Kategorie

Taśmy i znaczniki podłogowe  - strona 4

Jest 92 produktów.

Aby zadbać o prawidłową organizację pracy, wyznaczyć ciągi komunikacyjne, czy strefy tymczasowe, warto sięgnąć po dedykowane w tym celu akcesoria BHP. W naszym asortymencie znajdują się zarówno taśmy odgrodzeniowe oraz oznaczeniowe, jak i funkcjonalne znaczniki podłogowe.

Pokazuje 91 - 92 z 92 elementów

Taśma oznaczeniowa – do czego się ją stosuje?

Do często wybieranych towarów zalicza się taśma oznaczeniowa. Element ten jest niezbędny niemal w każdym zakładzie produkcyjnym, magazynie czy hali maszynowej. Artykuł wykorzystuje się również w innych miejscach – za jego pomocą określa się ścieżki oraz strefy na basenach, w sklepach, punktach usługowych. Taśma oznaczeniowa może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz obiektów, ponieważ zachowuje swoje właściwości zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach.

Taśma oznaczeniowa służy także do poprawy bezpieczeństwa. Produkt można nakleić na ściany lub wystające części urządzeń – do doskonałych opcji zalicza się taśma odblaskowa, którą widać nawet przy niekorzystnym oświetleniu. Taśmy oznaczeniowe stosuje się też, by ostrzec przed obniżeniem lub podwyższeniem poziomu posadzki. Z kolei do oznakowania gładkich nawierzchni (np. ramp, schodów czy podestów) bardzo dobrze sprawdza się taśma antypoślizgowa.

Znaczniki podłogowe niezbędne w codziennej pracy

Żeby zadbać o bezpieczeństwo i poprawić organizację pracy, polecamy zainwestować w znaczniki podłogowe. Artykuły są szczególnie potrzebne w przestrzeniach o dużym natężeniu ruchu. Do ich zadań należy np. wydzielenie dróg transportowych. Wyroby te stanowią doskonałą alternatywę dla oznaczeń wykonanych farbami lub za pomocą taśm.

Oferujemy towary z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Do nabycia są produkty w różnych kształtach – do najpopularniejszych należą modele przypominające litery „I”, „L”, „T”. Posiadamy ponadto produkty w postaci krzyżyka i stopy. Wiele osób kupuje także produkty z grafikami przedstawiającymi wózki widłowe, znak STOP. Wśród interesujących opcji należy wymienić znaczniki podłogowe z napisami: „Zachowaj dystans” lub „Nie przekraczać”.

Taśmy oznaczeniowe i znaczniki podłogowe – dlaczego warto postawić na nasze rozwiązania?

Zapewniamy artykuły do znakowania w wyrazistych barwach, które nadają się do stosowania w wielu branżach. Popularnością cieszy się zwłaszcza taśma oznaczeniowa żółta lub żółto-czarna. Towary dostępne w naszym portfolio cechują się dużą wytrzymałością na rozciąganie i wilgoć. Wśród naszych propozycji znajdują się taśmy oznaczeniowe o szerokości od 25 do 100 mm oraz długości od 18 do 50 m, co pozwala na dopasowanie optymalnego rozwiązania. Taśmy oznaczeniowe produkuje  się z polimeru syntetycznego, który odznacza się wysoką odpornością na działanie rozpuszczalników.

Do istotnych zalet znaczników należą natomiast: antypoślizgowa powłoka, niepodatność na środki czyszczące, alkohol, wodę, czy rozpuszczalniki. Warto podkreślić również, że artykuły posiadają atest trudnopalności, dzięki czemu można je stosować w wymagającym środowisku pracy. Klienci doceniają ten asortyment także za łatwość montażu – produkty są pokryte wytrzymałym klejem akrylowym.

Taśmy ogrodzeniowe — cena. Poznaj szczegóły naszej oferty

Do wyznaczania stref na placach budowy, w zakładach przemysłowych lub innych newralgicznych miejscach stosuje się taśmy odgrodzeniowe. Są one dostępne w wielu wersjach kolorystycznych: biało-czerwonych, biało-niebieskich, biało-zielonych. Ich cena zależy m.in. od długości, szerokości, sposobu barwienia (jednostronnego lub dwustronnego). Pod uwagę bierze się również przeznaczenie. Oferujemy taśmy odgrodzeniowe dla służb mundurowych — policji czy straży pożarnej. Służą one do wytyczenia tymczasowych stref, co pozwala na swobodne prowadzenie czynności w miejscach interwencji. W celu złożenia zamówienia na taśmy odgrodzeniowe lub inne artykuły zachęcamy do kontaktu.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towar dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn