ogniowo
- Urządzenie jest łatwe w demontażu i czyszczeniu
- Malowarka umożliwia szybkie malowanie linii o szerokości 80 mm
- Niedrogi produkt ułatwiający malowanie precyzyjnych i prostych linii

Napisz opinię

Maszyna do malowania pasów M-Markers

Maszyna do malowania pasów M-Markers

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Firma spedycyjna Firma spedycyjna 1-2 dni robocze od daty wysyłki. 24,99 zł
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: :

Popielnice ścienne skrzynkowe wykonano z wysokiej jakości stali lakierowanej na czarno. Wyposażone zostały w wyjmowany pojemnik umożliwiający szybkie opróżnienie zawartości. Pojemność 3 litry.

Wanny ociekowe wykorzystywane są do zbierania, wychwytywania cieczy. Palety sytuowane są w miejscach składowania pojemników, beczek. Dostępne pojemności: 20, 30, 40, 60, 100 l. Wanny wychwytowe posiadają nieprzesuwne kratownice o dużej nośności.

Farby M-Markers wykorzystywane są wraz z maszyną oraz wózkiem do malowania pasów z linii M-Markers. Farby dostępne są w kolorze białym i żółtym.

Bariery nożycowe stanowią element stałego zabezpieczenia i wygrodzenia ciągów pieszych, miejsc przeładunku, stref składowania, w granicach których poruszają się wózki widłowe, wózki paletowe oraz inne maszyny i pojazdy mechaniczne. Bariery harmonijkowe mocowane do ściany dostępne są w kolorach: biało-czerwonym i żółto-czarnym.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn