Kategorie

Lustra przemysłowe i drogowe 

Sklep Dla-Przemyslu.pl oferuje szeroki wybór luster przemysłowych wykonanych z materiałów wysokiej jakości. Lustra są nieodkształcalne, odporne na zarysowania i uderzenia. W procesie produkcji zachowana została odpowiednia jakość i niezmienność powierzchni. Lustra wyróżniają się doskonałą jakością części optycznej, wiernością odtworzenia obrazu oraz precyzją wykonania. Posiadają wieloletnie gwarancje producenta. Lustra przemysłowe są lekkie i łatwe w montażu.

Lustra drogowe umieszczane są przy pasach jezdni, kolizyjnych skrzyżowaniach oraz przy kłopotliwych wjazdach na posesje. Skutecznie podnoszą poziom bezpieczeństwa w granicach parkingów terenowych, wielopoziomowych, garaży podziemnych i garaży przydomowych. W ofercie sklepu dostępne są lustra wykonane z akrylu, PMMA, stali nierdzewnej, materiału POLYMIR® oraz P.A.S.®. Lustra akrylowe są odporne na zarysowania, warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, nie odkształcają się przy wysokich temperaturach w okresie letnim i niskich w okresie zimowym. Produkty wyróżnia niska cena, estetyka i wysoka jakość wykonania. Dłuższe użytkowanie i większą trwałość gwarantuje materiał POLYMIR®, P.A.S.® oraz stal nierdzewna-lustra drogowe charakteryzują się unikalną jakością części optycznej, są nietłukące i nieodkształcalne. Lustra odporne na szron i parę znajdujące się w ofercie luster przemysłowych w ciągu dnia absorbują i uwalniają ciepło, aby nie dopuścić do osadzania się na powierzchni szronu i pary. Lustra drogowe gwarantują kontrolę dwóch lub trzech kierunków (lustra szerokokątne), posiadają biało-czerwone odblaski. Lustra zgodne są z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach (z późn. zm.).

Lustra magazynowe wykonane zostały z materiału POLYMIR® oraz P.A.S.® łączącego zalety jakości POLYMIR® z dodatkową ochroną na promieniowanie UV. Lustra są nietłukące, odporne na zarysowania i uderzenia. W zależności od modelu produktu dostępne są ramy o zróżnicowanych kolorach: obwódka żółto-czarna, biała i czarna. Lustra magazynowe gwarantują kontrolę dwóch lub trzech kierunków (szeroki kąt widzenia, lustra szerokokątne). Montowane są przy ciągach produkcyjnych, na skrzyżowaniach alejek hal przemysłowych oraz w miejscach składowania i przeładunku towarów. Lustra magazynowe są zgodne z europejską dyrektywą CE 92-58 dotyczącą zaleceń z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Lustra stosowane są na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń.

Lustra półkuliste charakteryzują się szerokim kątem widzenia. Ich wypukłość pozwala na precyzyjną obserwację i kontrolę dwóch, trzech lub czterech kierunków. Produkty mocowane są do pionowych powierzchni (przeznaczone do montażu w pionie) lub zawieszane nad alejkami za pomocą dostarczonego w zestawie łańcucha. Lustra szerokokątne półkuliste wykonano z akrylu, PMMA oraz materiałów jakości POLYMIR® i P.A.S.® łączącego zalety jakości POLYMIR® z dodatkową ochroną na promieniowanie UV.

Lustra specjalistyczne inspekcyjne znajdują szerokie zastosowanie podczas wykonywania robót budowlanych, kontroli podwozi pojazdów i miejsc trudno dostępnych. Lustra na wysięgniku z oświetleniem LED ułatwiają inspekcję w trudnych warunkach oświetleniowych. Wybrane modele produktów posiadają poliuretanowe kółka. Lustra inspekcyjne wykonane zostały z akrylu odpornego na zarysowania i odkształcenia. W kategorii luster specjalistycznych znajdują się lustra mocowane do wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz lustra płaskie nierozpryskowe. Lustra Vumax 3 zgodne są dyrektywą europejską CE98/37, to uniwersalne rozwiązanie dla każdego modelu wózka widłowego. Lustra stosowane do maszyn budowlanych usprawniają pracę operatorom pojazdów, dostępne są lustra montowane do maszyn z kabinami, bezkabinowych, walców i równiarek. Lustra nierozpryskowe odpowiadają wymaganiom dyrektywy No 852/2004, zgodne są z normami HACCP. Produkty znajdują zastosowanie w miejscach o zaostrzonych warunkach bezpieczeństwa. Lustra wykonano z akrylu, PMMA oraz materiałów jakości POLYMIR® i P.A.S.®.

Płatność
Płatność
pobranie, przelew bankowy,
online, odroczona płatność
Dostawa
Dostawa
darmowa dla stałych
klientów
Czas realizacji
Czas realizacji
towary dostępny w magazynie
wysyłamy w ciągu 24 h
Magazyn
Magazyn
posiadamy własny magazyn