Brak produktów
Podane ceny są cenami netto
Kategorie
Słupki z taśmą QS (modele żółte)
Słupki z taśmą QS (modele czarne)
Słupki z taśmą QS (modele chrom)
Ograniczniki 90 cm z białą taśmą z logo
Ograniczniki 90 cm z żółtą taśmą z logo
Urna wyborcza czarna "S" z własnym logo
Urna wyborcza czarna "XS" z własnym logo
Wiata dla palących przemysłowa
Zestaw: słupki z łańcuchem + wózek
Zestaw 36x Farba Traffic + Urządzenie do znakowania
Zestaw 36x Farba M-Markers + Maszyna do malowania pasów
Zestaw 50x Taśmy oznaczeniowe + wózek
Zestaw 24x Farba Traffic + Urządzenie do znakowania
Zestaw 24x Farba M-Markers + Maszyna do malowania pasów
Zestaw 24x Farba Traffic + 2x Olej Multi 500
Wózek do transportu pachołków i akcesoriów
Zestaw 25x Taśmy oznaczeniowe + wózek
Wózek do transportu słupków Skipper
Bariera nożycowa żółto-czarna rozciągana do 3,1 m
Bariera nożycowa biało-czerwona rozciągana do 3,1 m
Słupki z tworzywa sztucznego Heavy Duty
Blokada parkingowa Słoń, kolor czerwony
Blokada parkingowa Słoń, kolor biały
Urządzenie do znakowania Traffic Perfekt Striper
Przeglądane
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
B-32b Stój – rogatka uszkodzona - znak drogowy zakazu
Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :
* Wymagane pola
Anuluj albo
Pionowy znak drogowy B-32b zakazuje kierującemu pojazdem przejazdu przez uszkodzoną rogatkę bez zachowania należytej ostrożności. Oznakowanie posiada czerwoną obwódkę kontrastującą z białym tłem. W ofercie sklepu dostępne są znaki drogowe w rozmiarach wyróżnionych przez ROZPORZĄDZENIE. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej (znak z folią I-generacji oraz II-generacji).
Znaki drogowe zakazu wyprodukowano z ocynkowanej blachy. W trakcie procesu cynkowania materiał zyskuje pełną niewrażliwość na reakcje z czynnikami zewnętrznymi, uodparnia się na szkodliwe działanie korozji. Blacha staje się niepodatna na uszkodzenia mechaniczne. Ostre krawędzie znaku zakazu zostały zagięte, zaoblone w taki sposób, aby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo monterom podczas instalacji. Znak drogowy stój – rogatka uszkodzona zgodny jest z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach, z późn. zm.
Parametry techniczne:
- Znak drogowy B-32b stój – rogatka uszkodzona wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy
- Dostępne rozmiary (średnica): 400 mm, 600 mm, 800 mm, 900 mm, 1000 mm
- Folia: I-generacji lub II-generacji
- Znak drogowy przeznaczony do montażu na słupach
- W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe, znaki dostarczane są z kompletem uchwytów montażowych
- Istnieje możliwość wykonania otworów umożliwiających instalację znaków do płaskich powierzchni (montaż bezpośrednio do ściany)
- Znaki zakazu posiadają certyfikat CE, Certyfikat stałości właściwości użytkowych
- Zgodne są z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. … (z późn. zm.)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Sposoby dostawy | Nazwa | Czas dostawy | Cena |
---|---|---|---|
![]() | Firma spedycyjna | 1-2 dni robocze od daty wysyłki | Darmowa! |
Znak drogowy zakaz wjazdu rowerów wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy zakaz wjazdu motorowerów wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy zakaz wjazdu wózków rowerowych wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy zakaz wjazdu wózków ręcznych wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy zakaz wjazdu pojazdów z towarami wybuchowymi lub łatwo zapalnymi wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy zakaz wjazdu pojazdów z towarami niebezpiecznymi wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy zakaz wjazdu pojazdów z towarami, które mogą skazić wodę wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy zakaz wjazdu pojazdów o szerokości ponad ... m wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy zakaz wjazdu pojazdów o wysokości ponad ... m wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy zakaz wjazdu pojazdów o długości ponad ... m wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy zakaz wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej ponad ... t wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy zakaz wjazdu pojazdów o nacisku osi większym niż ... t wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy zakaz skręcania w lewo wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy zakaz skręcania w prawo wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy zakaz zawracania wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy koniec zakazu zawracania wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy zakaz wyprzedzania wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy zakaz wyprzedzania przez samochody ciężarowe wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy koniec zakazu wyprzedzania wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy koniec zakazu wyprzedzania przez samochody ciężarowe wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy zakaz używania sygnałów dźwiękowych wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy koniec zakazu używania sygnałów dźwiękowych wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy pierwszeństwo dla nadjeżdżających z przeciwka wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy stój – kontrola celna wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy stój – kontrola graniczna wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy stój – sygnalizacja uszkodzona wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy stój – wjazd na prom wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy stój – kontrola drogowa wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy stój – pobór opłat wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.
Znak drogowy ograniczenie prędkości wykonany został z trwałej, ocynkowanej blachy o zaokrąglonych krawędziach. W ofercie sklepu dostępne są znaki zakazu w rozmiarach określonych w ROZPORZĄDZENIU. Posiadają dwa warianty folii odblaskowej. W zestawie znajdują się dwie obejmy zaciskowe.